صفحه 23 از 71 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

سلام
    من لیسانس کشاورزی (آب) از دانشگاه تهران و فوق لیسانس کشاورزی (مدیریت منابع آب) دارم. واقعیتش من داشتم برای Phd Position تو اروپا سرچ میکردم که با دانشگاه ETH آشنا شدم و یه برنامه مستری یکه ساله ای رو دیدم که برام جالب بود و با استادش تماس گرفتم و بعد چند تا میل و میل بازی و موافقت استاد اصلی این برنامه گفتند که Tuition رو میتونم برای Waive کنن ولی هزینه هام با خودمه و......در واقع اپلای کنم و تا مراحل admission طی بشه.
    راستش حالا که ok رو ازشون گرفتن یک کم راجع به مدرک این مستر دچار تردید شدم. عنوان این مدرک Mas هست و عنوان اصلی اش هم هست:

Master of Advanced Studies in Sustainable Water Resources MAS ETH SWR

http://www.ifu.ethz.ch/MAS_SWR
    آیا کسی راجع به این جور برنامه های MAS تو دانشگاه ETH اطلاعی داره و آیا میتونم از این مدرک برای PHD در آینده اقدام کنم. آیا این برنامه یه جور master هست؟
    لازمه ذکر کنم که برای پذیرش گرفتن برای این برنامه باید حتماٌ مستر و تافل بالای 100 داشت.
    لطفاً هرکسی درباره ارزش برنامه های MAS اطلاعاتی داره، بهم کمک کن تا من اشتباهاً تو یه برنامه الکی apply نکنم.
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_soh نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس کشاورزی (آب) از دانشگاه تهران و فوق لیسانس کشاورزی (مدیریت منابع آب) دارم. واقعیتش من داشتم برای Phd Position تو اروپا سرچ میکردم که با دانشگاه ETH آشنا شدم و یه برنامه مستری یکه ساله ای رو دیدم که برام جالب بود و با استادش تماس گرفتم و بعد چند تا میل و میل بازی و موافقت استاد اصلی این برنامه گفتند که Tuition رو میتونم برای Waive کنن ولی هزینه هام با خودمه و......در واقع اپلای کنم و تا مراحل admission طی بشه.
    راستش حالا که ok رو ازشون گرفتن یک کم راجع به مدرک این مستر دچار تردید شدم. عنوان این مدرک Mas هست و عنوان اصلی اش هم هست:

Master of Advanced Studies in Sustainable Water Resources MAS ETH SWR

http://www.ifu.ethz.ch/MAS_SWR
    آیا کسی راجع به این جور برنامه های MAS تو دانشگاه ETH اطلاعی داره و آیا میتونم از این مدرک برای PHD در آینده اقدام کنم. آیا این برنامه یه جور master هست؟
    لازمه ذکر کنم که برای پذیرش گرفتن برای این برنامه باید حتماٌ مستر و تافل بالای 100 داشت.
    لطفاً هرکسی درباره ارزش برنامه های MAS اطلاعاتی داره، بهم کمک کن تا من اشتباهاً تو یه برنامه الکی apply نکنم.
    خیلی ممنون
    متوجه باش که شهریه اینجا زیاد نیست ولی هزینه واسه یک ماه 2000 دلار میشه حداقل

در مورد هزینه هاش میدونم ولی چون یک سال هست می ارزه. چیزی که برام سواله ارزش این مدرک هست میخوام بدونم میشه برای دکتری با این مدرک اقدام کرد ( این چه جور مدرکی هست )؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUWIEN

سلام
    از دوستانی که دقیق میدونند خواهش می کنم راهنمایی کنند که واسه پذیرش لیسانس واسه دانشگاه ETH چه مدارکی لازم هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersia نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گرامی
    می خواستم بدونم با این رزومه می تونم برای مستر مجدد برای eth اقدام کنم ؟
    لیسانس ریاضی کاربردی 13.5
    فوق لیسانس کامپیوتر15.5 هر دو از دانشگاه ازاد.
    9تا مقاله 2تا ژورنال خارجی و بقیه کنفرانس داخلی.
    8سال سابقه کار مرتبط با پایان نامه.
    ielts 6.5
    ولی دوست دارم یه بار دیگه مستر بخونم البته با هزینه کاملا شخصی! به نظرتون امکان داره و کی باید اقدام کنم ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    کسی نمی دونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersia نمایش پست ها
    کسی نمی دونه؟
    دوست گرامی، این دانشگاه استاندارهاش خیلی بالاست. من فکر نمیکنم رزومه شما با این استاندارها هماهنگ باشه. یک نمونه پذیرش مستر را در اینجا ببینید. ولی خب بازم شما میتونین شانستونو امتحان کنین
    دوستان عزیز از پاسخ دادن به سوالهای عمومی در قالب پیام خصوصی معذورم

