صفحه 18 از 71 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

دوستان می خواستم منو راهنمایی کنید من دو تا لیسانس دارم ار دانشگاه شیراز و آزاد شیراز واسه مکانیک و پلیمر معدلامم 18.75 و 18.29 هست تافلم بین 70 تا 80 است یه کتابم داشتم یه طرح واسه خوارزمی هم داشتم می خواستم بدونم واسه eth شانسی اسه قبولی با فاند دارم واسه مستر اگه میشه منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط poison نمایش پست ها
    دوستان می خواستم منو راهنمایی کنید من دو تا لیسانس دارم ار دانشگاه شیراز و آزاد شیراز واسه مکانیک و پلیمر معدلامم 18.75 و 18.29 هست تافلم بین 70 تا 80 است یه کتابم داشتم یه طرح واسه خوارزمی هم داشتم می خواستم بدونم واسه eth شانسی اسه قبولی با فاند دارم واسه مستر اگه میشه منو راهنمایی کنید
    معدلتون خوبه اما تافلتون اصلا مناسب دانشگاه های سویس نیست چه برسه به ETH و بهتره یک بار دیگه امتحان بدید. هرچند ممکنه اگر استادی پیدا کنید که شما رو بخواد با یک مصاحبه خودش سطح زبانتون رو بسنجه! اما در کل بهتره به فکر دوباره امتحان دادن باشید!
    در مورد پذیرش در این دانشگاه باید خدمتتون عرض کنم برای اینکه پذیرش safe ی داشته باشین بهتره به دنبال اساتید دارای open position باشید تا وقت و سرمایه تون از بین نره! البته در مورد فاند چون هزینه های این دانشگاه فدرالی دولتی است و از برخی منابع خاص تامین میشه همیشه استادا دستشون واسه فاند دادن باز نیست علارغم ابراز تمایلی که به متقاضیان نشون میدند.
    واسه مستر هم تا اونجایی که من میدونم فاند گرفتن خیلی سخته ولی خب دکترا دوستان در پست های قبل هم گفتند آسون تره!
    بهتره ابتدا به دنبال اساتید با موقعیت خالی باشید و سپس با مکاتباتی که صورت می دید از توانایی فاندینگ اون ها با خبر بشید و راه های دیگه ای که ممکنه پیش پاتون بذارند!
    البته یک نکته ای دیگه اینه که سیستم پذیرشی دانشگاه مستقل از استاد هست پس شما باید حداقل های پذیرشی رو داشته باشی و برای فاند بهتر به دنبال استاد باشی! البته در پست هایی من دیدم دوستان ذکر کردن بیشتر این قضیه نحوه پذیرش مربوط به استاد هست تا دانشگاه که کمی با اطلاعات من در تناقض هست.

موفق باشی!
    ویرایش توسط m.arash : August 3rd, 2011 در ساعت 04:38 PM
    We are always getting ready to live but never living

Junior Member

آرش عزیز ممنون برای جوابت به نظر شما برای epfl چطور یا اگه واسه آمریکا تفاضا بدم چطور بازم ممنون واسه جوابت
    آرش عزیز مشروط به اینکه بتونم نمره تافلم رو تا 90 افزایش بدم و یک استاد رو هم پیدا کنم شما چه کشوری رو به من پیشنهاد می کنید که شانس بیشتری داشته باشم از اینکه بی دریغ به من کمک کردید متشکرم
    ویرایش توسط m.arash : August 4th, 2011 در ساعت 12:51 AM دلیل: ترکیب دو پست

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط poison نمایش پست ها
    آرش عزیز ممنون برای جوابت به نظر شما برای epfl چطور یا اگه واسه آمریکا تفاضا بدم چطور بازم ممنون واسه جوابت
    آرش عزیز مشروط به اینکه بتونم نمره تافلم رو تا 90 افزایش بدم و یک استاد رو هم پیدا کنم شما چه کشوری رو به من پیشنهاد می کنید که شانس بیشتری داشته باشم از اینکه بی دریغ به من کمک کردید متشکرم
    درود بر تو دوست عزیز

راسش من الان باید در راستای تاپیک جوابتون رو بدم
    شما برای هر کشوری که بخایید اقدام کنید نمره تافلتون باید بهبود پیدا کنه ! 90 خوبه بالاتر هم بره بهتر میشه!
    ببینید شما شانس پذیرش در ETH و EPFL رو دارید اما باید یک سری نکات رو که در تاپیک های مربوط به این دو دانشگاه هم توضیح داده شده رو پیگیری کنید. شرایط سختیه اما نشد نداره!
    EPFL هم سیاست های مشابه ETH رو داره!
    به نظرم شما موازی سویس برای آمریکا و کانادا هم اقدام کن! شروع کن با اساتید ارتباط برقرار کردن تا دانشگاه و استاد مناسبی پیدا کنی.
    باز هم اگر سوالی راجع به دانشگاه های سویس و نحوه پذیرش در اون ها داشتی من در تاپیک مربوطه در خدمتم ! راجع به سایر کشورها هم تونید به تاپیک های مربوطه در اون کشورها برید و اطلاعات خوبی کسب کنید دوستان در اون تاپیک ها هم اطلاعات خوبی دارند. من هم اگر کمکی بتونم بکنم در همون تاپیک ها یا در پیام خصوصی می تونیم هم فکری کنیم.

