صفحه 4 از 33 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

سلام .
    دوباره رفتم یه موسسه دیگه که کارش فقط آیلتس و تافل هست یه امتحان دادم حدود 85 درصد درست زدم گفت میتونی بری برای کلاس های آیلتس فقط همزمان اینا را بخون چون تا حالا کلاس نرفتی و درست نخوندی بهتره اینا را بلد باشی !!!! )
    select reading pre - intermediate & intermediate
    و tactics ها ......
    504
    خوب بار قبل که میخواستن بندازنمون pre - intermediate کلاس های (pek1)! این بار برای کلاسهای ielts فکر کنم یه دوتا آموزشگاه دیگه برم همین جوری یه مدرک بهم بدن !!!
    دوستان راست میگن به حرف بعضی از آموزشگاه ها نمیشه اطمینان کرد !
    خوب فکر کنم برای دوستانی که reading و listening زیاد خوبی ندارند(البته بدتر من که نیستن !!! ) این کتابها مفید باشه گفتم بنویسم شاید به درد خورد !
    فقط مونده speaking که فکر کنم خیلی کار داره چون تا حالا کلاس نرفتم باید خیلی مشکل داشته باشم !!!!
    ویرایش توسط pApAr : December 4th, 2013 در ساعت 07:47 PM

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

برای speaking شاید کتاب ایروانی به دردت بخوره(حداقل چشمت با نمونه سوالها بیشتر آشنا میشه!)
    اگه cd کتاب skills for ielts هم گوش کنی بد نیست
    (من خودم کتابش رو نخوندم اما گوش کردنش خیلی به دردم خورد)

_____
    بچه ها ممنون از راهنمایی هاتون بابت reading و listening
    2ساعت دیگه من امتحان دارم :'(

پیش فرض پاسخ : لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

there`s a book which is called "IELTS speaking tests" by D.r Iravani it`s very useful in speaking tests and is disigned to obtain a 7 band score for speaking in ielts tests it helped me a lot it worths to try it...
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member

ماه ديگه امتحان دارم، speaking ام ضعيفه، يعني زياد روان و ئيه ريز حرف نمي زنم فكر مي كنم وسطش گاهي يه كلمه نمياد تو ذهنم و ....
    کلا برای speaking این نکته ها رو حتما در نظر بگیرین.این ها یه سری نکته ی عمومی و مهمه :

1. (Keep smiling ( Don't show your stress

2.Aviod short reponce

3.Speak systematically

4.Be optimist

5. (! Avoid pauses ... silence... ( Natural pauses is ok

6. When you don't underestand s.th, never tell plz repeat or pardon because he repeat quetion and u don't underestand again , so use:
    " would you please elaborate the question ? "

7.When you dont have any idea for a question at first , u can use this strategy to have some moments to think :
    " em ... well ... It's an intresting question ... opening the brachkets to what u said .... " then answer .

8.Try to enjoy the communication and use your body language
    این نکته هایی بود که من واقعا رعایت کردم و بنظرم خیلی مفید بود و نتیجه داد الانم کلی زحمت کشیدم تا بنویسم دور از شوخی من اینارو از خودم نگفتم همرو از معلمم یا کتابها جمع آوری کردم .پس مطمین باشین و استفاده کنین . یادتون باشه جلسه ی speaking علاوه بر دانش احتیاج به مدیریت درست شمام داره چون یه ارتباط دو نفره است و شما باید بتوتنین تاثیر خوبی بذارین و تواناییتون رئو هم ثابت کنین .

خیلی نوشتم . sorry . اگه سوالی داشتین بگین .
    "برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhin
    کلا برای speaking این نکته ها رو حتما در نظر بگیرین.این ها یه سری نکته ی عمومی و مهمه :

1. (Keep smiling ( Don't show your stress

2.Aviod short reponce

3.Speak systematically

4.Be optimist

5. (! Avoid pauses ... silence... ( Natural pauses is ok

6. When you don't underestand s.th, never tell plz repeat or pardon because he repeat quetion and u don't underestand again , so use:
    " would you please elaborate the question ? "

7.When you dont have any idea for a question at first , u can use this strategy to have some moments to think :
    " em ... well ... It's an intresting question ... opening the brachkets to what u said .... " then answer .