سلام
    من می خوام برای یه پوزیشن دکتری در دانشگاه ETH اقدام کنم. در توضیحات پوزیشن نوشته workload 70% میشه بگید یعنی چی؟ مربوط به اسکولارشیپ میشه؟ اگه آره یعنی چه مقدار در ماه میدن و آیا کافیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای یه پوزیشن دکتری در دانشگاه ETH اقدام کنم. در توضیحات پوزیشن نوشته workload 70% میشه بگید یعنی چی؟ مربوط به اسکولارشیپ میشه؟ اگه آره یعنی چه مقدار در ماه میدن و آیا کافیه؟
    اینجا پی اچ دی، معادل کار محسوب میشه و دقیقا قوانین و مزایای کارمند رو داره (یعنی باید مرخصی بگیرین مثلا اگه میخواین برین سفر. به همین علت هم هست که حقوق پی اچ دی اینقدر بالاست، چون در واقع مثل یک کارمنده). حالا Workload 30% به این معنی هست که شما رو 70% استخدام می کنند و به جای 40 ساعت در هفته (یا 42) شما معادل 70 درصدرش یا 32 ساعت متعهدین در مقابل دانشگاه و به همون نسبت هم حقوقتون کمتره از یک نفر که 100 درصد هست. البته دانشکده به دانشکده و گروه به گروه فرق داره حقوقی که می دن. در کل بیشتر بچه ها اینجا دوست دارن که 100% استخدام بشن، چون در واقعیت استاد اینقدر کار سرت میریزه که نمی تونی از اون 30% استفاده کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    اینجا پی اچ دی، معادل کار محسوب میشه و دقیقا قوانین و مزایای کارمند رو داره (یعنی باید مرخصی بگیرین مثلا اگه میخواین برین سفر. به همین علت هم هست که حقوق پی اچ دی اینقدر بالاست، چون در واقع مثل یک کارمنده). حالا Workload 30% به این معنی هست که شما رو 70% استخدام می کنند و به جای 40 ساعت در هفته (یا 42) شما معادل 70 درصدرش یا 32 ساعت متعهدین در مقابل دانشگاه و به همون نسبت هم حقوقتون کمتره از یک نفر که 100 درصد هست. البته دانشکده به دانشکده و گروه به گروه فرق داره حقوقی که می دن. در کل بیشتر بچه ها اینجا دوست دارن که 100% استخدام بشن، چون در واقعیت استاد اینقدر کار سرت میریزه که نمی تونی از اون 30% استفاده کنی.
    l
    ممنون از جوابتون. میشه راهنمایی ام کنید که در حالت 70% حقوقی که میدن چه مقداره؟ چون این پوزیشن که من دیدم خیلی موضوعش مورد علاقمه و ترجیح میدم اگه حقوقش مکفی باشه از دستش ندم.
    سوال دیگه ای که داشتم اینه که من این پوزیشن رو تو سایت خود دانشگاه دیدم. یه قسمت apply online داره که باید اطلاعاتمون رو بدیم و مدارک رو آپلود کنیم. اول application letter می خواد که منظور همون SOP و بعد رزومه. بعدش additional documents خواسته که تو توضیحاتش نوشته : Please upload your application letter, your resume and/or your report cards/degree certificates
    منظور از reprt card چیه؟ degree certificate یعنی من باید مدارک لیسانس و ارشدم رو ترجمه کنم و براشون بفرستم؟
    مدرک ارشد من هنوز موقته و مدرک اصلیم رو نگرفتم! این مشکلی ایجاد میکنه و یا میشه فعلا مدرک موقت رو فرستاد و بعدا اگه برای پوزیشن پذیرفته شدم مدرک اصلیم رو بفرستم؟
    هیچ جا هم حرفی از مدرک زبان نزده. فقط گفته خودتون سطحتون رو بگید. یعنی مدرک زبان نمی خوان و حرف ما براشون ملاکه؟

ببخشید که سوالام زیاد شد. خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    l
    ممنون از جوابتون. میشه راهنمایی ام کنید که در حالت 70% حقوقی که میدن چه مقداره؟ چون این پوزیشن که من دیدم خیلی موضوعش مورد علاقمه و ترجیح میدم اگه حقوقش مکفی باشه از دستش ندم.
    سوال دیگه ای که داشتم اینه که من این پوزیشن رو تو سایت خود دانشگاه دیدم. یه قسمت apply online داره که باید اطلاعاتمون رو بدیم و مدارک رو آپلود کنیم. اول application letter می خواد که منظور همون SOP و بعد رزومه. بعدش additional documents خواسته که تو توضیحاتش نوشته : Please upload your application letter, your resume and/or your report cards/degree certificates
    منظور از reprt card چیه؟ degree certificate یعنی من باید مدارک لیسانس و ارشدم رو ترجمه کنم و براشون بفرستم؟
    مدرک ارشد من هنوز موقته و مدرک اصلیم رو نگرفتم! این مشکلی ایجاد میکنه و یا میشه فعلا مدرک موقت رو فرستاد و بعدا اگه برای پوزیشن پذیرفته شدم مدرک اصلیم رو بفرستم؟
    هیچ جا هم حرفی از مدرک زبان نزده. فقط گفته خودتون سطحتون رو بگید. یعنی مدرک زبان نمی خوان و حرف ما براشون ملاکه؟

ببخشید که سوالام زیاد شد. خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون
    مقدار حقوق 100% کاملا وابسته به دانشکده و گروه. معمولا بعضی دانشکده ها، مثل برق یا کاپیوتر، حقوق بالاتری دارن نسبت به بقیه فیلد های مهندسی. به هر حال مقدار دقیقش رو باید حتما سوال کنید.
    در مورد Report Card، حدسم اینه که برای ایرانی ها، همون Transcript و Degree certificate کفایت کنه. در هر صورت، اینجا کاملا در جریان این هستند که بعضی از کشورها، دیرتر مدارک رسمی رو میدن. این مساله ای که همه بچه های اینجا دارند. راحت ترین کار، اینه که با منشی گروه تماس بگیرید و بگید که مدارک اصلی رو ندارید. تقریبا همیشه اینطور جواب میدهند که مشکلی نیست و شما همون مدارک موقت رو بفرستید و هرقت رسیدید اینجا، اصل مدارک رو تحویل بدید.
    مدرک زبان رو هم حتما توسط خود ETS یا هر موسسه دیگه ای که امتحان دادید ریپورت کنید و همچنین یک نسخه کپی شون رو هم داخل package ای که میفرستید بذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)