صفحه 11 از 71 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpeik نمایش پست ها
    سلام
    کسی ميدونه برای اثبات قبولی در کنکور ايران چه مدرکی رو بايد به ETH داد و بايد ايم مدرک رو از کجا گرفت؟
    من همسرم واسه کارشناسی ميخواد اقدام کنه و اين مدرک کمک ميکنه تا بخشی از آزمون ورودی حذف بشه!
    راستی برای داشتن اين مدرک بايد تصفيه حساب کرد؟ چون همسرم 2 سال ايران خونده و الان ديگه ادامه نميده.

متشکرم
    من فکر می کنم بهتره از سازمان سنجش یه نامه بگیرید. اگر هم احیانا از دانشگاه مذکور برای این مدتی که در ایران نبودید، مرخصی تحصیلی گرفتید (یا به هر طریقی که حاضر میشوند کمک کنند)، می تونید از دانشگاه هم یک نامه اشتغال به تحصیل بگیرید و ترجمه اش کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    شاید سوالم به مبحث این تاپیک بی ریبط باشه اما من تازه واردم!
    من رزومه خوبی دارم. به احتمال زیاد برا phd بتونم پذیرش خوبی بگیرم. به نظرتون ETH یا EPFL چه مزیتهایی به دانشگاههای خوب آمریکا دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_kz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شاید سوالم به مبحث این تاپیک بی ریبط باشه اما من تازه واردم!
    من رزومه خوبی دارم. به احتمال زیاد برا phd بتونم پذیرش خوبی بگیرم. به نظرتون ETH یا EPFL چه مزیتهایی به دانشگاههای خوب آمریکا دارند؟
    سلام
    کلی جواب میدم به نفع سوییس:
    1- نزدیکی سوییس. در نگاه اول مهم نیست ولی بچه هایی که الان آمریکان از قضیه ویزا و مشکلات رفت و امد می نالن. کانادا هم خیلی دوره مخصوصا ونکوور، 2000$ پول بلیت و یک سفر طولانی.
    2- از نظر اعتبار این دو دانشگاه که شما گفتین خیلی معتبرن، نه به اندازه Stanford و MIT و چندتای دیگه، ولی توی اروپا و آمریکا میشناسن و قبول دارن (اینو برا این میگم که شما احتمالا نمیتونی برا کار بمونی سوییس و باید به کار توی اروپا و امریکا فکر کنی).
    3- فاند خوبی میدن که شما دیگه نگران مسایل مالی نباشین.
    4- با کیفیت ترین تحقیق تو سوییس انجام میشه، یعنی بیشترین مرجع ها رو به نسبت مقالات نوشته شده میگیره.
    45- سوییس کشور قشنگ و internationalی هست، شما یه زبان دیگه علاوه بر انگلیسی یاد میگیری، ویزات شنگنه و ...
    ب م : یک توصیه دوستانه هم این که رزومه خوب قبولی شما رو تو این دانشگاهها تضمین نمیکنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Control Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ETH سوئیس

سلام من دانشجوی سال دوم برق دانشگاه تهران جنوب هستم می خواستم ببینم من با معدل 16 می تونم در دانشگاه ETH قبول شوم.زبان لازم برای این دانشگاه چیه؟این دانشگاه برق داره؟من از کی باید اقدام کنم؟سالیانه چه قدر خرج میشه؟زندگی در سوئیس چه جوریه؟ با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peymani7 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی سال دوم برق دانشگاه تهران جنوب هستم می خواستم ببینم من با معدل 16 می تونم در دانشگاه ETH قبول شوم.زبان لازم برای این دانشگاه چیه؟این دانشگاه برق داره؟من از کی باید اقدام کنم؟سالیانه چه قدر خرج میشه؟زندگی در سوئیس چه جوریه؟ با تشکر
    برای اطلاع از برنامه های مستر دانشگاه ETH و مدارک لازم، برید به
    http://www.rektorat.ethz.ch/students...ecific/cate_EN

هزینه ثبت نام هر ترم 600-700 فرانک و هرینه زندگی هر ماه تقریبا 600-700 فرانک به بالاست.
    در مورد زندگی در زوریخ هم فقط کافیه بگم که هر سال جزو سه شهر برتر دنیا از لحاظ کیفیت زندگی است.

Junior Member

سلام
    دوستان من تازه عضو شدم امیدوارم بتونید کمکم کنید مخصوصا دوستانی که سوئیس هستند. من میخوام بدونم با داشتن مدرک IELTS میتونم برای فوق لیسانس ETHZ اقدام کتم یا حتما باید GRE و TOEFL داشته باشم؟ من رشته ام مهندسی شیمی هست و می خوام در همین رشته یا نانو ادامه تحصیل بدم.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تازه عضو شدم امیدوارم بتونید کمکم کنید مخصوصا دوستانی که سوئیس هستند. من میخوام بدونم با داشتن مدرک IELTS میتونم برای فوق لیسانس ETHZ اقدام کتم یا حتما باید GRE و TOEFL داشته باشم؟ من رشته ام مهندسی شیمی هست و می خوام در همین رشته یا نانو ادامه تحصیل بدم.
    به همان صفحه ای که در پست بالا گفتم بروید و رشته مورد مظر را انتخاب کنید. به همه جوابها می رسید.

