صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 390

موضوع: همه سوالات در مورد دانشگاه USM

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه usm ونتايج پذيرش

من الان با مسئول حرف زدم به من این ایمیلو داد و این ایمیل با ددلاینی که تو سایت دانشگاه هست متفاوته .
    پس این ایمیله درسته.
    if it is by research, application is open throughout the year. If it is by coursework/mixed mode, application is still open and the deadline is 30 June 2011

You can apply online from the website: www.ips.usm.my and submit a printed copy of your application together with certified copies of your scroll, transcript, referee report, relevant certificates, proposal (for research), TOEFL/IELTS, bank statement, passport, photographs(5) and processing fee of USD35 which can be paid by telegraphic transfer using bank swift code.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

کسی میدونه این شهریه که نوشته 16000 رینگیت برای چند ترمه؟؟؟
    ننوشته اصلا ترم یا سال فقط نوشته fee.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

دوستان usmi دانشگاه usm در رشته هاي مربوطه به science و پزشكي اعم از ميكروبيولوژي و داروشناسي و امثال اينها همش به روش research ارائه ميشه و هزينش نسبت به پوترا خيلي بالاتر هست(هر ترم تقريبا دو برابر هزينه پوترا) و آيا اگر مدرك مستر رو با حالت research بگيريم اعتباري در ايران نداره؟ در ساير كشورها چطور؟ از نظر كار و مدرك مورد تاييد هست؟ لطفا راهنمايي كنيد.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : دانشگاه usm در مالزی

یکی از دانشگاههای خوب مالزی هست و لی از کوالالامپور خیلی فاصله داره و در جزیره pinang واقع شده که باید از کوالالامپور با پرواز به اونجا برید.
    من شنیدم که ددلاید نداره و هر وقت سال که اپلای کنید تا 2 ماه بعد براتونadmission میاد
    با اتوبوس هم میشه رفت، 35 رینگت هست و 4 ساعت و نیم تقریبا طول میکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    رویای عزیز از کدوم منبع این را شنیدین ؟؟؟چون چون مگه میشه هر وقت خواستی اپلای کنیی؟؟
    به این آدرس مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد پذیرش. http://www.ips.usm.my/
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali777 نمایش پست ها
    دوستان usmi دانشگاه usm در رشته هاي مربوطه به science و پزشكي اعم از ميكروبيولوژي و داروشناسي و امثال اينها همش به روش research ارائه ميشه و هزينش نسبت به پوترا خيلي بالاتر هست(هر ترم تقريبا دو برابر هزينه پوترا) و آيا اگر مدرك مستر رو با حالت research بگيريم اعتباري در ايران نداره؟ در ساير كشورها چطور؟ از نظر كار و مدرك مورد تاييد هست؟ لطفا راهنمايي كنيد.
    اگه اصلا واحد درسی نداشته باشه تو ایران به مشکل بر میخوری ولی فکر نکنم اینجوری باشه. معمولا باید 9 واحد تئوری پاس کنید. مگه نه؟

erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه usm در مالزی

کسی می تونه بین سطح علمی و نحوه درس خوندن در این دانشگاه با upm یک مقایسه ای انجام بده؟

Junior Member

سلام بچه ها
    من واسه دکتری میخوام اپلای کنم.3 ماه پیش ثبت نام اینترنتی کردم اما الان میخوام مدارکمو بفرستم به همراه فیش پرداخت هزینه بررسی.
    آیا باید دوباره ثبت نام اینترنتی کنم ؟چون هر چی شماره پاسپورتمو میزنم record not found میده
    اصلا نیازی به ثبت نام اینترنتی هست؟
    میترسم دوباره اینکارو بکنم بگن چرا دوبار ثبت نام اینترتی کردی!
    توروخدا کمکم کنید عجله دارم.
    ممنون

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_s نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من واسه دکتری میخوام اپلای کنم.3 ماه پیش ثبت نام اینترنتی کردم اما الان میخوام مدارکمو بفرستم به همراه فیش پرداخت هزینه بررسی.
    آیا باید دوباره ثبت نام اینترنتی کنم ؟چون هر چی شماره پاسپورتمو میزنم record not found میده
    اصلا نیازی به ثبت نام اینترنتی هست؟
    میترسم دوباره اینکارو بکنم بگن چرا دوبار ثبت نام اینترتی کردی!
    توروخدا کمکم کنید عجله دارم.
    ممنون
    دوست عزیز برای این دانشگاه شما باید بصورت اینترنتی ثبت نام و بعد از فرم ثبت نامی پرینت گرفته و همراه مدارک بفرستید، وقتی مدارک به دست انها رسید ، وضعییتون تو سایت تغییر میکنه به In Review ، من تو سایت دانشگاه گشتم ولی deadline برای دکترا پیدا نکردم. باید تاریخ ددلاین رو هم مد نظر داشته باشید.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam620 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای این دانشگاه شما باید بصورت اینترنتی ثبت نام و بعد از فرم ثبت نامی پرینت گرفته و همراه مدارک بفرستید، وقتی مدارک به دست انها رسید ، وضعییتون تو سایت تغییر میکنه به In Review ، من تو سایت دانشگاه گشتم ولی deadline برای دکترا پیدا نکردم. باید تاریخ ددلاین رو هم مد نظر داشته باشید.
    تا اونجا که من دیدم دکتری در این دانشگاه by reseach هست. یعنی ددلاین نداره!!
    یه سوال دارم. این رشته هایی که فقط به شکل by research ارائه میشن اصلا درس ندارن؟ هیچ واحد تئوری ندارن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    تا اونجا که من دیدم دکتری در این دانشگاه by reseach هست. یعنی ددلاین نداره!!
    یه سوال دارم. این رشته هایی که فقط به شکل by research ارائه میشن اصلا درس ندارن؟ هیچ واحد تئوری ندارن؟؟
    عرفان هیچ دانشگاهی واسه by reaserch ددلاین نداره هر موقع بخوای میتونی اپلای کنی/
    این دوره هم هیچ کلاس درسی نداره فقط پروژه تحقیقاتی انجام میدی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)