صفحه 21 از 71 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط hoori نمایش پست ها
    سلام ، لیسانس عمران از شریف با معدل 12 و ارشد دانشگاه تهران با معدل 18/5 ،با یک مقاله ISI،وضعیت زبانم ام خوبه ولی هنوز برای گرفتن مدرک زبان اقدام نکردم . می خواستم ببینم با توجه به معدل لیسانسم چقدر امکان گرفتن پذیرش از این دانشگاه برام هست و آیا راهی برای کمتر کردن اثر معدل لیسانسم هست؟ مرسی
    اگه برای کار با استادی که علاقه مندیهاش مشابه اقدام کنی شانست خیلی زیاده. فقط یه معرف خوب و شناخته شده پیدا کن. معدل لیسانس اثرش زیاد نیست.

سلام دوستان این شرایط کلی منه
    کاردانی از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 16.5
    لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه مطهر مشهد با معدل 14.5
    آیلتس 5.5
    و موجودی پولی 25 میلیون
    مقاله چیزی ندارم اما 1پروژه و یه کار تحقیقاتی دارم که هیچ جا ثبت نکردمش
    میخوام رشته کامپیوتر یا ای تی بخونم واس ارشد

ضمننا من واسه نمره آیلتسم ک پایینه میخوام 2باره امتحان بدم و میدونم ک باید 6 یا 6.5 رو بگیرم
    آیا با این شرایط شانسی دارم اگه اره کدوم دانشگاه ها میشه اسم ببرید؟

با سلام خدمت دوستان،

بنده یک آگهی دکترا مشاهده کردم و با استادش تماس گرفتم و بهم گفت که لطفا اپلای کن، و من هم دیروز ساعت 1 ظهر آنلاین اپلای کردم. امروز 8:30 صبح ایمیل اومده از Humand resources دانشگاه ETH که >
    Thank you for your application.

After a thorough examination of the applications we have to tell you that we have decided in favor of other applicants who qualify even better for this position.

Best of luck for the future development of your career.

این مسخره بازی یعنی چی؟ کسی میدونه علت این ریجکت چیه؟ من به استاد مربوطه ایمیل زدم و ناخرسندیم رو اعلام کردم.
    Ich drucke dir die Daumen

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،

بنده یک آگهی دکترا مشاهده کردم و با استادش تماس گرفتم و بهم گفت که لطفا اپلای کن، و من هم دیروز ساعت 1 ظهر آنلاین اپلای کردم. امروز 8:30 صبح ایمیل اومده از Humand resources دانشگاه ETH که >
    Thank you for your application.

After a thorough examination of the applications we have to tell you that we have decided in favor of other applicants who qualify even better for this position.

Best of luck for the future development of your career.

این مسخره بازی یعنی چی؟ کسی میدونه علت این ریجکت چیه؟ من به استاد مربوطه ایمیل زدم و ناخرسندیم رو اعلام کردم.
    دوست عزیز از این بابت متاسفم

اروپا تازگی ها شانس ما) خیلی بد شده!
    دوستام هلند و سوئد بودند می گفتند دانشگاه بعضی موقع ها پوزیشن دکتری اعلام میکنه، در شرایطی که دانشجوی خودشون 4 ماهه پروژه را شروع کرده!
    البته موقعیت هایی هم هستند که تعدادشون کم نیست و روال استاندارد را پیش می گیرند!
    مثلا یک پروژه دکتری کنترل بین یک کمیته اروپایی و ETH باز شده که به درو دیوار اینترنت اعلام کردند ولی استاده .......! 6 بار تا به حال ایمیل بهش زدم جواب نمی دهد! دلم می خواهد با مشت برم تو صورتش با جواب ندادنش!

کلا اروپایی ها برخلاف سابق هم در ارزیابیشون هم در پروژه گرفتنشون خیلی بد شدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    دوست عزیز از این بابت متاسفم

اروپا تازگی ها شانس ما) خیلی بد شده!
    دوستام هلند و سوئد بودند می گفتند دانشگاه بعضی موقع ها پوزیشن دکتری اعلام میکنه، در شرایطی که دانشجوی خودشون 4 ماهه پروژه را شروع کرده!
    البته موقعیت هایی هم هستند که تعدادشون کم نیست و روال استاندارد را پیش می گیرند!
    مثلا یک پروژه دکتری کنترل بین یک کمیته اروپایی و ETH باز شده که به درو دیوار اینترنت اعلام کردند ولی استاده .......! 6 بار تا به حال ایمیل بهش زدم جواب نمی دهد! دلم می خواهد با مشت برم تو صورتش با جواب ندادنش!

