صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 141

موضوع: حمل و نقل درون آلمان

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط قطار در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط aammiirr1 نمایش پست ها
    شاید سئوال من پاسخ داده شده باشه ولی من پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید این بلیط قطارن که رون بلیط ایران ایر هست رو اونجا باید چیکار کرد همینطوری باید سوار شد یا باید کار دیگهای کرد لطفا مراحلش رو توضیح بدید هر چی گشتم دنبال اون pdf که گفتن دوستمون گذاشته رو پیدا نکردم ممنون
    پست های especial را نگاه کنید. یا از امکان جستجوی سایت استفاده کنید.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تهیه بلیط قطار در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    پست های especial را نگاه کنید. یا از امکان جستجوی سایت استفاده کنید.
    ممنون از راهنمایی شما
    دوباره این پی دی اف رو توی این تاپیک می ذارم تا همه بتونن استفاده کنن.
    راهنمای پرینت گرفتن بلیت قطاری که روی بلیت هواپیما هست.
    البته ممکنه یه کمی الان دستگاه ها تغییر کرده باشه و مثلا ترتیب دقیقا این نباشه ولی به هر حال کمکتون می کنه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض پاسخ : حمل و نقل درون آلمان

توی خبرها دیدم که از چند وقته قبل در المنام اتوبوسهای بینه شهری مسله ایران راه بیوفته.

البته شرکتی کمی هم هستن که این خدماتو داران.
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

من دوشنبه میخام برم برلین سفارت برای تائید مدارکم و بعدش برم فرودگاه. نمیدونم سیستم بلیط برای اتوبوس و اس بان توی برلین چجوریه. سرچ کردم دیدم یه جور بلیط هست که دوساعت اعتبار داره. ولی نمیشه در مسیر رفت و برگشتی ازش استفاده کرد.
    بلیطها رو چجوری چک میکنن تو برلین؟ من چون تو شهری که هستم سمسترتیکت داشتم از بلیط معمولی سر درنمیارم. همین بلیط دوساعته برام مناسبه یا یه روزه بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من شنبه ۲۳ فورویه پرواز دارم واسه وین. میخوام از وین با قطار برم فرایبورگ، از سایت. obb travel که راه اهن اتریش هستش یه بلط اینترنتی رزرو کردم. یه فایل پی دی اف سه صفحه ای واسم میل کردن که توش مسیرا و زمان رو نوشته از وین به فرانکفورت و اونجا باید یه قطار عوض کنم و از فرانکفورت به وین.
    تو بلیط شماره واگن و شماره صندلی رو نوشته. حالا همین و پرینت بگیرم با خودم داشته باشم کافیه؟ یا بایدجای تأیید شه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    من دوشنبه میخام برم برلین سفارت برای تائید مدارکم و بعدش برم فرودگاه. نمیدونم سیستم بلیط برای اتوبوس و اس بان توی برلین چجوریه. سرچ کردم دیدم یه جور بلیط هست که دوساعت اعتبار داره. ولی نمیشه در مسیر رفت و برگشتی ازش استفاده کرد.
    بلیطها رو چجوری چک میکنن تو برلین؟ من چون تو شهری که هستم سمسترتیکت داشتم از بلیط معمولی سر درنمیارم. همین بلیط دوساعته برام مناسبه یا یه روزه بگیرم؟

الان خیلی دیره برای جواب دادن به سوال شما! ولی برای اطلاع همه می نویسم:
    کلا توی تمام شهرها هر از گاهیی یهویی چند تا مامور سوار قطار میشن و شروع می کنن به چک کردن بلیت. اگر بلیت نداشته باشین یا بلیتتون اعتبار نداشته باشه (مثل حالت بالا که اون بلیتی که خریدین در مسیر برگشت اعتبار نداره)، 40 یورو جریمه اشه. به نظر من به ریسکش نمی ارزه! چون وقتی این مامورا سوار میشن (حداقل توی شهر ما این طوریه) از تمام درها سوار میشن، یعنی راه دررو ندارین. ضمنا اگه سمسترتیکت داشته باشین و جا بذارین، میتونین بهشون بگین، بعدا میرین تیکتتون رو نشون میدین و فقط 10 یورو جریمه می شین.

سلام
    امکانش هست کسی که پذیرشش مال دانشگاه ماینس هست بره مثلا فرانکفورت یا دارمشتات برای زندگی؟ و اگه بشه برای حمل و نقل با همون کارت دانشجویی میشه رفت و آمد داشت یا کارت دانشجویی صرقا برای حمل و نقل در همون ایالتی میشه که دانشگاه هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    سلام
    امکانش هست کسی که پذیرشش مال دانشگاه ماینس هست بره مثلا فرانکفورت یا دارمشتات برای زندگی؟ و اگه بشه برای حمل و نقل با همون کارت دانشجویی میشه رفت و آمد داشت یا کارت دانشجویی صرقا برای حمل و نقل در همون ایالتی میشه که دانشگاه هست؟
    کارت دانشجویی صرقا برای حمل و نقل در همون ایالتی میشه که دانشگاه هست
    برای ایالت North Rhine-Westphalia
    ویرایش توسط razgolesorkh : August 10th, 2013 در ساعت 07:01 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    کارت دانشجویی صرقا برای حمل و نقل در همون ایالتی میشه که دانشگاه هست
    این شهر به شهر فرق میکنه. برای بعضی از دانشگاها با کارت دانشجویی فقط داخل شهر میشه حرکت کرد، نه داخل کل ایالت.
    مثل دانشگاه هایدلبرگ. کارت دانشجویی، بدون سمستر تیکت فقط بعد از ساعت 7 و روزهای شنبه و یکشنبه می تونین "فقط داخل شهر" تردد کنین.
    حتی اگر سمستر تیکت رو هم بخرین، فقط تا یه محدوده ی مشخصی می تونین برین، نه کل ایالت.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    سلام
    شما خییییییییییییلی زیادی خوش بین هستین نسبت به اینجا. فک میکنین کلا همه چی مجانیه!! با کارت دانشجویی صد درصد شما نمی تونین این فاصله رو رایگان برین. اگر سمستر تیکت بخرین شاید بتونین برین.بستگی به دانشگاهتون داره که سمستر تیکتش تا کجا شما رو رایگان ساپورت میکنه.