صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64

موضوع: بردن گوشی به آمریکا

پیش فرض بردن گوشی به آمریکا

اقا من یه گوشی گرون قیمت دارم از دلم نمیاد بزارمش ایران اگه با خودم ببرمش میشه ازش استفاده کرد؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بردن گوشی از ایران به امریکا

با سلام

با توجه به اینکه من هم همین کار رو انجام دادم، و چند تا دوستانم هم در انگلیس اینکار رو انجام دادند، می تونیم نتیجه بگیریم کار خواهد کرد، فقط شما سیم کارت لازمه توی آمریکا تهیه نمایید. دو نوع گوشی در کشورهای خارجی هست:

1. گوشهای مخصوص ارایه دهنده سرویس ( مثل Orange، Vodafone, A&T و... ) که فقط باید با سیم کارت اون شرکتها کار بشه.
    2. گوشی های unlock این گوشیها ( که گوشی های ایران هم جزو این دسته اند.) با هر سیم کارتی از هر شرکتی کار خواهد کرد.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

پیش فرض پاسخ : بردن گوشی به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    اقا من یه گوشی گرون قیمت دارم از دلم نمیاد بزارمش ایران اگه با خودم ببرمش میشه ازش استفاده کرد؟

خواندن این پست ممکن است برایتون مفید باشد:
    http://mapleleaf.blogfa.com/post-67.aspx

Junior Member

اگه تو ایران آنلاک کنی اینجا می تونی از AT&T و T-mobile استفاده کنی.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad756 نمایش پست ها
    اگه تو ایران آنلاک کنی اینجا می تونی از AT&T و T-mobile استفاده کنی.
    با سلام

تمام گوشی ها تو ایران آنلاک هستند، البته شاید جدیدا عوض شده باشه، پس شما لازم نیست آنلاک کنید. بله شما می تونید به راحتی با گوشی آنلایک از خدمات هر شرکتی بهره ببرید.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    بسته به سرویس دهنده ای که در امریکا از ان سرویس خواهید گرفت، ممکن است گوشی داخل ایران به دردتان بخورد. البته به همین نسبت هم ممکن است به دارد نخوره! راهش این است که قبل از آمدن، آمار سرویس دهنده ها و شرایطشان را پرسیده و چک کنید. به طور مثال من اینکار را نکردم و گوشم را ایران گذاشتم و آمدم که مجبور شدم یک گوشی جدید بخرم. البته الان از کاری که کردم، راضیم.

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

بچه ها نمی دونم کجا باید این سوال رو بپرسم؟ موبایلم رو می تونم ببرم یعنی به دردم می خوره؟ sony ericsson XPERIA

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negarali نمایش پست ها
    بچه ها نمی دونم کجا باید این سوال رو بپرسم؟ موبایلم رو می تونم ببرم یعنی به دردم می خوره؟ sony ericsson XPERIA
    به من گفتن نیار. ظاهرا اگر ببریم اونوقت باید از شرکت های خاصی سرویس بگیریم تا موبایلمون کار کنه و گاهی هم باید هزینه اضافی بدیم. من که نمی برم. البته گمونم به مدل موبایل ربط نداره. نمی دونم شاید هم ربط داره. مال من نوکیا x6 هستش.

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط negarali نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    به من گفتن نیار. ظاهرا اگر ببریم اونوقت باید از شرکت های خاصی سرویس بگیریم تا موبایلمون کار کنه و گاهی هم باید هزینه اضافی بدیم. من که نمی برم. البته گمونم به مدل موبایل ربط نداره. نمی دونم شاید هم ربط داره. مال من نوکیا x6 هستش.
    موبایل بردنش ضرری نداره.. خصوصا اگه wifi داره میتونید اگر هتل سیستم نداره به جای نوت بوک ازش استفاده کنند.. اونجا سیم کارت اعتباری ettisalat هست که بهتره از ایران بهتون زنگ بزنند چون فکر کنم دقیقهه ای مکالمش تا ایران 2 درهم میشه.. ولی بردن موبایل ضرری نداره

Junior Member Viuletta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام، من و همسرم موبایلمون رو با خودمون آوردیم و کلی هم به دردمون خورد. ما از Tmobile فقط سیم کارت گرفتیم. ماهی 30 دلار.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)