صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی مهندسی منابع طبیعی ( محیط زیست ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی مهندسی منابع طبیعی ( محیط زیست ) و مسائل مرتبط

سلام به دوستان عزیز
    من فوق لیسانس منابع طبیعی (مرتعداری) دانشگاه تهران هستم و چند کار پیمانکاری در زمینه تولید نهال داشته ام (در کنار دیگر کارها). و الان در زمینه فضای سبز مشغول به کار هستم. لطف کنید من را برای گرفتن فاند از دانشگاه های اروپایی راهنمایی کنید و این که در چه رشته ه ای می توانم ادامه تحصیل دهم؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی مهندسی منابع طبیعی ( محیط زیست ) و مسائل مرتبط

سلام از زحماتتون
    من و همسرم در حال حاضر دانشجوی ارشد محیط زیست دانشگاه تهرانیم. معدل ارشد همسر 19/30 و معدل خودم 17/20 و رتبه 3 کنکور ارشدم هستم. گرایش همسرم تنوع زیستی بطور دقیق تر زیست شناسی حفاظت و ژنتیک جمعیت است و گرایش من بین رشته ای است. منظور تلفیقی از محیط زیست و جغرافیا و معماری. زبان خودم خیلی خوبه ولی هردو قصد شرکت در آزمون زبان رو داریم. درصدد هستیم برای دکتری و بعد زندگی به کانادا بیایم و حتما هم هردو شامل بورس بشویم.
    شما چه پیشنهادی برامون داریم. چطور شروع کنیم و از کجا

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

پیش فرض پاسخ : اپلای برای دکتری در مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست

[QUOTE=yahmadi;254285]
    سلام
    قابل توجه دوستانی که به طور خاص علاقمند ادامه تحصیل در زمینه حیات وحش (حفاظت و مدیریت) در مقطع ارشد و یا دکترا، و همینطور افرادی که به طور عام قصد ادامه تحصیل در زمینه محیط‌زیست طبیعی، شیلات، آبزیان و سایر رشته‌های منابع طبیعی از جمله جنگل‌داری و مرتعداری و دیگر رشته‌های مرتبط هستند.
    فایلی که ضمیمه شده شامل تمامی اسامی دانشگاه‌های ایالات متحده به تفکیک ایالت برای رشته‌های که اشاره کردم، می‌باشد که در آن نشانی وب‌سایت دپارتمان همراه با شهری که دانشگاه و یا کالج در آن واقع شده، اسم دپارتمان، شماره تلفن، ایمیل و دیگر اطلاعات مورد نیاز به خصوص در زمینه حیات‌وحش می‌باشد. دوستانی که علاقمند ادامه تحصیل در این زمینه‌ها هستند می‌توانند با استفاده از اطلاعات این فایل، دانشگاه مورد علاقه خود را پیدا کنند. امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

فایل پیوست 3371

میشه لطفا مجددا فایل رو اتچ کنید ؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

نقل قول نوشته اصلی توسط yahmadi نمایش پست ها
    دوست گرامی به نظرم مشکل موقتی از طرف سایت هست که لینک های دانلود کار نمی کنه، اگر درست نشد من به زودی اون فایل ها را دوباره آپلود خواهم کرد.
    من اطلاعات کلی در مورد دانشگاه ها و اپلای برای آنها در مباحث اکولوژی و حیات وحش به خصوص برای دانشگاه های آمریکا دارم که اگر سوال خاصی بود به طور مشخص مطرح کنید (زمینه مطالعاتی خاص- ارشد یا دکترا و ...) تا در صورت امکان جواب بدم.

من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست از دانشگاه غیر انتفاعی دارم . معدلم 18.03 هستش و یه مقاله کنفرانسی دارم . زبانم خوبه دارم می خونم واسه ایلتس و بعدم انشالا جی ار ای. با این شرایط می تونم واسه ارشد یا دکترای مستقیم اپلای کنم طوری که فول فاند باشه ؟
    چه کشوری؟ ممنون

Junior Member

[QUOTE=mojita;2091648]
    سلام
    قابل توجه دوستانی که به طور خاص علاقمند ادامه تحصیل در زمینه حیات وحش (حفاظت و مدیریت) در مقطع ارشد و یا دکترا، و همینطور افرادی که به طور عام قصد ادامه تحصیل در زمینه محیط‌زیست طبیعی، شیلات، آبزیان و سایر رشته‌های منابع طبیعی از جمله جنگل‌داری و مرتعداری و دیگر رشته‌های مرتبط هستند.
    فایلی که ضمیمه شده شامل تمامی اسامی دانشگاه‌های ایالات متحده به تفکیک ایالت برای رشته‌های که اشاره کردم، می‌باشد که در آن نشانی وب‌سایت دپارتمان همراه با شهری که دانشگاه و یا کالج در آن واقع شده، اسم دپارتمان، شماره تلفن، ایمیل و دیگر اطلاعات مورد نیاز به خصوص در زمینه حیات‌وحش می‌باشد. دوستانی که علاقمند ادامه تحصیل در این زمینه‌ها هستند می‌توانند با استفاده از اطلاعات این فایل، دانشگاه مورد علاقه خود را پیدا کنند. امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

فایل پیوست 3371

سلام
    میشه لطفا مجدد فایل رو بفرستین این فایل کار نمی کنه ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان لطف کنن بگن با این شزایط میشه بورس تحصیلی گرفت از کشور کانادا یا اروپا

لیسانس معدل 14 دانشگاه فردوسی رشته منابع طبیعی و محیط زیست گرایش آبخیزداری
    فوق لیسانس معدل 17 دانشگاه فردوسی گرایش آبخیزداری
    دو تا مقاله کنفرانس داخلی
    نمره زبان تافل 95
    آیا شانسی هست برای پذیرش؟

Junior Member

سلام بر همگی من لیساتس مهندسی منابع طبیعی -محیط زیست سراسری اراک با معدل 17.20 و ترم 2 فوق آلودگی علوم تحقیقات هستم دارم برای آیلتس میخونم فقط هم میخوام کانادا برم.میشه راهنمایی کنید وممنون برای دکترا یا دوباره فوق برم

Junior Member

[QUOTE=mojita;2091648]
    سلام

فایل پیوست 3371

سلام برای دانشگاه اروپا اطلاعات دارید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی مهندسی منابع طبیعی (

سلام دوستان
    اپلیکیشن دکترا...

International Programmes in Germany 2017
    Doctorate of Philosophy in Integrated Management of Water, Soil, and Wast

https://www.daad.de/deutschland/studienangebote/international-programs/en/?p=d&s=kr&id=4368&page=2&sortBy=1&display=list&deg ree

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)