صفحه 19 از 71 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط davatgar_lida نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم با سابقه ی زیر چقدر شانس برای گرفتن فاند و پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا دارم.
    دیپلم 19.20
    پیش دانشگاهی 17.56
    لیسانس 13.40 دانشگاه فردوسی
    فوق لیسانس 17.40 دانشگاه غیرانتفاعی خیام رشته ی ریاضی محض گرایش هندسه
    4سال سابقه تدریس در دانشگاههای آزاد و پیام نور و علمی کاربردی تهران
    3 کتاب در زمینه ی ریاضی نوشتم
    ielts 6
    سلام

نمره زبانتون کمه واسه این دانشگاه هرچند گاهی اوقات اگر استادی شما رو بخواد و حتما خودش مصاحبه می کنه که سطح زبانتون رو از اون طریق بهتر بشناسه!
    راسش طی تجاربی که من از سیستم پذیرشی سویس به دست آوردم این دانشگاه خیلی سخت گیر هست و متقاضیانی با رزومه های عالی رو پذیرش می کنه.
    این دانشگاه هم بیشتر دانشجویان شریف رو میشناسه و شاید به خاطر دانشگاهتون قدری از شانستون کم بشه.

سابقه تدریس و تالیفیتون خوبه!
    باید بگردید به دنبال اساتیدی که پوزیشن خالی در گرایش مربوط به شما دارند و با دیدن رزومتون اون ها بهتر شانستون رو میسنجند.

اگر حتما سویس برای شما متاسب هست از من می شنوید دانشگاه های رنک پایین تر رو هم چک کنید و باز هم اگر از من می شنوید روی کشورهای دیگه هم سرمایه گذاری کنید.
    We are always getting ready to live but never living

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط dashsia نمایش پست ها
    با عرض سلام من دانشجوی دانشگاه تبریز ارشد مکانیک هستم می خواستم برای eth درخواست بدم می خواستم بدونم شانسم برای گرفتن پزیرش چه قدره?
    متاسفانه معدل ارشدم کمه و در حد 15.8 هستش و معدل کارشناسیم 15.94 و آزاد خوندم
    ولی در عوض کلی برنامه کامپیوتری بلدم
    , 7-8 سال سابقه کار توی رشته ام دارم بدونه بیمه
    تا چند روز آینده یه دونه مقاله submit می کنم و تا یه ماه 3 تا دیگه اضافه می کنم
    تا چند روز آینده تافل ibt دارم و برای نمره 90 به بالا فکر می کنم
    ممنون میشم برای راهنماییتون
    سلام دوست عزیز

توضیحاتی که در بالا دادم واسه اون دوستمون برای شما هم مفید هست.

معدل یک فاکتور مهم هست که متاسفانه معدل شما کمی پایینه! ولی خوب تنها فاکتور هم نیست.
    شما هم باید به دنبال استاد باشید چون ممکنه به خاطر برنامه هایی که بلدید و مقاله هاتون از شما خوشش بیاد.
    تافل اگر بتونید بالای 100 بیارید خیلی خوبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    سلام

نمره زبانتون کمه واسه این دانشگاه هرچند گاهی اوقات اگر استادی شما رو بخواد و حتما خودش مصاحبه می کنه که سطح زبانتون رو از اون طریق بهتر بشناسه!
    راسش طی تجاربی که من از سیستم پذیرشی سویس به دست آوردم این دانشگاه خیلی سخت گیر هست و متقاضیانی با رزومه های عالی رو پذیرش می کنه.
    این دانشگاه هم بیشتر دانشجویان شریف رو میشناسه و شاید به خاطر دانشگاهتون قدری از شانستون کم بشه.

سابقه تدریس و تالیفیتون خوبه!
    باید بگردید به دنبال اساتیدی که پوزیشن خالی در گرایش مربوط به شما دارند و با دیدن رزومتون اون ها بهتر شانستون رو میسنجند.

