صفحه 32 از 39 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 390

موضوع: همه سوالات در مورد دانشگاه USM

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه usm ونتايج پذيرش

ثبت نام مستر کیه؟ من فقط دیدم که زده سالی یه باره...

Junior Member

سلام .به من ازips میل زدند که ثبت نام course تو ماهای نوامبر و دسامبر هست.(برای ترم دوم).البته اگه رشته ای که میخایم اپلای کنیم برای ترم دوم ارایه بشه.

Junior Member

دوستان من تازه واردم خیلی تو سایت گشتم گیج شدم. میشه بصورت تیتروار واسم مراحل اپلای کردن واسه usm رو از همون ابتدا بنویسید.من میخوام واسه دکترا اپلای کنم نمیدونم از کجا باید شروع کنم. رفتم تو سایت دانشگاه نفهمیدم کدوم قسمت باید برم. خواااااااااهش میکنم اگه میتونید راهنماییم کنید از سردرگمی دربیام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Lucy نمایش پست ها
    دوستان من تازه واردم خیلی تو سایت گشتم گیج شدم. میشه بصورت تیتروار واسم مراحل اپلای کردن واسه usm رو از همون ابتدا بنویسید.من میخوام واسه دکترا اپلای کنم نمیدونم از کجا باید شروع کنم. رفتم تو سایت دانشگاه نفهمیدم کدوم قسمت باید برم. خواااااااااهش میکنم اگه میتونید راهنماییم کنید از سردرگمی دربیام.
    شما اول باید از طریق سایت دانشگاه آنلاین اپلیکیشن فورم رو پر کنی. وقتی پر کردی به شما اعلام میکنن چه مدارکی را باید براشون پست کنی یا اپلیکیشن فی رو چطوری بریزی به حسابشون.
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    سلام
    من تو آنلاین اپلیکیشنم جای نمره زبانو خالی گذاشتم اما زیزش نوشته ارایه دادن مدرک زبان به همراه مدارک در زمان اپلای اجباریه. از بچه هایی که قبلا پذیرش گرفتن کسی هست که بدون فرستادن مدرک زبان مدارکشو بررسی کرده باشن؟ من میترسم مدارکو بفرستم بعد بگن ناقصه بررسیش نکنن!
    از بچه های قدیمی usmکسی جواب این سوالو نمیدونه?

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    از بچه های قدیمی usmکسی جواب این سوالو نمیدونه?
    سلام
    من ترم قبل از این دانشگاه پذیرش گرفتم ولی رفتم UPM.

اول ایمیل دادم به دانشگاه که من میخوام روز ثبت نام مدرک ایلتس رو ارائه بدم و دانشگاه گفت مشکلی نیست و مدارک رو فرستادم و بعداً ایلتس رو با ایمیل فرستادم واسشون و بعدش افر رو فرستادن واسم.

خوب قانون ها عوض میشوند ،مثلاً از این ترم به بعد دانشگاه UKM بدون مدرک زبان مدارک رو بررسی نمیکنه، بچه های uKM رفتند و پرسیدند.

با توجه به شرایط موجود ،شما با خود دانشگاه مکاتبه کنید ،زودتر به جواب میرسید .
    موفق باشید

سلام
    کسی از کمپ پزشکی و بهداشت دانشگاه یو اس ام اینجا هست؟
    من میخوام برای دکتری رشته ای تو اون کمپ اقدام کنم و لی نگران هستم چون شنیدم ایرانی اونجا تقریبا نیست و یه منطقه روستایی و کشاورزی هست. با شناختی که از خودم دارم فکر نمی کنم بتونم چهار سال تو یه منقه روستایی و تنها سر کنم

Member perestizh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان چند تا سوال داشتم در مورد مالزی و این دانشگاه ٰ 1.با معدل 12.80 شانس قبولی در این دانشگاه با رزومهخوب در مقطع مستر کامپیوتر وجود دارد؟ 2.بدون مدرک زبان هم میشه پدیرش گرفت؟ 3. آیا باید مدرک اتمام تحصیلات را ارائه دهم برای پذیرش یا با ریز نمرات هم پدیرش میدن؟ 4. شروع apply در چه تاریخی است و ددلاین ها در چه تاریخی؟ ممنون
    آینده جهان از آن روباتیک است

