صفحه 31 از 71 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinrazi نمایش پست ها
    سلام بچه من لیسانس فیزیک از دانشکاه امیر کبیر دارم معدلم 15 هسست یه پروزه ی قوی دارم کار می کنم یه جورایی در حد پایان نامه ی ارشد که امکان مقاله ی isi شدنش زیاده ..recom های خیلی خوبی هم می تونم از استادای خیلی خوب و شناخته شده ی اینجا بگیرم gre subject , general هم می دم و فکر می کنم بتونم subject رو بالای 800 بگیرم یا حتی بیشتر .. برای اینکه معدلم جبران بشه.. می شه به من بگید دیگه چه چیز هایی می تونه معدل من رو جبران کنه ...من واقعا آرزومه تو این دانشگاه برای مستر پذیرش بگیرم .. چی کار کنم که شانس پذیرشم بالا بره ؟؟؟؟ البته معدل دو سال آخرم نزدیک 17 هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirinrazi نمایش پست ها
    سلام بچه من لیسانس فیزیک از دانشکاه امیر کبیر دارم معدلم 15 هسست یه پروزه ی قوی دارم کار می کنم یه جورایی در حد پایان نامه ی ارشد که امکان مقاله ی isi شدنش زیاده ..recom های خیلی خوبی هم می تونم از استادای خیلی خوب و شناخته شده ی اینجا بگیرم gre subject , general هم می دم و فکر می کنم بتونم subject رو بالای 800 بگیرم یا حتی بیشتر .. برای اینکه معدلم جبران بشه.. می شه به من بگید دیگه چه چیز هایی می تونه معدل من رو جبران کنه ...من واقعا آرزومه تو این دانشگاه برای مستر پذیرش بگیرم .. چی کار کنم که شانس پذیرشم بالا بره ؟؟؟؟ البته معدل دو سال آخرم نزدیک 17 هست
    میانگین معدل بچه هایی که اینجا ادمیشن گرفتن حدود 17.5 برای لیسانس هست. بنابراین شما باید خیلی تلاش کنید و در نهایت هم زیاد امیدوار نباشید. gre subject برای اینجا مهم نیست و حتی توی مدارک توصیه ای هم نیست، البته مدارک، رشته به رشته فرق میکنه و شاید برای فیزیک، توصیه شده باشه. پس اگه برای رشته شما گفته نشده، روش وقت نذارین چون در اینصورت در نهایت، بهش نگاه هم نمیکنن!. کلاً فاکتورهای تأثیرگذار توی اپلای زیاد نیستن: معدل و دانشگاه محل تحصیل، مقاله، ریکام، رزومه، GRE. مورد اول رو که دیگه کاریش نمیشه کرد. مقاله رو واقعاً جدی روش وقت بذارین و حداقل یه دونه آبرومند در بیارید. ریکام رو هم به همچنین. هر چی طولانی تر و پرآب و تاب تر، بهتر. رزومه هم دیگه دیره ولی در حالت کلی، هر چی افتخاراتتون شامل مسابقات و جوایز و ... و همچنین تجربیات پژوهشی تون بیشتر باشه بهتره. GRE هم فقط جنرالش رو میخوان و مینیمم هم نداره، بنابراین وقت نذارین روش. همون مقاله و ریکام رو بچسبین بهتره. اینا مثل دانشگاه های آمریکا به معدل کل دوره نگاه میکنن نه دو ترم آخر. تافل هم فعلاً برای اپلای نمیخوان، اگر ادمیشن گرفتید باید موقعی که برای ثبت نام دانشگاه میرید، مدرک تافل 100 هم براشون ببرید.
    در نهایت هم با اساتید حتماً حتماً مکاتبه کنید و سعی کنید نظر یکی رو (ترجیحاً توی فیلد کاری خودتون) برای کار پژوهشی توی آزمایشگاهش جلب کنید. اگرچه بچه ها میگن اساتید توی ادمیشن تأثیری ندارند ولی تجربه شخصی من این حس رو بهم داد که اگه بخوان میتونن تأثیر داشته باشن.

ببخشید اگه جمله ام تلخه، ولی در نهایت زیاد برای این دانشگاه حساب باز نکنید، چون احتمال ادمیشنتون بالا نیست.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedali نمایش پست ها
    برای ETH در مقطع دکتری قبل از اپلای کردن باید یک استاد رو پیدا کنین که قبول کنه استاد راهنما باشه و برگه ثبت نام رو امضا کنه، یعنی باید پوزیشن پیدا کنید و وقتی استاد موافقت کرد باقی کارا. ددلاین خاصی هم نداره. تو این لینک اطلاعات بیشتری هست :
    http://www.ethz.ch/doctorate/admission/index_EN

در مورد EPFL مثل دانشگاه های آمریکا یا کانادا باید از سایتش اپلای کنید که ددلاین هم داره. البته قبل از اپلای میتونید با استاداش مکاتبه کنید اما اپلای رسمی لازمه.
    خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین. یه سوال دیگه :
    اپلای کردن برای PHD دانشگاه ETHZ هم مثل EPFL رایگانه !!!؟
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین. یه سوال دیگه :
    اپلای کردن برای PHD دانشگاه ETHZ هم مثل EPFL رایگانه !!!؟
    تو اروپا (آلمان، انگلیس،فرانسه،سوئیس،اتریش و...) رایگانه.
    Ich drucke dir die Daumen