8.Try to enjoy the communication and use your body language
    این نکته هایی بود که من واقعا رعایت کردم و بنظرم خیلی مفید بود و نتیجه داد الانم کلی زحمت کشیدم تا بنویسم دور از شوخی من اینارو از خودم نگفتم همرو از معلمم یا کتابها جمع آوری کردم .پس مطمین باشین و استفاده کنین . یادتون باشه جلسه ی speaking علاوه بر دانش احتیاج به مدیریت درست شمام داره چون یه ارتباط دو نفره است و شما باید بتوتنین تاثیر خوبی بذارین و تواناییتون رئو هم ثابت کنین .

خیلی نوشتم . sorry . اگه سوالی داشتین بگین .
    با سلام
    ممنون از بابت تجاربتون
    اگر امكان داره كتاب ها و منابعي كه براي speaking مطالعه كرديدو اينكه كلا چه جوري خودتون رو براي اين بخش آماده كرديد؟ (كلاس، معلم خصوصي، تمرين شخصي)
    اگر هم موردي نداره نمره خودتون رو هم بگيد(overall,band)اين رو بيشتر از اين لحاظ مي خوام بدونم كه ببينم سطح كلي زبان شما چي بوده؟
    بعضي ها مي گن خوبه براي 50 تا 60 تاپيك آدمش رو اماده كنه، آيا شما متوني براي يه سري تاپيك داريد؟
    سوال آخر كتاب ايرواني و نظر شما؟
    نحوه مطالعه آن؟

Junior Member

اگر امكان داره كتاب ها و منابعي كه براي speaking مطالعه كرديدو اينكه كلا چه جوري خودتون رو براي اين بخش آماده كرديد؟ (كلاس، معلم خصوصي، تمرين شخصي)
    اگر هم موردي نداره نمره خودتون رو هم بگيد(overall,band)اين رو بيشتر از اين لحاظ مي خوام بدونم كه ببينم سطح كلي زبان شما چي بوده؟
    بعضي ها مي گن خوبه براي 50 تا 60 تاپيك آدمش رو اماده كنه، آيا شما متوني براي يه سري تاپيك داريد؟
    سوال آخر كتاب ايرواني و نظر شما؟
    نحوه مطالعه آن؟
    من از معلم هم کمک گرفتم و اگر بخوام مهمترین نکته رو بگم این بود که یاد گرفتم systematically صحبت کنم .چون ما داریم آکادمیک امتحان میدیم و این مهمه.یعنی سعی کنین 1 یا 2 جمله اولتون یک مقدمه باشه ... جواب سوال و تو ضیحتون ... ودر آخر هم 1 یا 2 جمله نتیجه گیری کنین . این طرز حرف زدن باید ملکه ی ذهنتون بشه مخصوصا برای قسمت Qcard
    من كتاب ايرواني رو دوست نداشتم . بنظرم بهترین کتاب همون جور که Abtin گفتن Crack ielts in flash و من فقط این کتاب رو خوندم . به 2 دلیل : کلماتی داره که حرف زدن شما رو از سادگی در میاره و که حفظشون کردم. و اون 50 60 موضوعی رو هم که گفتین داره تقریبا.
    نمرمم می تونست بهتر بشه اما امان از تنبلی ;D overall : 7 band score 6 ro ham dashtam .
    "برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم."

Senior Member

من یه کتاب خیلی عالی خوندم که تمام موضوعات محتمل رو با جواب آورده و به همه پیشنهاد میکنم من شیراز هستم و از موسسه بهار خریدم اسمش crack ielts in a flash هست نویسنده اش هم باقری نیکپور و آریان پور هست کتاب مربوط به speaking رو بگیرید البته من کتابهای writing اش رو هم خوندم خیلی راضی بودم

به نظر من كه كتاب هاي اوريجينال و خارجي بهتر از كتاب هاي ايراني مثل ايرواني هستن. بهترين كار اينه كه موضوعات رو از كتاب هاي اصلي انتخاب كنيد و با معلم يا يك نفر ديگه شروع به صحبت كنيد.

.

Junior Member

سلام..کتاب Speaking test of IELTS.......نویسنده: آناهید رمضانی ..خیلی کتاب عالی.از کتاب ایروانی هم بهتره چون به شما step by step و با لغات یاد میده.....موفق باشید.به جز اون سعی کنید صدای خودتون رو ضبط کنید.بعد گوش بدید......ایراداتتون رو بگیرید

Junior Member

من کتاب step up to Ielts را پیشنهاد میکنم که واسه writing هم مفیده به نظر من هم کتابهای اریجینال بهترن من با استفاده از این کتاب و کمبریج ها 7.5 گرفتم