نقل قول نوشته اصلی توسط yahmadi نمایش پست ها
سلام
قابل توجه دوستانی که به طور خاص علاقمند ادامه تحصیل در زمینه حیات وحش (حفاظت و مدیریت) در مقطع ارشد و یا دکترا، و همینطور افرادی که به طور عام قصد ادامه تحصیل در زمینه محیط‌زیست طبیعی، شیلات، آبزیان و سایر رشته‌های منابع طبیعی از جمله جنگل‌داری و مرتعداری و دیگر رشته‌های مرتبط هستند.
فایلی که ضمیمه شده شامل تمامی اسامی دانشگاه‌های ایالات متحده به تفکیک ایالت برای رشته‌های که اشاره کردم، می‌باشد که در آن نشانی وب‌سایت دپارتمان همراه با شهری که دانشگاه و یا کالج در آن واقع شده، اسم دپارتمان، شماره تلفن، ایمیل و دیگر اطلاعات مورد نیاز به خصوص در زمینه حیات‌وحش می‌باشد. دوستانی که علاقمند ادامه تحصیل در این زمینه‌ها هستند می‌توانند با استفاده از اطلاعات این فایل، دانشگاه مورد علاقه خود را پیدا کنند. امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

فایل پیوست 3371
نقل قول نوشته اصلی توسط yahmadi نمایش پست ها
سلام

یکی از اساتید رشته اکولوژی در دانشگاه میشیگان ایالات متحده، مطلبی در صفحه شخصی خود تحت عنوان "Advice For Prospective Graduate Students" نوشته است که در آن یک سری توصیه های برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی دارند را آورده است. همچنین در این مطلب به یک مقاله ای اشاره شده که چگونگی و راه و روش اپلای برای متقاضیان این رشته آورده شده است. من این مقاله را عینا برای استفاده دوستانی که علاقمند کسب اطلاعاتی در رابطه با چگونگی اپلای برای رشته اکولوژی و زیست شناسی تکاملی و کلا محیط زیست طبیعی هستند را در اینجا پیوست کردم شاید که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

فایل پیوست 3361
به دلیل از کار افتادن لینک ها و درخواست دوستان من دوباره این دو فایل را آپلود می کنم

Apply2Ecology.pdf
wildlife_degrees.rar