صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 79

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی مهندسی منابع طبیعی ( محیط زیست ) و مسائل مرتبط

Junior Member yahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

پیش فرض پاسخ : اپلای برای دکتری در مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط yahmadi نمایش پست ها
    سلام
    قابل توجه دوستانی که به طور خاص علاقمند ادامه تحصیل در زمینه حیات وحش (حفاظت و مدیریت) در مقطع ارشد و یا دکترا، و همینطور افرادی که به طور عام قصد ادامه تحصیل در زمینه محیط‌زیست طبیعی، شیلات، آبزیان و سایر رشته‌های منابع طبیعی از جمله جنگل‌داری و مرتعداری و دیگر رشته‌های مرتبط هستند.
    فایلی که ضمیمه شده شامل تمامی اسامی دانشگاه‌های ایالات متحده به تفکیک ایالت برای رشته‌های که اشاره کردم، می‌باشد که در آن نشانی وب‌سایت دپارتمان همراه با شهری که دانشگاه و یا کالج در آن واقع شده، اسم دپارتمان، شماره تلفن، ایمیل و دیگر اطلاعات مورد نیاز به خصوص در زمینه حیات‌وحش می‌باشد. دوستانی که علاقمند ادامه تحصیل در این زمینه‌ها هستند می‌توانند با استفاده از اطلاعات این فایل، دانشگاه مورد علاقه خود را پیدا کنند. امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

فایل پیوست 3371
    سلام

یکی از اساتید رشته اکولوژی در دانشگاه میشیگان ایالات متحده، مطلبی در صفحه شخصی خود تحت عنوان "Advice For Prospective Graduate Students" نوشته است که در آن یک سری توصیه های برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی دارند را آورده است. همچنین در این مطلب به یک مقاله ای اشاره شده که چگونگی و راه و روش اپلای برای متقاضیان این رشته آورده شده است. من این مقاله را عینا برای استفاده دوستانی که علاقمند کسب اطلاعاتی در رابطه با چگونگی اپلای برای رشته اکولوژی و زیست شناسی تکاملی و کلا محیط زیست طبیعی هستند را در اینجا پیوست کردم شاید که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

فایل پیوست 3361
    به دلیل از کار افتادن لینک ها و درخواست دوستان من دوباره این دو فایل را آپلود می کنم

Apply2Ecology.pdf
    wildlife_degrees.rar

Junior Member

سلام
    من فارق التحصیل منابع طبیعی -مرتع و آبخیز داری ازدانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 15:67 هستم.
    من میتونم فوق لیسانسمو محیط زیست بدم؟
    کدوم دانشگاهو(ترجیحا کانادا) پیشنهاد میکنید؟
    شرایط fund گرفتنش چیه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya1 نمایش پست ها
    سلام
    من فارق التحصیل منابع طبیعی -مرتع و آبخیز داری ازدانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 15:67 هستم.
    من میتونم فوق لیسانسمو محیط زیست بدم؟
    کدوم دانشگاهو(ترجیحا کانادا) پیشنهاد میکنید؟
    شرایط fund گرفتنش چیه؟
    درود
    بله...میشه ولی جواب صحیح رو می تونید از دانشگاه و دپارتمان مربوطه بپرسید و مکاتبه کنید
    در کانادا دانشگاه های تورنتو-مونترال-بریتیش کلمبیا دانشگاه های معروفی هستند
    شرایط فاند گرفتن بستگی به شرایط شما و مطلوب بودن اونها برای دانشگاه مورد نظر داره

شب خوش

بچه ها کسی در مورد دکترای حقوق محیط زیست در امریکا اطلاعاتی داره؟ یعنی کسی هست که از ایران این رشته رو رفته باشه اونجا بخونه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_cygnus نمایش پست ها
    بچه ها کسی در مورد دکترای حقوق محیط زیست در امریکا اطلاعاتی داره؟ یعنی کسی هست که از ایران این رشته رو رفته باشه اونجا بخونه
    درود...
    بحث دکترای حقوق محیط زیست به ما ربطی نداره..اصلا منطقی نیست که کسی که مثلا ارشد منابع طبیعی خونده بره دکترای حقوق بخونه...من چنین موردی ندیدم و نشنیدم....