موفق باشی!
    We are always getting ready to live but never living

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

سلام
    برای مستر در رشته لیسانس باید مدرک زبان المانی داشته باشیم یا انگلیسی؟
    من یه فایل pdf گرفتم از سایتشون نوشته بود که اگه از دانشگاه های خارج از سویس مدرک لیسانس گرفتید باید شرایطیو داشته باشیم...بعضی از درسا بود و جلوش مثلا نوشته بود(5 credits) یا (3 credits) بعد نوشته بود که بایدجمع 3 بخش 30 credits بشه...جریان اینا چی هست؟ یعنی باید نمره هامون رو تبدیل کنیم به این اعداد؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    سلام
    برای مستر در رشته لیسانس باید مدرک زبان المانی داشته باشیم یا انگلیسی؟
    من یه فایل pdf گرفتم از سایتشون نوشته بود که اگه از دانشگاه های خارج از سویس مدرک لیسانس گرفتید باید شرایطیو داشته باشیم...بعضی از درسا بود و جلوش مثلا نوشته بود(5 credits) یا (3 credits) بعد نوشته بود که بایدجمع 3 بخش 30 credits بشه...جریان اینا چی هست؟ یعنی باید نمره هامون رو تبدیل کنیم به این اعداد؟؟؟
    خب چون اکثر رشته ها رو نوشته انگلیسی کامل تدریس می شن پس مدرک آلمانی نمیخاد. اما بعضی رشته ها رو جلوش نوشته (EN,GE) که هردو زبان تووش هست که مشخص کرده مدرک میخاد یا نه؟ باید کلیک کنی!
    اون منظورش اینه که در مجموع 30 واحد باید پیشنیاز براش گذرونده باشی. همین.

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminr67 نمایش پست ها
    خب چون اکثر رشته ها رو نوشته انگلیسی کامل تدریس می شن پس مدرک آلمانی نمیخاد. اما بعضی رشته ها رو جلوش نوشته (EN,GE) که هردو زبان تووش هست که مشخص کرده مدرک میخاد یا نه؟ باید کلیک کنی!
    اون منظورش اینه که در مجموع 30 واحد باید پیشنیاز براش گذرونده باشی. همین.
    ممنون...یعنی هر درسی که اونجا نوشته اگه پاس کرده باشیم جمعشون از 30 بیشتر باید بشه؟؟؟؟بعضی از درسارو که نداشتیم چی؟؟؟
    برای دانشگاه ETH چه ملاکهای برا پذیرش مهمتر هست؟؟؟برا مستر فاند هم اختصاص داده میشه؟؟

بازم ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    ممنون...یعنی هر درسی که اونجا نوشته اگه پاس کرده باشیم جمعشون از 30 بیشتر باید بشه؟؟؟؟بعضی از درسارو که نداشتیم چی؟؟؟
    برای دانشگاه ETH چه ملاکهای برا پذیرش مهمتر هست؟؟؟برا مستر فاند هم اختصاص داده میشه؟؟

بازم ممنون از راهنماییتون
    راستش من که نمی دونم دقیقا چی خاسته و کجای سایت دیدی اینو.
    ملاک ETH مثل بقیه دانشگاه هاست. معدل+زبان+مقاله به ترتیب اهمیت
    فاند برای مستر نداره ولی وقتی پذیرش بگیری و بری اونجا می تونی درخاست بدی برای فاند که شبیه بوورسه یعنی به هرکسی نمی دن باید اوضاع خوبی داشت. حدود 8000 فرانک در ساله که خیلی کمه
    کلا خرج زیادی داره زندگی در اونجا و فاند هم که نمیدن الان هم فرانک به شدت به یورو نزدیک شده. کلا اوضاع اصلا خوب نیست در اروپا

Junior Member

با عرض سلام من دانشجوی دانشگاه تبریز ارشد مکانیک هستم می خواستم برای eth درخواست بدم می خواستم بدونم شانسم برای گرفتن پزیرش چه قدره?
    متاسفانه معدل ارشدم کمه و در حد 15.8 هستش و معدل کارشناسیم 15.94 و آزاد خوندم
    ولی در عوض کلی برنامه کامپیوتری بلدم
    , 7-8 سال سابقه کار توی رشته ام دارم بدونه بیمه
    تا چند روز آینده یه دونه مقاله submit می کنم و تا یه ماه 3 تا دیگه اضافه می کنم
    تا چند روز آینده تافل ibt دارم و برای نمره 90 به بالا فکر می کنم
    ممنون میشم برای راهنماییتون

سلام دوستان
    می خواستم بدونم با سابقه ی زیر چقدر شانس برای گرفتن فاند و پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا دارم.
    دیپلم 19.20
    پیش دانشگاهی 17.56
    لیسانس 13.40 دانشگاه فردوسی
    فوق لیسانس 17.40 دانشگاه غیرانتفاعی خیام رشته ی ریاضی محض گرایش هندسه
    4سال سابقه تدریس در دانشگاههای آزاد و پیام نور و علمی کاربردی تهران
    3 کتاب در زمینه ی ریاضی نوشتم
    ielts 6

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)