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    تو اروپا (آلمان، انگلیس،فرانسه،سوئیس،اتریش و...) رایگانه.
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Hydraulic Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط bavarianminid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم من با معدل کارشناسی 16.5 و ارشد 19 عمران- شهید چمران اهواز
    فعلا یک پیپر ژورنالی در (Springer: Water Resources Management) یه پیپر دیگه واسه همین ژورنال در دست اقدام،یک پیپر داخلی
    یک کتاب حل مسائل، 2 ریکام خیلی عالی 2 ریکام معمولی
    آزمون زبان هنوز ندادم خیلی هم خوب نیست یعنی شاید 5ماه دیگه به آیلتس 7 برسم
    واسه این دانشگاه شانس دارم؟؟
    با تشکر از همه دوستان
    دوستان کسی در مورد شرایط من نظری نداره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط bavarianminid نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد شرایط من نظری نداره؟!
    سلام
    به نظر من معدلتون خیلی عالیه ؛ اگه تعداد مقالات و کنفرانس ها را بیشتر کنید و نمرات TOEFL یا IELTS یا GRE بالا بتونید بیارید ، به نظرم شانس خوبی دارین.
    شما کارتونو بکنید ؛ انشالله پذیرش هم می گیرید.
    فقط یادتون باشه اول نظر یه استاد را کامل جلب کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ETH سوئیس

سلام میخواستم بدونم برا دکترا پیوسته میشه رفت ETH یا EPFL ؟فاندش همون 50000 تا هست؟انگلیسی زبانه برا مکانیک؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ETH سوئیس

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم برا دکترا پیوسته میشه رفت ETH یا EPFL ؟فاندش همون 50000 تا هست؟انگلیسی زبانه برا مکانیک؟
    سلام
    من که سایت دانشگاه EPFL برای پذیرش دکتری را نگاه می کردم ، توی خیلی از رشته ها گفته که باید Master of Science داشته باشین.
    البته رشته شما را نمی دونم میخاد یا نه. بهتره به سایتهای زیر یه نگاهی بندازید :

http://phd.epfl.ch/page-19488-en.html
    http://phd.epfl.ch/edme

نقل قول نوشته اصلی توسط psoleimani نمایش پست ها
    میانگین معدل بچه هایی که اینجا ادمیشن گرفتن حدود 17.5 برای لیسانس هست. بنابراین شما باید خیلی تلاش کنید و در نهایت هم زیاد امیدوار نباشید. gre subject برای اینجا مهم نیست و حتی توی مدارک توصیه ای هم نیست، البته مدارک، رشته به رشته فرق میکنه و شاید برای فیزیک، توصیه شده باشه. پس اگه برای رشته شما گفته نشده، روش وقت نذارین چون در اینصورت در نهایت، بهش نگاه هم نمیکنن!. کلاً فاکتورهای تأثیرگذار توی اپلای زیاد نیستن: معدل و دانشگاه محل تحصیل، مقاله، ریکام، رزومه، GRE. مورد اول رو که دیگه کاریش نمیشه کرد. مقاله رو واقعاً جدی روش وقت بذارین و حداقل یه دونه آبرومند در بیارید. ریکام رو هم به همچنین. هر چی طولانی تر و پرآب و تاب تر، بهتر. رزومه هم دیگه دیره ولی در حالت کلی، هر چی افتخاراتتون شامل مسابقات و جوایز و ... و همچنین تجربیات پژوهشی تون بیشتر باشه بهتره. GRE هم فقط جنرالش رو میخوان و مینیمم هم نداره، بنابراین وقت نذارین روش. همون مقاله و ریکام رو بچسبین بهتره. اینا مثل دانشگاه های آمریکا به معدل کل دوره نگاه میکنن نه دو ترم آخر. تافل هم فعلاً برای اپلای نمیخوان، اگر ادمیشن گرفتید باید موقعی که برای ثبت نام دانشگاه میرید، مدرک تافل 100 هم براشون ببرید.
    در نهایت هم با اساتید حتماً حتماً مکاتبه کنید و سعی کنید نظر یکی رو (ترجیحاً توی فیلد کاری خودتون) برای کار پژوهشی توی آزمایشگاهش جلب کنید. اگرچه بچه ها میگن اساتید توی ادمیشن تأثیری ندارند ولی تجربه شخصی من این حس رو بهم داد که اگه بخوان میتونن تأثیر داشته باشن.

ببخشید اگه جمله ام تلخه، ولی در نهایت زیاد برای این دانشگاه حساب باز نکنید، چون احتمال ادمیشنتون بالا نیست.
    ممنون که جواب منو دادیدووالبته من برای بایو می خوام اپلای کنم .. شما برای مستر پذیرش گرفتید یا دکترا... البته من توی سایتشون خوندم واسه رشته هایی مثل مکانیک و برق و یکی 2تا رشته ی دیگه معدل خیلی براشون مهمه و باید بالاتر از میانگین باشه ..ولی توضیحاتشون واقعا گنگه هیچ میانگینی رو مشخص نکرده برای ادمیشن .به غیر از زبان ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Hydraulic Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من معدلتون خیلی عالیه ؛ اگه تعداد مقالات و کنفرانس ها را بیشتر کنید و نمرات TOEFL یا IELTS یا GRE بالا بتونید بیارید ، به نظرم شانس خوبی دارین.
    شما کارتونو بکنید ؛ انشالله پذیرش هم می گیرید.
    فقط یادتون باشه اول نظر یه استاد را کامل جلب کنید
    تشکر از راهنمایی خوبتون
    راستش خودم خیلی واسه همچین دانشگاهی خیلی امید نداشتم
    ولی حالا که میگین شانس دارم خودش خیلی انگیزه می ده به آدم
    حالا به فول شما تلاشمونو می کنیم تا ببینیم چی پیش میاد
    بازم تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)