شمالی وچه

نقل قول نوشته اصلی توسط perestizh نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال داشتم در مورد مالزی و این دانشگاه ٰ 1.با معدل 12.80 شانس قبولی در این دانشگاه با رزومهخوب در مقطع مستر کامپیوتر وجود دارد؟ 2.بدون مدرک زبان هم میشه پدیرش گرفت؟ 3. آیا باید مدرک اتمام تحصیلات را ارائه دهم برای پذیرش یا با ریز نمرات هم پدیرش میدن؟ 4. شروع apply در چه تاریخی است و ددلاین ها در چه تاریخی؟ ممنون
    تو اپلیکیشن فرم این دانشگاه زده مدرک زبان باید همراه اپلیکیشن فرم و سایر مدارک ارسال شود.

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_Banoo نمایش پست ها
    سلام
    کسی از کمپ پزشکی و بهداشت دانشگاه یو اس ام اینجا هست؟
    من میخوام برای دکتری رشته ای تو اون کمپ اقدام کنم و لی نگران هستم چون شنیدم ایرانی اونجا تقریبا نیست و یه منطقه روستایی و کشاورزی هست. با شناختی که از خودم دارم فکر نمی کنم بتونم چهار سال تو یه منقه روستایی و تنها سر کنم
    من در این دانشگاه نیستم ولی بر خود لازم میبینم تجربیات خودم رو منتقل کنم.

شرایط زندگی تاثیر مستقیمی در روحیه شما و در نهایت در تحصیل شما می گذاره، زندگی در خارج کشور علاوه بر خوبی ها، مشکلاتی هم دارد ، خوب ماه های اولی که وارد مالزی میشید چون همه چیز با کشور خودمون فرق میکنه میتونه جالب و یا گاهاً جالب نباشد و خوب بعد از مدتی که از ورودتون گذشت و با شرایط اشنا شدید، به قول معروف، همه چیز که عاذی شد ، زندگی روتین شما شروع میشه ، دانشگاه ، درس و خواب. خوب دوست پیدا کردن سخت نیست و میشه از هر ملیتی دوست پیدا کرد و حتی با ملیت های دیگه هم خونه شد ولی خوب اونم مشکلات خاص خودش رو داره و یا به قولی درست با هم انگلیسی حرف میزنید و منظور همو می فهمید ولی در کل زبون همو نمی فهمید به خاطر تفاوت های عمیقی که ریشه در فرهنگ داره،. مطالب رو گفتم جهت اینکه یک دید واقعی داده باشم بهتون و امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم.

ببنید من سه ماه پیش که مصمم بودم برمusm، این دانشگاه در قسمت تشکل های دانشجویی بین المللی، واسه ایرانی ها هم نماینده داره و میتونن کمکتون کنن .

مشکل دیگه ای که من خودم استرس داشتم و وقتی اودم اینجا دیدم اشتباه میکردم ، انگلیسی حرف زدن بود، همیشه وقتی از ایران زنگ میزدن ،میگفتم نکنه تو گرامر غلط داشته باشم و کلاً از این فکرا میکرم و همیشه استرس داشتم واسه زنگ زدن ، وقتی اومدم اینجا دیدم که کاملاً اشتباه میکردم ، اینجا کسایی که تو محیط دانشگاهی هستند به صورت معمول و با لهجه خودشون صحبت می کنند و مثلا ما ها که british یا american صحبت میکنیم ، باید اروم تر و شمرده تر حرف بزنیم تا طرف کاملا منظورمونو بفهمه ،در مورد زبان اگر در حد ایلتس 5.5 و 6 هستید با اعتماد به نفس کامل تماس بگیرید و نگران نباشید.

موفق باشید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)