اگر حتما سویس برای شما متاسب هست از من می شنوید دانشگاه های رنک پایین تر رو هم چک کنید و باز هم اگر از من می شنوید روی کشورهای دیگه هم سرمایه گذاری کنید.
    ​به نظر شما کدوم دانشگاه در سوییس مناسبه؟یا کدوم کشور راحت تر میشه رفت؟(البته با این رزومه)

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط davatgar_lida نمایش پست ها
    ​به نظر شما کدوم دانشگاه در سوییس مناسبه؟یا کدوم کشور راحت تر میشه رفت؟(البته با این رزومه)
    دوست عزیز من در رابطه با این دانشگاه نظرم رو گفتم و اینکه کدوم دانشگاه در سویس بهتره خودتون به این نتیجه برسید و این کار رو باید با بررسی رنکینگ دانشگاه های سویس و چک کردن requirement های دانشگاه های مد نظرتون انجام بدین. واز دید من ضرر نداره شما استاد های مربوط به گرایشتون رو پیدا کنید و پوزیشن های خالی دانشگاه رو چک کنید و با اساتید ارتباط بگیرید. بالاخره ممکنه از خیلی ها جواب منفی بگیرید اما باید در این راستا تلاش زیادی انجام بدین. اما من نظرم این هست که دانشگاه های رنک متوسط سویس رو امتحان کنید هرچند می تونید به دانشگاه های خوبی مثل ETH نیم نگاهی داشته باشید اما نظر من این هست که بهتره روی این دانشگاه سرمایه گذاری نکنید.
    در رابطه با اینکه چه کشوری این سوالتون مرتبط با انجمن نیست و بهتره این سوال در انجمن نظرخواهی در مورد شانس گرفتن پذیرش و انتخاب دانشگاه مطرح کنید.

Junior Member

سلام
    از اونجایی که من در زمینه LES & DNS کار کردم و ETH یکی از قویترین institute را در زمینه مکانیک سیالات داره به شدت علاقه مندم که واسه PHD به اونجا برم و بتونم کار بروی این موضوع را ادامه بدم. لذا ازتون درخواست میکنم که لطف کنید و به من بگید که به نظرتون با توجه به شرایط زیر من شانسی برای گرفتن پذیرش و فاند از ETH دارم ؟لطفاً منو راهنمایی کنید.

کارشناسی مکانیک-جامدات از دانشگاه آزاد کاشان- معدل 13.70
    کارشناسی ارشد هوافضا-آیرودینامیک از خواجه نصیر تهران-معدل 15.85
    toefl iBt 100
    GRE 1100
    6 تا ISI مرتبط با پروژه (هنوز پذیرفته نشدند ولی احتمال پذیرش اونها خیلی زیاده) در ژورنالهای با impact factor بالا (,journal of fluid mechanics(1),physics of (fluid(3),journal of turbulence(2)
    2 سال سابقه کار مفید
    متشکرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته زمین شناسی مهندسی (Engineering geology) هستم. میخواستم از شما عزیزان بپرسم که آیا با رزومه زیر می تونم بورسیه و فاند از دانشگاه ETH برای دوره PHD بگیرم؟ لطفاً راهنماییم کنین.
    کارشناسی زمین شناسی - دانشگاه آزاد واحد تهران شمال - معدل 43/15 - معدل دروس تخصصی رشته 32/16
    کارشناسی ارشد (دانشجو) زمین شناسی مهندسی - دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران - معدل 17
    دبیر 1 همایش ملی زمین شناسی - دبیر 2 همایش منطقه ای زمین شناسی - دبیر علمی یک همایش و جشنواره ملی زمین شناسی
    دبیر 3 نمایشگاه منطقه ای زمین شناسی
    مدیر و سرپرست اجرایی نخستین المپیاد علمی زمین شناسی
    دبیر انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه (5 سال)
    6 مقاله در همایش های ملی - منطقه ای و داخلی - (احتمالاً تا 2 ماه دیگه 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانس ملی مستخرج از طرح پژوهشی و پایان نامه اضافه خواهد شد)
    تالیف 4 کتاب آموزشی (زیر چاپ)
    7 گواهی شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با رشته
    طراح سوال آزمون های آزمایشی کارشناسی به کارشناسی ارشد
    عضو باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد
    ممنون از توجه شما
    ویرایش توسط DDF : October 4th, 2011 در ساعت 12:56 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spartakous نمایش پست ها
    سلام
    از اونجایی که من در زمینه LES & DNS کار کردم و ETH یکی از قویترین institute را در زمینه مکانیک سیالات داره به شدت علاقه مندم که واسه PHD به اونجا برم و بتونم کار بروی این موضوع را ادامه بدم. لذا ازتون درخواست میکنم که لطف کنید و به من بگید که به نظرتون با توجه به شرایط زیر من شانسی برای گرفتن پذیرش و فاند از ETH دارم ؟لطفاً منو راهنمایی کنید.

