صفحه 32 از 33 نخستنخست ... 222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Speaking

نقل قول نوشته اصلی توسط m121 نمایش پست ها
    سلام
    میبخشی من سحط زبانم بد نیست پارسال هم ماک دادم 4.5 شدم هورال ولی از پارسال لیسنینگو و ریدینگ پیشرفت کرده خودم مطالعه داشتم ولی اسپیکینگم اصلا .می شه بگین چکار باید بکنم از سطح intermediat برسم upper ؟ یه مشکلم هم اینه که همش باید فکر کنم که جمله چی بگم و مکث زیاد دارم
    باید روزه زبان فارسی بگیرید. تا میتونین انگلیسی حرف بزنین و حتی انگلیسی فکر کنین. این کار خیلی روی روان صحبت کردنتون تاثیر داره. همچنین سعی کنین حرف هایی رو که میشنوین و براتون جالبه رو در ذهنتون به انگلیسی ترجمه کنین
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

سلام
    دوستان من خارج از ایران هستم و نمیتونم کتابهای معمارزاده رو تهیه کنم، اگه میشه راهنمایی کنید.
    ممنون

سلام. يكي از سوالات اسپيكينگ در مورد musical event in your country هست. والا تو ايران اصلا musical event ​خاصي كه بشه عالي توصيفش كرد و 2 دقيقه در موردش حرف زد وجود نداره. دوستان در اين مورد چه پيشنهاد يا موضوعي دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام. يكي از سوالات اسپيكينگ در مورد musical event in your country هست. والا تو ايران اصلا musical event ​خاصي كه بشه عالي توصيفش كرد و 2 دقيقه در موردش حرف زد وجود نداره. دوستان در اين مورد چه پيشنهاد يا موضوعي دارند؟
    اول بگم که معمولا تو ایران سوال هایی که با فرهنگ اون کشور ملموس نیست رو نمی پرسند. مثلا سوال که یک pet تون رو توضیح بدید!! چون خودشون می دونند مرسوم نیست. علی ایها الحال، یک داستان تو ذهتون داشته باشید که به اون ربطش بدید، شما میتونید یک کنسرت رو تشریح کنید ولی قبلش کلی داستان سرایی کنید. مثلا:
    "یک دوستی دارم که خیلی به موسیقی علاقه داره و از کودکی موسیقی تمرین می کند.(شما می تونید نیم ساعت این دوستتون رو تشریح کنید!! که انواع سازها رو بلد است و کلاس می رود و.... ) بعدم آخرش بگید یک کنسرت مورد علاقه اش را رفتیم. (دوباره نیم ساعت درباره اینکه تو صف ایستادیم تا بلیط بگیریم و شلوغی (و حتی مشکل پارکینگ) حرف بزنید!!).
    این هنر شماست که به جای اینکه درباره نت های موسیقی یا سازها که ممکنه نامش رو بلد نباشید، درباره مواردی که می تونید توضیح بدید... فقط سعی کنید هر از گاهی یک لمسی هم به موسیقی بکنید و دوباره برید تو حال و هوای خودتون.

Junior Member

سلام بچه ها
    من 8 اگوست امنحان دارم شروع کردم به اسپیگینگ کار کردن صدامو چند بار ضبط کردم افتضاح بود خیلی اسنرس گرفتم فیلم زیاد مییبینم لیسینینگم بد نیست. خودم با خودم تمرین میکنم دوستام همه اپلای کردن دیگه جواب نمیدن موفع صبت کردن هم خیلی اممم امم میکنم بنظرتون میرسم خودمو آماده کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferytt نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من 8 اگوست امنحان دارم شروع کردم به اسپیگینگ کار کردن صدامو چند بار ضبط کردم افتضاح بود خیلی اسنرس گرفتم فیلم زیاد مییبینم لیسینینگم بد نیست. خودم با خودم تمرین میکنم دوستام همه اپلای کردن دیگه جواب نمیدن موفع صبت کردن هم خیلی اممم امم میکنم بنظرتون میرسم خودمو آماده کنم؟
    می رسید، خیلی وقت مونده
    تکنیک ضبط صدا خیلی بهتون کمک می کنه
    چندتا ویدیو برای اسپیکینگ پیدا کنید (تو یوتیوب زیاده) ببینید اگر شما بودید چجوری جواب می دادید. ضبط کنید و اشکالاتتون رو در بیارید
    سعی کنین اضطراب نداشته باشین. تاثیر زیادی روی روان حرف زدن و ممتحن و در نهایت نمره تون داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    می رسید، خیلی وقت مونده
    تکنیک ضبط صدا خیلی بهتون کمک می کنه
    چندتا ویدیو برای اسپیکینگ پیدا کنید (تو یوتیوب زیاده) ببینید اگر شما بودید چجوری جواب می دادید. ضبط کنید و اشکالاتتون رو در بیارید
    سعی کنین اضطراب نداشته باشین. تاثیر زیادی روی روان حرف زدن و ممتحن و در نهایت نمره تون داره

عزیز ممنونم که پاسخ دادین
    یه سوال دیگه داشتم که مکث کزدن و امم امم کردن رو نمره تاثیر میزاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ferytt نمایش پست ها
    عزیز ممنونم که پاسخ دادین
    یه سوال دیگه داشتم که مکث کزدن و امم امم کردن رو نمره تاثیر میزاره؟
    بستگی داره که بعد از مکث کردن چی بگید و چطوری بگید وگرنه هر آدمی حتی کسی که زبان مادریش انگلیسی هست ممکنه موقع حرف زدن مکث کنه

سلام دوستان
    میگم اسپینگ رو فقط خود اگزمینر که روز آزمون مصاحبه میکنه نمره میده یا دست یک اگزمینر دیگری هم در کار هست در نمره اسپیکنیگ

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میگم اسپینگ رو فقط خود اگزمینر که روز آزمون مصاحبه میکنه نمره میده یا دست یک اگزمینر دیگری هم در کار هست در نمره اسپیکنیگ
    شخص مصاحبه کننده به شما نمره میده ، اگر اعتراض داشته باشید روی نتیجه شخص دیگری بررسی می‌کنه فایل ضبط شده رو