صفحه 32 از 71 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinrazi نمایش پست ها
    ممنون که جواب منو دادیدووالبته من برای بایو می خوام اپلای کنم .. شما برای مستر پذیرش گرفتید یا دکترا... البته من توی سایتشون خوندم واسه رشته هایی مثل مکانیک و برق و یکی 2تا رشته ی دیگه معدل خیلی براشون مهمه و باید بالاتر از میانگین باشه ..ولی توضیحاتشون واقعا گنگه هیچ میانگینی رو مشخص نکرده برای ادمیشن .به غیر از زبان ...
    من برای مستر CS پذیرش با فاند گرفتم. این میانگینی که بهتون گفتم رو جایی اعلام نکردن، از روی معدل بچه هایی که اخیراً از ایران پذیرش گرفتن میگم.

سلام، دوستان من این چند تا تاپیک مهم سوئیس رو خوندم، ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم، ممنون میشم راهنمایی کنید. - آیا میتونم برای مقطع کارشناسی در ETH ادامه تحصیل بدم؟ و تا اونجایی که فهمیدم برای ارشد هم 15 ساعت تو هفته اجازه کار میدن، برای کارشناسی چطور؟ پیشاپیش ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaroxolyn نمایش پست ها
    سلام، دوستان من این چند تا تاپیک مهم سوئیس رو خوندم، ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم، ممنون میشم راهنمایی کنید. - آیا میتونم برای مقطع کارشناسی در ETH ادامه تحصیل بدم؟ و تا اونجایی که فهمیدم برای ارشد هم 15 ساعت تو هفته اجازه کار میدن، برای کارشناسی چطور؟ پیشاپیش ممنون.
    آره می‌تونی. پذیرش گرفتن از ETH هیچ ربطی به مقطعِ تحصیلی (قبل از کارشناسی البته!)، سن و این‌چیزا ربطی نداره و فقط باید یه‌امتحانِ عریض و طویل بدی (Comprehensive entrance exam) و قبول شی یا هم اگه مطابقِ لینکِ زیر:
    http://www.crus.ch/information-progr.../iran.html?L=0
    دیپلم و پیش‌دانشگاهی و قبولیِ دانشگاه تو ایران در رشته‌یِ موردِ نظر رو داشته باشی می‌تونی امتحانِ ملایم‌تر (Reduced entrance exam) رو بدی. در هر دو صورت هم آلمانی‌ت باید عالی باشه:
    http://www.rektorat.ethz.ch/students...eexam/index_EN

نقل قول نوشته اصلی توسط tachyon نمایش پست ها
    آره می‌تونی. پذیرش گرفتن از ETH هیچ ربطی به مقطعِ تحصیلی (قبل از کارشناسی البته!)، سن و این‌چیزا ربطی نداره و فقط باید یه‌امتحانِ عریض و طویل بدی (Comprehensive entrance exam) و قبول شی یا هم اگه مطابقِ لینکِ زیر:
    http://www.crus.ch/information-progr.../iran.html?L=0
    دیپلم و پیش‌دانشگاهی و قبولیِ دانشگاه تو ایران در رشته‌یِ موردِ نظر رو داشته باشی می‌تونی امتحانِ ملایم‌تر (Reduced entrance exam) رو بدی. در هر دو صورت هم آلمانی‌ت باید عالی باشه:
    http://www.rektorat.ethz.ch/students...eexam/index_EN
    ممنون از راهنامییتون.
    حالا موضوعی که پیش میاد اینه که من مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوترم رو تا 2 ماه دیگه میگیرم. با معدل 15.70 تقریبآ!! که شاید این با این چند واحد باقی مونده به 16 نزدیکش کنم.
    آیا باز هم باید این امتحانارو بدم؟
    اما یه سوال تقریبآ بی ربط به تاپیک که شرمنده دیگه
    اگر بخوام برای epfl هم اپلای کنم باز هم این امتحانات رو دارم؟ زبون این دانشگاه فرانسوی هست درسته؟
    پیشاپیش ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaroxolyn نمایش پست ها
    ممنون از راهنامییتون.
    حالا موضوعی که پیش میاد اینه که من مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوترم رو تا 2 ماه دیگه میگیرم. با معدل 15.70 تقریبآ!! که شاید این با این چند واحد باقی مونده به 16 نزدیکش کنم.
    آیا باز هم باید این امتحانارو بدم؟
    اما یه سوال تقریبآ بی ربط به تاپیک که شرمنده دیگه
    اگر بخوام برای epfl هم اپلای کنم باز هم این امتحانات رو دارم؟ زبون این دانشگاه فرانسوی هست درسته؟
    پیشاپیش ممنون.
    آره، باید این امتحانا رو بدی... ولی اطلاعی ندارم که باید از اوّل شروع کنی یا نه.
    epfl یه سالِ آمادگیِ بی‌رشته داره به نام CMS (مثلِ MIT که سالِ اوّلش بی‌رشته‌ست). ورودِ‌ به CMS امتحان نداره ولی تو ترمِ اوّل باید معدلت رو بالایِ ۲ و نیم نگه داری و آخرِ CMS و هم‌چنین آخرِ سالِ اوّل (اگه CMS بری می‌شه سالِ دوم) یه‌امتحانِ نسبتاً جون‌دارِ دیگه در پیش خواهد بود، و آره زبونش فرانسویه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Harvard University