Junior Member majid2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SUT.CS

با سلام خدمت همگی

من یه ذره گیج شدم، بالاخره هزینه زندگی تو زوریخ چقدر میشه ؟ (بعضی های میگن ماهی 2 میلیون بعضی ها میگن نهایت 1 میلیون)
    دانشگاه ETH سال اول خوابگاه می ده به دانشجو های مستر؟
    به نظرتون چقدر احتمال داره با شرایط من بتونم برا مستر از ETH بورس بگیرم؟

معدل : 14.5
    مقاله کنفرانسی بین المللی : 3تا
    مقاله کنفرانس داخلی : 2 تا
    مقاله ژورنالی ایندکس ISI: سه تا
    مقام دوم جشنواره جوان خوارزمی، برای پیاده سازی یک نرم افزار صنعتی
    هنوز هم امتحان GRE و IELTS ندادم، هنوز 2 سال تا فارق التحصیلیم مونده.

ممنون.
    "پریدن" باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد، وگرنه دلیل پریدن، "پر" نیست ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineering at KIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی

من یه ذره گیج شدم، بالاخره هزینه زندگی تو زوریخ چقدر میشه ؟ (بعضی های میگن ماهی 2 میلیون بعضی ها میگن نهایت 1 میلیون)
    دانشگاه ETH سال اول خوابگاه می ده به دانشجو های مستر؟
    به نظرتون چقدر احتمال داره با شرایط من بتونم برا مستر از ETH بورس بگیرم؟

معدل : 14.5
    مقاله کنفرانسی بین المللی : 3تا
    مقاله کنفرانس داخلی : 2 تا
    مقاله ژورنالی ایندکس ISI: سه تا
    مقام دوم جشنواره جوان خوارزمی، برای پیاده سازی یک نرم افزار صنعتی
    هنوز هم امتحان GRE و IELTS ندادم، هنوز 2 سال تا فارق التحصیلیم مونده.

ممنون.
    بابا خوش بحالت اوضاعت خیلی خوبه.تازه 2 سال وقت داری یعنی 4 ترم که میتونی معدلت رو کلی بکشی بالا. از الان هم خورد خورد شروع کن واسه GRE و IELTS هم آماده شو, چون وقت داری میتونی سعی کنی نمره بالا بگیری. به ISI هم اهمیت بیشتری بده.
    ولی از اون مهمتر ببین تو رشتتون استادای ETH تو چه فیلدی بیشتر کار میکنند تو این مدت یه مقاله هم تو اون فیلد بده. تا موقع اپلای استادا رو حسابی مرام کش کنی.
    کلا اوضاعت خوبه ان شا الله یه پذیرش با فاند بگیری ولی از من میشنوی اگه فاند هم نگرفتی برو. این دانشگاه میارزه یکم خرج کنی. تازه واسه شما احتمال اینکه کار پیدا کنید هم هست با کار میتونید خرجتون رو درآرید.یه کم آلمانی دست و پا شکسته هم یاد بگبرید بد نیست. کارتون رو راه میاندازه.
    ETH اگه خوابگاه هم بده پولی و مثل کمپ نیست که رو شهریه باشه.فوقش اجازه میدن رزرو کنی تاوقتی رسیدی دچار مشکل نشی.
    scholarship ها هم یکی مال دولت که تا اونجا که میدانم به ما نمیرسه و یکی مال خود دانشگاه که Merit based یعنی بر اساس شایستگی دانشجو و واسه مستر حداقل باید یک ترم رو بگذرونی بعدش شامل حالت میشه و باید معدلت تو اون ترم اول خیلی بالا باشه.
    واسه دکترا هم که معلومه دیگه.

سایت http://www.marktplatz.uzh.ch/ واسه کار پیدا کردن و کلا هزگونه خرید و فروش تو شهر زیبای زوریخ

سایت های زیر هم برای خانه و خوابگاه:

http://www.wohnen.ethz.ch/
    http://www.woko.ch/en/default.asp

به بچه هایی که علاقه دارند پیشنهاد میکنم از لینک رشته خودشون تو سایت دانشگاه لینک توضیح و home page همه استادای رشتشون و گرایشششون رو در بیارن بعد بعضی از استادا اسم دانشجوهای دکتراشون رو با میل تو صفحشون گذاشتن که از قضا خیلی هاشون ایرانی هستن و چون خودشون درد کشیده هستن و قبلا وضعیت ما رو داشتن خیلی راحت به سوال ها جواب میدن و کمک میکنند.البته تو رشته ما که این جوری بود اکثرا هم شریف بودند و تهران ولی از بقیه دانشگاهها هم بودن.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.می خواستم بدونم برای ارشد تو رشته ی الکترونیک احتماله پذیرش با فاند هست؟ معدل لیسانس 16 و ielts 6.50 و gre 1400. میشه با شرایطی که گفتم فاند گرفت؟ اگه اره از اول یا ساله دوم؟ چقدری هست؟هزینه هارو پوشش میده؟اگه یکی بخواد با هزینه شخصی بره کلا برای ارشد با همه چیزا چقدر باید در نظر داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)