صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: تجربیات آزمون 6 فوریه 2010 سنجش (تهران)

Junior Member ana ciel آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 6 فوریه 2010

روی هم رفته استرس امتحان از تافل خیلی کمتر بود و همین باعث میشد بچه ها راضی تر باشن کا البته دکتر برز آبادی ار این امر نقش موثری داشتن
    وربال به اندازه انتطار سخت بود و عجیب نبود
    کوانت در حد بیگ بوک بود نه بیشتر
    اما همونطور که گفتن نمرات بر اساس میانگین نمرات دیگران محاسبه میشه، یعنی اگه همه بد بدن یه جورایی میره روی نمودار ( مرگ اجماع عروسیه) و اگه همه خوب بدن که هیچی دیگه بارک اله به همه
    روی هم رفته خوب بود
    There are no facts, only interpretations

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ana ciel نمایش پست ها
    روی هم رفته استرس امتحان از تافل خیلی کمتر بود و همین باعث میشد بچه ها راضی تر باشن کا البته دکتر برز آبادی ار این امر نقش موثری داشتن
    به نظرم ايشون بيش از حد صحبت ميكردن و حتي همين باعث شد كه يك دفعه 10 دقيقه مونده به پايان وربال، بگن كه وقت تمومه و اين باعث اعتراض همه شد كه مجبور شدن بعدش حتي بيشتر از وقت عادي، وقت بدن!! البته ميدونم كه منظور ايشون اين بود كه به بچه‌ها آرامش بدن ولي راستش توي اين امتحان اصلا وقتي براي استرس نيست!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ana ciel نمایش پست ها
    اما همونطور که گفتن نمرات بر اساس میانگین نمرات دیگران محاسبه میشه، یعنی اگه همه بد بدن یه جورایی میره روی نمودار ( مرگ اجماع عروسیه) و اگه همه خوب بدن که هیچی دیگه بارک اله به همه
    به نظرم اين دل خوش كنكه بيشتر. هميشه GRE همينطوريه. نبايد توقع داشته باشيم كه اگه ما خراب كرديم، بقيه هم همينطوري بودن (تازه اين امتحان بين المللي هم هست) و نمرمون ميزه رو نمودار و يهو مثلا 100 تا ميريم بالا!

در مورد موضوع issue دوم كه من اون رو انتخاب كردم! موضوع اين بود كه فكر ميكنين واقعيتها آنقدر لجاجت دارند كه ميتوانند آرزوها و احساسات ما رو تحت كنترل خودشون بگيرن يا نه؟

Junior Member

سلام
    كسي 3 تا سؤال آخر Q قسمت اول و يادشه؟

Junior Member ana ciel آواتار ها

آقای amin p30 عزیز بله همینطوره
    بچه هایی که قبلا امتحان دادن هم اینطور گفتن و به نظرم معقول هم هست
    تازه مگه دل خوشی بده؟
    بذار دل همه خوش بشه
    There are no facts, only interpretations

Junior Member

بچه ها من اکتبر هم امتحان داده بودم و وربال 340 شده بودم. برام خیلی مهم بود که ایندفعه وربال رو خوب بزنم. دفعه اول برا امتحان هیچی نخونده بودم ولی ایندفعه یه خورده تلاش کرده بودم. راستش من اینقدر وقت کم آوردم که اصلا نتونستم reading ها رو بخونم. همیشه antonomyها رو حداقل خوب جواب میدادم ولی نمیدونم چرا ایندفعه اونها هم واسم خیلی سخت بودند. کلا خیلی بد دادم.
    Q خیلی آسونتر از امتحان قبلی بود ولی V واقعا سخت تر بود. من خیلی از V ناراضیم و فکر نکنم اصلا خوب بشم. تازه یک کلماتی مثل green واقعا منو گیج کرده بود آخرم غلط جواب دادم.
    آقای پشت بلندگو حداقل واسه من اضطرابم رو بیشتر میکرد و کاش کمتر صحبت میکرد.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط McDreamy نمایش پست ها
    بچه ها من اکتبر هم امتحان داده بودم و وربال 340 شده بودم. برام خیلی مهم بود که ایندفعه وربال رو خوب بزنم. دفعه اول برا امتحان هیچی نخونده بودم ولی ایندفعه یه خورده تلاش کرده بودم. راستش من اینقدر وقت کم آوردم که اصلا نتونستم reading ها رو بخونم. همیشه antonomyها رو حداقل خوب جواب میدادم ولی نمیدونم چرا ایندفعه اونها هم واسم خیلی سخت بودند. کلا خیلی بد دادم.
    Q خیلی آسونتر از امتحان قبلی بود ولی V واقعا سخت تر بود. من خیلی از V ناراضیم و فکر نکنم اصلا خوب بشم. تازه یک کلماتی مثل green واقعا منو گیج کرده بود آخرم غلط جواب دادم.
    آقای پشت بلندگو حداقل واسه من اضطرابم رو بیشتر میکرد و کاش کمتر صحبت میکرد.
    من هم به طرز عجیبی نرسیدم reading ها رو کامل بخونم. مثل اینکه این مشکل رو اکثرا داشتند بچه ها، تا جایی که من پرسیدم... در مورد بقیه سوالهای وربال هم باهات کاملا موافقم. به نظر منم سخت تر از دوره های قبل بود. راستی تو با چند تا درست 340 آوردی؟

ایشالا که این سری بهتر بیاری. یادت باشه که نمرات مقایسه ای هست و ممکنه در مقایسه با بقیه بهتر داده باشی.

