صفحه 30 از 71 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

بسیار ممنون از راهنماییتون. ویزای من دانشجویی است ولی من شنیده ام که ویزای بلند مدت دانشجویی اگر چه به عنوان شنگن میشه استفاده کرد یعنی میشه به کشورهای حوزه شنگن، با همان ویزای دانشجویی رفت مثل کاری که ویزای شنگن می کنه ولی شنگن حساب نمیشه! و پروسه متفاوت با شنگن داره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa364 نمایش پست ها
    بسیار ممنون از راهنماییتون. ویزای من دانشجویی است ولی من شنیده ام که ویزای بلند مدت دانشجویی اگر چه به عنوان شنگن میشه استفاده کرد یعنی میشه به کشورهای حوزه شنگن، با همان ویزای دانشجویی رفت مثل کاری که ویزای شنگن می کنه ولی شنگن حساب نمیشه! و پروسه متفاوت با شنگن داره!
    نه، سوئیس ویزای دانشجویی بلند مدت نداره، بلکه در ابتدا به شما یک ویزای 3 ماهه دانشجویی میدن و وقتی که رفتین اونجا باید برای اقامت موقت اقدام کنین. بعدش یه کارت اقامت یک ساله به شما داده میشه که به همه افراد دیگه مقیم اونجا هم داده شده و فرقی بین شمای دانشجو با دیگران نیست. فرآیندش هم یک جوره به نظر من.

بسیار ممنون از پاسختون. روشن شدم تا حدود خیلی زیادی.

سلام بچه من لیسانس فیزیک از دانشکاه امیر کبیر دارم معدلم 15 هسست یه پروزه ی قوی دارم کار می کنم یه جورایی در حد پایان نامه ی ارشد که امکان مقاله ی isi شدنش زیاده ..recom های خیلی خوبی هم می تونم از استادای خیلی خوب و شناخته شده ی اینجا بگیرم gre subject , general هم می دم و فکر می کنم بتونم subject رو بالای 800 بگیرم یا حتی بیشتر .. برای اینکه معدلم جبران بشه.. می شه به من بگید دیگه چه چیز هایی می تونه معدل من رو جبران کنه ...من واقعا آرزومه تو این دانشگاه برای مستر پذیرش بگیرم .. چی کار کنم که شانس پذیرشم بالا بره ؟؟؟؟ البته معدل دو سال آخرم نزدیک 17 هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noush نمایش پست ها
    واسه phd تو مهندسی مکانیک با 70% workload فکر می کنین بعد از tax چه قدر پول برام می مونه واسه زندگی؟ با این پول 2 نفر می تونن زندگی کنند؟
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی بم بده!

مرسی از راهنماییتون!ممنون!

منظوزت اینه که بعد از 3 ماه میشه به کشور های حوزه شنگن رفت با این ویزا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinrazi نمایش پست ها
    منظوزت اینه که بعد از 3 ماه میشه به کشور های حوزه شنگن رفت با این ویزا؟
    سوئیس هم جزو منطقه شنگن هست و هر نوع ویزایی که شما را مجاز به ورود به سوئیس میکنه، خود به خود، شما رو مجاز به ورود به سایر کشورهای منطقه شنگن هم میکنه. و این طبیعتاً شامل ویزای دانشجویی هم میشه. نیازی به انتظار 3 ماهه و هر محدودیت دیگه ای نیست. هیچ فرقی هم بین سوئیس و سایر کشورهای شنگن نیست. سوئیس اول به دانشجوها یک ویزای سه ماهه دانشجویی میده و بعد از اومدن به سوئیس، دانشجو باید برای گرفتن کارت اقامت اقدام کنه. تا اون سه ماه که با اون ویزا هر جا تو شنگن بخواد میتونه بره، بعدش هم با اون کارت اقامتش (که حدود 1 ماه بعد از ورود و اقدام، بهش میدن) میتونه هر جا تو شنگن میخواد بره. تا پایان تحصیلش هم هر سال هم باید اون کارت اقامت رو تمدید کنه. بعد از تحصیل هم یه فرصت 6 ماهه برای پیدا کردن کار میدن. اگر کار پیدا نکردید، شوت میشید بیرون از منطقه شنگن.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    من هم این تاپیک را کامل خوندم و هم تاپیک EPFL را کامل مطالعه کردم.
    ولی یه سری ابهاماتی داشتم که باز هم حل نشد !!

از دوستان کسی میتونه به طور کامل توضیح بده که روند پذیرش در مقطع PHD برای این دو دانشگاه ( EPFL و ETHZ ) چطوریه !؟ منظورم اینه که اول باید اپلای کنیم ، یا اینکه اول باید دنبال open position باشیم !!؟ مکاتبه با استاد در چه مرحله ای از اپلای قرار داره !؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    من هم این تاپیک را کامل خوندم و هم تاپیک EPFL را کامل مطالعه کردم.
    ولی یه سری ابهاماتی داشتم که باز هم حل نشد !!

از دوستان کسی میتونه به طور کامل توضیح بده که روند پذیرش در مقطع PHD برای این دو دانشگاه ( EPFL و ETHZ ) چطوریه !؟ منظورم اینه که اول باید اپلای کنیم ، یا اینکه اول باید دنبال open position باشیم !!؟ مکاتبه با استاد در چه مرحله ای از اپلای قرار داره !؟
    برای ETH در مقطع دکتری قبل از اپلای کردن باید یک استاد رو پیدا کنین که قبول کنه استاد راهنما باشه و برگه ثبت نام رو امضا کنه، یعنی باید پوزیشن پیدا کنید و وقتی استاد موافقت کرد باقی کارا. ددلاین خاصی هم نداره. تو این لینک اطلاعات بیشتری هست :
    http://www.ethz.ch/doctorate/admission/index_EN

در مورد EPFL مثل دانشگاه های آمریکا یا کانادا باید از سایتش اپلای کنید که ددلاین هم داره. البته قبل از اپلای میتونید با استاداش مکاتبه کنید اما اپلای رسمی لازمه.

بچه ها کسی نیست جواب منو بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)