سلام به همگی
    میشه بگید من با شرایط زیر شاسی برای پذیرش تو مهندسی مکانیک و یا سیستم های نانویی دارم؟ برای فاند و اسکالرشیپ چطور؟
    معدل: 16.50
    دانشگاه: سراسری شهرستان
    مقاله: یک ISI چاپ شده (تا اون موقع دو یا سه ISI سابمیت شده هم خواهم داشت)، یک مقاله ژورنالی دیگه و چهار مقاله کنفرانسی داخلی
    TOEFL iBT: 90
    GRE: A3.5 Q164 V147
    گرنت ستاد نانو رو هم یه بار گرفتیم به خاطر این مقاله.

بسیااار ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinrazi نمایش پست ها
    سلام بچه من لیسانس فیزیک از دانشکاه امیر کبیر دارم معدلم 15 هسست یه پروزه ی قوی دارم کار می کنم یه جورایی در حد پایان نامه ی ارشد که امکان مقاله ی isi شدنش زیاده ..recom های خیلی خوبی هم می تونم از استادای خیلی خوب و شناخته شده ی اینجا بگیرم gre subject , general هم می دم و فکر می کنم بتونم subject رو بالای 800 بگیرم یا حتی بیشتر .. برای اینکه معدلم جبران بشه.. می شه به من بگید دیگه چه چیز هایی می تونه معدل من رو جبران کنه ...من واقعا آرزومه تو این دانشگاه برای مستر پذیرش بگیرم .. چی کار کنم که شانس پذیرشم بالا بره ؟؟؟؟ البته معدل دو سال آخرم نزدیک 17 هست
    اگه بدون فاند میخوای واسه ارشد پزیرش بگیری و معرف شناخته شده داری، به نظر من شانست زیاده

Junior Member

با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های سوییس برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
    و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
    در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.

اگه ميشه منو راهنمايي کنيد من ميخوام واسه phd اقدام بکنم قبلا از دوستان سوال کردم و جواب سوالاتم رو در زمينه اپلاي گرفتم ولي اين سوال شايد خيلي ربطي نداشته باشه من دارم يه وام مسکن ميگيرم وقتي بخوام از ايران برم واسه اپلاي چون ماه به ماه بايد قسط بدم مشکلي واسه خروجم پيش نمي ياد؟ يا ميتونم وکالت به کسي بدم که اقساتمو پرداخت کنه؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh_123 نمایش پست ها
    اگه ميشه منو راهنمايي کنيد من ميخوام واسه phd اقدام بکنم قبلا از دوستان سوال کردم و جواب سوالاتم رو در زمينه اپلاي گرفتم ولي اين سوال شايد خيلي ربطي نداشته باشه من دارم يه وام مسکن ميگيرم وقتي بخوام از ايران برم واسه اپلاي چون ماه به ماه بايد قسط بدم مشکلي واسه خروجم پيش نمي ياد؟ يا ميتونم وکالت به کسي بدم که اقساتمو پرداخت کنه؟
    سلام
    بهتره یه سری به بانک مورد نظر بزنید و ازشون این مسئله را بپرسید.
    اونها بهتر از هر کس دیگه ای در جریان خواهند بود.
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)