Junior Member

من که اصلا از وجود چیزی به اسم این بیگ بوک تا این لحظه خبر نداشتم! فقط برای آماده سازی در عرض 4 روز همون مدل تستی که خود ETS داده بود زدم و چهار تا از مدل تستای BARRONS که البته اونا Computer based بودن، یه مقداری ام از اون 332 تا کلمه های فریکوئنسی بارونز رو دوره کردم.
    مجموعا به نظرم هم Q و هم V آسونتر از مدل تستایی بودن که من کار کرده بودم. البته V همون طور که حدس می زدم وقت کم آوردم، در حد یکی دوتا سوال از وربال اول و 3-4 تا از وربال دوم که یکی از ریدینگ هاش واقعا دیوانه کننده بود!! سوالاش بدتر!!!
    کلا به دوستان پیشنهاد میکنم توی وربال ریدینگ ها رو بذارین واسه آخر کار، من همین کارو کردم و حداقل خیالم راحت بود که اگر وقت کم بیارم، سوالایی که می شه هر کدومو تو 20-30 ثانیه زد، جواب دادم. (فکر می کنم اصلا واسه همینه که antonym ها رو میذارن بعد از ریدینگ، شاید میخوان گولمون بزنن!:دی antonym ها کمترین وقتو می گیرن و به نظر من بهتره قبل از ریدینگ زده بشن تا آدم خیالش راحت بشه. بعد هم موقع ریدینگ ها از ریدینگ های کوتاه شروع کنین)
    Q هم که در حد مضحکی آسون بود!

Junior Member

من که فقط شب قبل امتحان همون نمونه سوال سازمان سنجش رو ورق زدم ... وربال به نظر من خیلی غیر منطقیه... من از کسی که پونزده سال در امریکازندگی کرده بود یه لغتش رو پرسیدم گفتم یعنی چی ؟؟؟ عین این می مونه که به انگلیسی زبان مثلا بگی "عزوجل" یعنی چی...والاااا... خلاصه من که نخونده بودم استرس هم نداشتم...فقط گردنم درد گرفت... و اینکه منم به ریدینگ ها نرسیدم... نیمساعت فقط وقت میخواد ادم ریدینگ ها رو بخونه...به نظرم جمیعا بریم اون کورسی که رایتینگ دومی در موردش گفته بود بگذرونیم :دی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    من هم به طرز عجیبی نرسیدم reading ها رو کامل بخونم. مثل اینکه این مشکل رو اکثرا داشتند بچه ها، تا جایی که من پرسیدم... در مورد بقیه سوالهای وربال هم باهات کاملا موافقم. به نظر منم سخت تر از دوره های قبل بود. راستی تو با چند تا درست 340 آوردی؟

ایشالا که این سری بهتر بیاری. یادت باشه که نمرات مقایسه ای هست و ممکنه در مقایسه با بقیه بهتر داده باشی.
    راستش خودمم نمیدونم چند تا درست داشتم چون بعد با اینکه بچه ها جواب سوالها رو گذاشته بودن من چک نکردم، ولی این جدول نمره ها رو که نگاه کردم دیدم باید حدود 26 تایی درست میزدم که فکر نکنم اینقدرها درست زده باشم. از طرف دیگه Q رو 760 شدم که فکر میکردم نهایتا 2 سوال رو غلط زده باشم. کلا سیستم نمره دادنشون خیلی عجیب غریبه. تازه سوالها هم بارم یکسانی نداره!
    مرسی، انشاءالله همه نمره خوبی بیاریم

Junior Member

من کلا verbal رو گزینه B رو زدم امیدوارم کمتر از 270 نشم که ضایعه . Q که راحت بود ولی وقت کم آوردم و رو هم در هر بخش فقط 25 (جمعا 50) تا شو زدم که باز امیدوارم زیر 700 نشم و AW رو هم برای هر بخش یک صفحه نوشتم البته با جملات و مثالهای ساده و ااحتمالا با چند غلط املایی که باز امیدوارم که زیر 2.5 نشم. دوستان اگه خیلی خوش خیالم بهم بگید در غیر این صورت لطفا دلخوشی بدین.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین