صفحه 29 از 71 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedali نمایش پست ها
    سلام دوستان تا جایی که من میدونم برای پذیرش تو این دانشگاه پر کردن فرم انلاین اپلای در مرحله اول نیاز نیست باید اول استاد پوزیشن مربوطه تایید کنه. درسته؟
    من ارشد مکانیک- مکاترونیک دارم معدل لیسانس 16 و ارشد 17 از علم و صنعت، دو تا ISI چاپ شده دارم و دو تا کنفرانس. تافل 97 و GRE رو هم ریاضی 166 و وربال 146 و رایتینگ 3.5 شدم. فک میکنین شانسی دارم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    با معدل کارشناسی 16.99 و دوسال آخر 17.60 امیرکبیر
    ارشد 16.5 شریف
    رشته میم شیمی
    تافل 100
    3 تا پیپر فعلا
    واسه ETH شانسی دارم؟
    کلا چه قدر به استاد مربوطه؟
    بله شانس دارید در صورتی که بتونید پوزیشن متناسب با زمینه کاری تون رو پیدا کنید و تحقیقات تون بتونه استاد رو مجاب کنه که بهتر از متقاضی های دیگه به درد اون پوزیشن می خورید.
    کلا دکترا در ETHZ استاد محور هست و باید دنبال پوزیشن های متناسب باشید و براشون اپلای کنید.
    فانی ام
    لحظاتم فانی ست
    جز آن دمی که با او می گذرد...

Junior Member

سلام دوستان
    اگه میشه منو راهنمایی کنید:

من امسال میرم پیش دانشگاهی
    معدل دیپلمم 16
    می خوام برا لیسانس برای ETH اقدام کنم
    نمره ایلتسم 6.5
    گوته C1 دارم
    3 کنفرانس دارم (آمریکا،هلند،بلژیک)
    3 تا ISI چاپ شده دارم
    تو خوارزمی هم دوم شدم
    3 ثبت اختراع تو ایران و یکی هم تو آمریکا
    مدال نقره فیزیک دانان جوان جهان
    برگزیده دو سال پی در پی مرحله اول المپیاد نجوم
    برگزیده مسابقات سراسری نجوم
    دو سال برگزیده استانی المپیاد نانو
    مقام سوم روبو کاپ ایران
    مقام اول تورنمت برنامه نویسی آموزش و پرورش و مسلط به انواع زبان برنامه نویسی ( تخصص اصلی c)
    انجام چندین پروژه در زمینه رباتیک صنعتی
    و چندین مقام استانی تو زمینه های شبکه و هک و IT ,...
    و چندین مقام فرهنگی و هنری کشوری تو زمینه فیلم و تئاتر

برا کارشناسی مکانیک یا الکترونیک
    آیا برا ETH شانس دارم؟
    اگه آره چطوری اقدام کنم؟

Junior Member

سلام. من کارشناسی فیزیک از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 13/61 دارم و ارشدم را در دانشگاه صنعتی شاهرود با معدل 15/54 در گرایش حالت جامد گرفتم. با تافل 90 و 2 تا مقاله isi شانس پذیرش همراه با فاند چطوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    اینجا پی اچ دی، معادل کار محسوب میشه و دقیقا قوانین و مزایای کارمند رو داره (یعنی باید مرخصی بگیرین مثلا اگه میخواین برین سفر. به همین علت هم هست که حقوق پی اچ دی اینقدر بالاست، چون در واقع مثل یک کارمنده). حالا Workload 30% به این معنی هست که شما رو 70% استخدام می کنند و به جای 40 ساعت در هفته (یا 42) شما معادل 70 درصدرش یا 32 ساعت متعهدین در مقابل دانشگاه و به همون نسبت هم حقوقتون کمتره از یک نفر که 100 درصد هست. البته دانشکده به دانشکده و گروه به گروه فرق داره حقوقی که می دن. در کل بیشتر بچه ها اینجا دوست دارن که 100% استخدام بشن، چون در واقعیت استاد اینقدر کار سرت میریزه که نمی تونی از اون 30% استفاده کنی.

واسه phd تو مهندسی مکانیک با 70% workload فکر می کنین بعد از tax چه قدر پول برام می مونه واسه زندگی؟ با این پول 2 نفر می تونن زندگی کنند؟
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی بم بده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ETH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه منو راهنمایی کنید:

من امسال میرم پیش دانشگاهی
    معدل دیپلمم 16
    می خوام برا لیسانس برای ETH اقدام کنم
    نمره ایلتسم 6.5
    گوته C1 دارم
    3 کنفرانس دارم (آمریکا،هلند،بلژیک)
    3 تا ISI چاپ شده دارم
    تو خوارزمی هم دوم شدم
    3 ثبت اختراع تو ایران و یکی هم تو آمریکا
    مدال نقره فیزیک دانان جوان جهان
    برگزیده دو سال پی در پی مرحله اول المپیاد نجوم
    برگزیده مسابقات سراسری نجوم
    دو سال برگزیده استانی المپیاد نانو
    مقام سوم روبو کاپ ایران
    مقام اول تورنمت برنامه نویسی آموزش و پرورش و مسلط به انواع زبان برنامه نویسی ( تخصص اصلی c)
    انجام چندین پروژه در زمینه رباتیک صنعتی
    و چندین مقام استانی تو زمینه های شبکه و هک و IT ,...
    و چندین مقام فرهنگی و هنری کشوری تو زمینه فیلم و تئاتر

برا کارشناسی مکانیک یا الکترونیک
    آیا برا ETH شانس دارم؟
    اگه آره چطوری اقدام کنم؟
    بله. شانس خیلی بالایی دارید. نزدیک قطعی هست. ولی نکته اش اینه که باید زبان آلمانی بلد باشید و مدرکش رو هم نشون بدید. چون لیسانس ETH به زبان آلمانی ارائه میشه. برای پذیرش لیسانس باید یه آزمون ورودی هم بدید که نمیدونم کی برگزار میشه. تو سایت دانشگاه بگردید اطلاعات کاملش رو پیدا میکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 8803374 نمایش پست ها
    سلام. من کارشناسی فیزیک از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 13/61 دارم و ارشدم را در دانشگاه صنعتی شاهرود با معدل 15/54 در گرایش حالت جامد گرفتم. با تافل 90 و 2 تا مقاله isi شانس پذیرش همراه با فاند چطوره؟
    واقعیتش اینه که شانسی ندارید. معدل هاتون خیلی نسبت به میانگین اینجا پایینه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noush نمایش پست ها
    واسه phd تو مهندسی مکانیک با 70% workload فکر می کنین بعد از tax چه قدر پول برام می مونه واسه زندگی؟ با این پول 2 نفر می تونن زندگی کنند؟
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی بم بده!
    ETH به دانشجویان فول تایم دکترا حدود 60000 فرانک میده که با توجه به 70% شما میکنه به عبارتی 42000 فرانک. 20 درصد هم کسورات میخوره و خالص دریافتی میشه حدود 33000 فرانک در سال. یعنی ماهی 2500 فرانک. زندگی دو نفره اگه غذا رو خودتون درست کنین و خونه ارزون پیدا کنین با این مقدار پول به خوبی جمع میشه. نگران نباشید، خیلی از زوج ها اینجا با همین پول دانشجویی زندگی میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Hydraulic Structures

سلام دوستان
    می خواستم بدونم من با معدل کارشناسی 16.5 و ارشد 19 عمران- شهید چمران اهواز
    فعلا یک پیپر ژورنالی در (Springer: Water Resources Management) یه پیپر دیگه واسه همین ژورنال در دست اقدام،یک پیپر داخلی
    یک کتاب حل مسائل، 2 ریکام خیلی عالی 2 ریکام معمولی
    آزمون زبان هنوز ندادم خیلی هم خوب نیست یعنی شاید 5ماه دیگه به آیلتس 7 برسم
    واسه این دانشگاه شانس دارم؟؟
    با تشکر از همه دوستان

سلام. من در مقطع دکتری تحصیل می کنم و خدا کمک کرد و تونستم برای دوره فرصت مطالعاتی در ETH پذیرش بگیرم. همزمان با این موضوع، از یکی از دانشگاهههای ایتالیا نیز دعوت نامه ای ارسال شد و خواستار همکاری شدن . ولی به دلایلی تاریخ حضور در دانشگاه ایتالیایی را زودتر انتخاب کردم و قصد داشتم بعد از اتمام دوره در ایتالیا، به سوییس برم. اما زمان انتظار ویزا برای حضور در ایتالیا آنقدر طولانی شده که قصد دارم برای جلوگیری از اتلاف وقت به سراغ اخذ ویزا از سوییس برم. آیا باید فرایند ویزای ا یتالیا را withdraw کنم؟ یا اینکه می تونم بدون پس گرفتن تقاضا از ایتالیا برای سوییس اقدام نمایم؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa364 نمایش پست ها
    سلام. من در مقطع دکتری تحصیل می کنم و خدا کمک کرد و تونستم برای دوره فرصت مطالعاتی در ETH پذیرش بگیرم. همزمان با این موضوع، از یکی از دانشگاهههای ایتالیا نیز دعوت نامه ای ارسال شد و خواستار همکاری شدن . ولی به دلایلی تاریخ حضور در دانشگاه ایتالیایی را زودتر انتخاب کردم و قصد داشتم بعد از اتمام دوره در ایتالیا، به سوییس برم. اما زمان انتظار ویزا برای حضور در ایتالیا آنقدر طولانی شده که قصد دارم برای جلوگیری از اتلاف وقت به سراغ اخذ ویزا از سوییس برم. آیا باید فرایند ویزای ا یتالیا را withdraw کنم؟ یا اینکه می تونم بدون پس گرفتن تقاضا از ایتالیا برای سوییس اقدام نمایم؟

ممنون از راهنماییتون
    از اونجا که این دو کشور، هر دو از اعضای پیمان محدوده شنگن هستن، درخواست های ویزاشون حداقل در یک مرحله به صورت متمرکز بررسی میشه. و طبیعتاً دو درخواست همزمان ویزا برای محدوده شنگن، براشون سوال برانگیز خواهد بود و برای شما ایجاد مشکل میکنه. حتماً با مشورت با سفارت ایتالیا، درخواست ویزاتون رو انصراف بدین و مجدداً برای سوئیس اقدام کنین.
    البته سوئیس هم حدود 2 ماه، فرآیند صدور ویزای دانشجوییش طول میکشه. البته مال شما رو نمیدونم دانشجوییه تا توریستی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)