صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی مهندسی منابع طبیعی ( محیط زیست ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : اپلای برای دکتری در مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بازار کار و درامد محیط زیست، هیدرولوژی و دخایر آب زیرزمینی در امریکا به چه صورت هست؟ ایا بازار کار خوبی برای این رشته وجود دارد؟
    کسی اطلاع خاصی نداره!چون کسی نیست که اونجا باشه و جوابتون رو بده!

مگر اینکه شما اولین نفر باشید و وقتی رفتید اونجا رفتید به ما هم بگید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb
    سلام سلیمان جان
    راستش رشته خودم نفت هست هم لیسانس هم فوق ولی الان دوتا جواب خوب از دو استاد برای دکترای عمران-هیدرولوژی و ذخایر آبی دارم..خیلی رشته های جذابین محیط زیست ها واقعا دوس دارم برم بخونم چون دیگه از درسای تئوری و کدنویسی خسته شدم.
    ولی به شدت از اینده و بازار کارش تو امریکا میترسم..میگم نکنه برم اونجا چون بکگران عمرانی ندارم بعد دکترا بیکار بمونم
    نظر شما که تو این رشته هستید چیه؟
    ممنون
    دوست عزیز
    soilman هستم نه سلیمان!

اگر به شما پذیرش دادند که خوب مسلما یعنی از دید اونها اون پیش زمینه ی و شرایط لازم برای اون رو رشته رو داشتید

محیط کار و شرایط اون چیزی جدا از تحصیل هست...معمولا شرایط کاری در آمریکا در این رشته بد نیست...بنده اطلاع خاصی ندارم چون نه در این زمینه فعالیت دارم و نه در امریکا هستم

بهترین کار اینه که در نت بگردید...چون معمولا یه چیزهایی پیدا می کنید....

فعلا همین پذیرشتان را بپذیرید بعد از اتمام اون 4 سال اپشن های زیادی خواهد بود....
    زیاد نگران نباشید!

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    من فارغ التحصیل رشته محیط زیست آلودگی ها در مقطع ارشد از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل 18:50 می باشم
    دارای 1 مقاله علمی پژوهشی هستم که در 2 کنفرانس بین المللی پذیرش گرفته .در حال حاضر مشغول آمادگی برای شرکت در آزمون زبا ن میباشم
    آیا با این شرایط گرفتن بورسیه برای مقطع دکتری از دانشگاه ی امکان پذیر است ؟کدام کشور از نظر شما برای ادامه تحصیل از لحاظ هزینه مناسب تر است؟و در رابطه با محیط زیست گرایش آلودگی دانشگاهی را میشناسید؟

واسه ادامه تحصیل و اپلای کشوری رو میشناسید که هم هزینه تحصیل کم باشه و راحت تر بورس بدن د و تا حدودی معتبر در زمینه محیط زیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و میشه واسه پذیرش تو زمینه ای در خواست داد که کار خاصی انجام نداده باشی تو اون زمینه یعنی موقعیت انجام تو اون زمینه رو نداشته باشی ولی علاقه داشته باشی به ادامه تحصیل در اون رشته
    آیا شدنیه؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون
    ویرایش توسط soilman : September 14th, 2011 در ساعت 09:55 PM دلیل: ادغام پست شان که بیشتر تکرار بود با این پست!

با سلام
    من مهندسی مرتع و آبخیزداری از دانشگاه تهران و فوق لیسانس هواشناسی کشاورزی از دانشگاه تهران دارم سخت دنبال اسکولارشیپ هستم اگر راهنمایی و کمکم نمایید ممنون میشم
    با تشکر رهنما