حتما باید پایه حقوقی داشته باشید و در این مورد می تونید به انجمن مربوطه سر بزنید....

روز خوش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد محیط زیست-علوم و تحقیقات تهران

به دلیل از کار افتادن لینک ها و درخواست دوستان من دوباره این دو فایل را آپلود می کنم

Apply2Ecology.pdf
    wildlife_degrees.rar
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت فایل هایی که پیوست کردید.من ارشد محیط زیست گرایش تنوع زیستی دارم.برای مقطع دکتری در زمینه ی حیات وحش و گرایش های مرتبط با اون شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member yahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya.e نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت فایل هایی که پیوست کردید.من ارشد محیط زیست گرایش تنوع زیستی دارم.برای مقطع دکتری در زمینه ی حیات وحش و گرایش های مرتبط با اون شما کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟

سلام
    اگر به فکر پژوهش و تحقیق در زمینه حیات وحش و تنوع زیستی هستید و به عبارت دیگه می‌خواید بعد از دکترا به فعالیت‌های پژوهشی در مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها مشغول شوید، شک نکنید که آمریکا و اون هم دانشگاه‌های خوب در این زمینه بهترینند. اما اگر هدفتون بعد از تحصیل ورود به بازار کار در شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی (چه در داخل و چه در خارج) هست، دانشگاه‌های اروپا (و همینطور سایر کشورها به جز برخی از کشورهای شرقی) هم گزینه‌های خوبی هستند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود...
    بحث دکترای حقوق محیط زیست به ما ربطی نداره..اصلا منطقی نیست که کسی که مثلا ارشد منابع طبیعی خونده بره دکترای حقوق بخونه...من چنین موردی ندیدم و نشنیدم....

حتما باید پایه حقوقی داشته باشید و در این مورد می تونید به انجمن مربوطه سر بزنید....

روز خوش

دقیقا بحث حقوق محیط زیست به اینجا مرتبط هست و چنین گروهی حتی در دانشکده های دانشگاه های آمریکا و اروپا و برخی دانشگاه های کانادایی وجود دارد.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bushehr

دوستان درود
    من چندماهی روبرای انجام یک پروژه به آلمان امدم تابتونم توی همین مدت امکان گرفتن پذیرش دکتراروبراخودم مهیاکنم.ارشدم محیط زیسته و 10 سال هم سابقه کارپژوهشی دارم توی زمینه شیلات و محیط زیست و بیشتربنتوز.استادی که اینجاباهاش کارمیکنم گفت نمیتونم هزینه موادمصرفی و ایناتوبدم وگرنه سرموضوع هم به جاهایی رسیدیم باهم.گفتم شاید کسی ازدوستان راه حلی داشته باشه.
    سپاس خیلی زیادبابت اطلاعات سودمندی که دایم اشتراک میذارین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط demit3713 نمایش پست ها
    دوستان درود
    من چندماهی روبرای انجام یک پروژه به آلمان امدم تابتونم توی همین مدت امکان گرفتن پذیرش دکتراروبراخودم مهیاکنم.ارشدم محیط زیسته و 10 سال هم سابقه کارپژوهشی دارم توی زمینه شیلات و محیط زیست و بیشتربنتوز.استادی که اینجاباهاش کارمیکنم گفت نمیتونم هزینه موادمصرفی و ایناتوبدم وگرنه سرموضوع هم به جاهایی رسیدیم باهم.گفتم شاید کسی ازدوستان راه حلی داشته باشه.
    سپاس خیلی زیادبابت اطلاعات سودمندی که دایم اشتراک میذارین
    منظورتون از مواد مصرقی چیه؟برای ازمایشات تز دکترا و اینا میگید؟
    خوب در مورد هزینه ی زندگی و کمک هزینه چطور؟

کلا اگه به اونجا زیاد مطمئن نیستید خوب برای جاهای دیگه اقدام کنید...

خوش باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)