کارشناسی مکانیک-جامدات از دانشگاه آزاد کاشان- معدل 13.70
    کارشناسی ارشد هوافضا-آیرودینامیک از خواجه نصیر تهران-معدل 15.85
    toefl iBt 100
    GRE 1100
    6 تا ISI مرتبط با پروژه (هنوز پذیرفته نشدند ولی احتمال پذیرش اونها خیلی زیاده) در ژورنالهای با impact factor بالا (,journal of fluid mechanics(1),physics of (fluid(3),journal of turbulence(2)
    2 سال سابقه کار مفید
    متشکرم.
    به نظرم میتونی شانس داشته باشی. کسایی هستن که با کمی شرایط بهتر در ETH درس می خونن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته زمین شناسی مهندسی (Engineering geology) هستم. میخواستم از شما عزیزان بپرسم که آیا با رزومه زیر می تونم بورسیه و فاند از دانشگاه ETH برای دوره PHD بگیرم؟ لطفاً راهنماییم کنین.
    کارشناسی زمین شناسی - دانشگاه آزاد واحد تهران شمال - معدل 43/15 - معدل دروس تخصصی رشته 32/16
    کارشناسی ارشد (دانشجو) زمین شناسی مهندسی - دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران - معدل 17
    دبیر 1 همایش ملی زمین شناسی - دبیر 2 همایش منطقه ای زمین شناسی - دبیر علمی یک همایش و جشنواره ملی زمین شناسی
    دبیر 3 نمایشگاه منطقه ای زمین شناسی
    مدیر و سرپرست اجرایی نخستین المپیاد علمی زمین شناسی
    دبیر انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه (5 سال)
    6 مقاله در همایش های ملی - منطقه ای و داخلی - (احتمالاً تا 2 ماه دیگه 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانس ملی مستخرج از طرح پژوهشی و پایان نامه اضافه خواهد شد)
    تالیف 4 کتاب آموزشی (زیر چاپ)
    7 گواهی شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با رشته
    طراح سوال آزمون های آزمایشی کارشناسی به کارشناسی ارشد
    عضو باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد
    ممنون از توجه شما
    امکان گرفتن پذیرش از ETH هست. یک نکته کلی در مورد ETH بگم که پذیرش در مقطع دکترا و گرفتن فاند تقریبا با هم اتفاق می افتن. یعنی دانشجوهای دکترای خیلی کمی وجود دارن که هیچ پولی نگیرن از دانشگاه

سلام
    من میخوام برای مقطع دکترا اقدام کنم، برای ریاضی کاربردی
    تو سایت دانشکده ی ریاضی که میرم 3تا دِدلاین اعلام کرده ولی تو سایت دانگاه گفته 30 نوامبر، یه جا گفته اول فرم آنلاین رو پر کنید اگر خواستید اسم اساتیدی که میخوایید باهاشون کار کنید رو بنویسید یا نه، یه جا میگه باید اول با استاد راهنما مکاتبه کنید!!!!!
    خواهش میکنم راهنماییم کنید، خواهش میکنم............

یه آزمون هم در موردش صحبت شده، جریان اون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان من دانشجوی سال آخر مهندسی شیمی دانشگاه آزاد تهران مرکزی هستم معدلم هم تا الان 16.54 هستش تا اخر لیسانس بالای 17 می رسونمش
    من امروز به student advisor دانشگاه ETH ایمیل زدم و شرایطم رو گفتم گفت که می تونی اپلای کنی :
    معدل دروس تخصصی بالای 18
    آشنایی با نرم افزار های تخصصی
    آشنایی به زبان برنامه نوسی سی پلاس پلاس و مطلب
    2 سال سابقه کار به عنوان رئیس انجمن علمی در دانشگاه
    و یکم کار های علمی و شرکت در مسابقات
    البته هنوز امتحان زبان ندادم اما فکر می کنم بتونم 6.5 آیلتس رو بگیرم!
    به نظر دوستان من شانسی برای پذیرش دارم؟ البته بورس نمی خوام! اگه از این دانشگاه پذیرش بگیرم ارزش داره اگرچه خرجش بالاست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)