با سلام خدمت دوستان گرامی. اگه یکی از بچه ها تفاوت فاند و اسکلارشیپ رو برا من توضیح بده و در کل چه راه هایی برای اینکه هزینه های دکترات رو کس دیگه ای(موسسه یا دانشگاه و...) تامین کنه چیه. خیلی ازش ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nejatollahi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی. اگه یکی از بچه ها تفاوت فاند و اسکلارشیپ رو برا من توضیح بده و در کل چه راه هایی برای اینکه هزینه های دکترات رو کس دیگه ای(موسسه یا دانشگاه و...) تامین کنه چیه. خیلی ازش ممنون میشم.
    دوست عزیز
    سوالتان جایش در اینجا نیست و شما خیلی ساده با یه جستجوی ساده می تونستید جواب خود را بگیرید
    فرق عمده ای بین این دو نیست...هر دو نوعی کمک هزینه است که در اسم فرق می کنه
    راه اصلی اینست که شرایط شما خوب باشه و استادی شما رو ساپورت و توصیه کنه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rahnamayami نمایش پست ها
    با سلام
    من مهندسی مرتع و آبخیزداری از دانشگاه تهران و فوق لیسانس هواشناسی کشاورزی از دانشگاه تهران دارم سخت دنبال اسکولارشیپ هستم اگر راهنمایی و کمکم نمایید ممنون میشم
    با تشکر رهنما
    دوست عزیز
    شما باید سخت دنبال دانشگاه هایی باشید که اساتیدی باشن در زمینه ی رشته ی مورد نظرتان و سپس مکاتبه و در نهایت اگر دیدید شرایط مطلوب رو از طرف دانشگاه و استاد دارید و اینکه شانستان را چطور می بینید اقدام کنید و در نهایت ببینید ایا کمک هزینه ای میگیرید یا نه؟!

پ.ن:لطفا در ارسال پست هایتان دقت داشته باشید و قبل از ارسال هر پست مطالب و تاپیک ها رو مطالعه کنید!
    با سپاس از همکاری شما!

Junior Member

سلام دوستان، من قبلا هم سوال پرسیدم ولی الان چون خوشبختانه نمره های زبانم رو گرفتم و مقالاتم هم بهتر شده می خواستم نظرتون رو در مورد فول فاند آمریکا بدونم
    من میخوام واسه Phd در رشته Environmental Engineering اقدام کنم
    نمره ۀ GRE من:
    Quantitative: 730
    Verbal : 410
    Writing: 4
    IELTS: 7
    البته 6 تا مقاله ISI با ایمپکت بالا دارم و یک patent آمریکا. معدل ارشد هم 17.5 (دانشگاه تهران) و رتبه 2 کنکور ارشد.
    1 سال سابقه تدریس
    6 ماه سابقه کار
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم

ApplyAbroad Veteran

شرایطتتون خوبه به جز نمره ی جی ار ای(مشخص نکردید revised هست یا نمونه ی قدیمی؟)که اون هم می تونه قابل چشم پوشی باشه....

شما باید با استادها اگر تماس نداشته اید تماس بگیرید و بهشون ای میل بزنید ...
    البته ددلاین بیشتر دانشگاه ها برای سال بعد(پائیز 2012) گذشته ولی شاید بتونید برای دانشگاه هایی اقدام کنید....

روز خوش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed65 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من قبلا هم سوال پرسیدم ولی الان چون خوشبختانه نمره های زبانم رو گرفتم و مقالاتم هم بهتر شده می خواستم نظرتون رو در مورد فول فاند آمریکا بدونم
    من میخوام واسه Phd در رشته Environmental Engineering اقدام کنم
    نمره ۀ GRE من:
    Quantitative: 730
    Verbal : 410
    Writing: 4
    IELTS: 7
    البته 6 تا مقاله ISI با ایمپکت بالا دارم و یک patent آمریکا. معدل ارشد هم 17.5 (دانشگاه تهران) و رتبه 2 کنکور ارشد.
    1 سال سابقه تدریس
    6 ماه سابقه کار
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت محيط زيست دانشگاه آزاد علوم و تحقيقات تهران هستم.قصد دارم براي مقطع دكتري به امريكا (يكي از دانشگاه هاي ايالت كاليفرنيا) و يا كانادا بروم البته با گرفتن بورسيه. اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون مي شوم راهنمايي كنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)