کلا اروپایی ها برخلاف سابق هم در ارزیابیشون هم در پروژه گرفتنشون خیلی بد شدند.
    ممنون امین جان،
    ولی اینها رسما کلاش هستند. من آلمان زندگی میکنم و اینجا قرارداد 50% کمتر دانشجویی حاضر میشه ببنده. حالا من یک position دیگه رو هم تو دسامبر اپلای کردم و مصاحبه هم دادم و خیلی استقبال کرد و هفته ی پیش ایمیل زدم جوابی نداده که کی بهم اطلاع میدن، حالا تو سایت eth که رفتم میبینم دوباره اول ژانویه آگهی داده، خب اگر من براتون خوب نیستم بگید ریجکت! چرا تو آب نمک میخوابونید؟ تازه الان فهمدیم که قراردادش 60% یعنی کشک!

Junior Member

ممنون امین جان،
    ولی اینها رسما کلاش هستند. من آلمان زندگی میکنم و اینجا قرارداد 50% کمتر دانشجویی حاضر میشه ببنده. حالا من یک position دیگه رو هم تو دسامبر اپلای کردم و مصاحبه هم دادم و خیلی استقبال کرد و هفته ی پیش ایمیل زدم جوابی نداده که کی بهم اطلاع میدن، حالا تو سایت eth که رفتم میبینم دوباره اول ژانویه آگهی داده، خب اگر من براتون خوب نیستم بگید ریجکت! چرا تو آب نمک میخوابونید؟ تازه الان فهمدیم که قراردادش 60% یعنی کشک!
    عرض سلام و احترام
    آقا یه چیزی نوشتین که نگران شدم. میشه بفرمائید 60% توی سویس چقدر میشه؟ یه سوال دیگه اینکه بیشتر پوزیشن های اروپا 50-60% هستن چرا میگید کشک؟ یعنی باید دنبال 100% باشم؟!
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sambose نمایش پست ها
    عرض سلام و احترام
    آقا یه چیزی نوشتین که نگران شدم. میشه بفرمائید 60% توی سویس چقدر میشه؟ یه سوال دیگه اینکه بیشتر پوزیشن های اروپا 50-60% هستن چرا میگید کشک؟ یعنی باید دنبال 100% باشم؟!
    با تشکر
    سلام ممکنه یکی راجع به این درصدها بییشتر توضیح بده؟ اصلا منظور چیه؟ (من تازه می خوام واسه دکترا اقدام کنم)

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط javie نمایش پست ها
    سلام ممکنه یکی راجع به این درصدها بییشتر توضیح بده؟ اصلا منظور چیه؟ (من تازه می خوام واسه دکترا اقدام کنم)
    سلام دوست عزیز
    من همین سوال شما را از جناب Maschinenbau پرسیدم این جواب را بهم دادند:

"قراردادها از نظر مالی متفاوت هستند، مثلا در آلمان قرارداد فول 2000 یورو میگیره و 3/4 1500 یورو و 1/5 حدود 1200 یورو"

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من همین سوال شما را از جناب Maschinenbau پرسیدم این جواب را بهم دادند:

"قراردادها از نظر مالی متفاوت هستند، مثلا در آلمان قرارداد فول 2000 یورو میگیره و 3/4 1500 یورو و 1/5 حدود 1200 یورو"

ممنون از امین عزیز، بله، بستگی به تسک ها درآمدتون فرق داره، مثلا در سوئیس قرارداد 100 % برای کسی که بره سر کلاس لیسانس برای حل تمرین و ... و مستلزم دانستن زبان اون منطقه است. در هر حال من 60% رو نمیپسندم چون کاری نمیکنید و پولی هم نمیگیرید! تا میتونید برای 100% اقدام کنید.

Junior Member

ممنون از امین عزیز، بله، بستگی به تسک ها درآمدتون فرق داره، مثلا در سوئیس قرارداد 100 % برای کسی که بره سر کلاس لیسانس برای حل تمرین و ... و مستلزم دانستن زبان اون منطقه است. در هر حال من 60% رو نمیپسندم چون کاری نمیکنید و پولی هم نمیگیرید! تا میتونید برای 100% اقدام کنید.
    بسیار ممنونم
    آقا 100% خیلی کمه و قبول شدن هم خیلی سخته. من با اینکه هم آزمایشگاه و هم بازدید علمی رو قراره که انجام بدم قراردادم50% بوده، حالا نمیدونم اگه حقوق اونا رو جدا از قرار داد بدن. توی سویس فکر میکنم 100% 5400 فرانک بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)