صفحه 33 از 71 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط yamo457 نمایش پست ها
    با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های سوییس برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
    و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
    در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.
    برای مستر کلا فاندها خیلی کمه، توی سوئیس دیگه تقریبا نایابه، هلند رو امتحان کن شاید محتمل تر باشه
    بدون سابقه پژوهشی قوی خیلی بعیده برای ارشد بتونی فاند بگیری
    می تونی برای دکتری مستقیم آمریکا و کانادا رو امتحان کنی که نیاز به نمره های زبان خوب و سابقه پژوهشی داری
    فانی ام
    لحظاتم فانی ست
    جز آن دمی که با او می گذرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanhs نمایش پست ها
    سلام به همگی
    میشه بگید من با شرایط زیر شاسی برای پذیرش تو مهندسی مکانیک و یا سیستم های نانویی دارم؟ برای فاند و اسکالرشیپ چطور؟
    معدل: 16.50
    دانشگاه: سراسری شهرستان
    مقاله: یک ISI چاپ شده (تا اون موقع دو یا سه ISI سابمیت شده هم خواهم داشت)، یک مقاله ژورنالی دیگه و چهار مقاله کنفرانسی داخلی
    TOEFL iBT: 90
    GRE: A3.5 Q164 V147
    گرنت ستاد نانو رو هم یه بار گرفتیم به خاطر این مقاله.

بسیااار ممنون

سلام
    فاند مستر خیلی کمه باید خیلی برجسته باشی بتونی بگیری
    چون سابقه پژوهشی خوبی داری اگر استادی در زمینه ی کاریت پیدا کنی که از مقاله هات خوشش بیاد احتمال دکتری داری
    فانی ام
    لحظاتم فانی ست

Junior Member

سلام.
    من در دانشگاه آزاد کرج مکانیک میخونم و حدود 30 واحد از درسم مونده. معدلم حدودا 14 هست.
    IELTS 6 دارم و می خواهم MBA بخونم.
    به نظر شما دانشگاههای سوییس مخصوصا EPDL یا ETH پذیرش میدن؟
    هزینه ها واصه تحصیل و زندگی چطورن؟
    ممنون
    علیرضا

سلام دوستان
    من اخیرا یک open position پیدا کردم موقع \ر کردن فرم جایی واسه توصیه نامه ندیدم. می خواستم بدون توصیه نامه رو چطوری باید واسشون بفرستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliharry نمایش پست ها
    سلام.
    من در دانشگاه آزاد کرج مکانیک میخونم و حدود 30 واحد از درسم مونده. معدلم حدودا 14 هست.
    IELTS 6 دارم و می خواهم MBA بخونم.
    به نظر شما دانشگاههای سوییس مخصوصا EPDL یا ETH پذیرش میدن؟
    هزینه ها واصه تحصیل و زندگی چطورن؟
    ممنون
    علیرضا

اگه واقعا دوست داری، می تونی شانست رو امتحان کنی.
    هزینه زندگی در زوریخ، خیلی بالاست. می تونم اینجوری هزینه ها رو دسته بندی کنم:
    1- خونه : 600-500 فرانک
    2- خورد و خوراک: اگه اهل آشپزی باشی 150 فرانک (با فرض هر روز تو خونه خوردن) و 300 (با فرض همیشه سلف خوردن). حالا خودت باید تخمین بزنی که برای تو چه مقداری میشه
    3- پول بیمه: ارزون ترین بیمه ، ماهی 86 فرانک
    4- حمل و نقل: اگه خونه نزدیک گیرت بیاد، میتونی بلیت ترم نخری، وگرنه باید بخری، و اگه زیر 25 سالی، برات در میاد 550 فرانک در سال
    5- شهریه دانشگاه: فکر می کنم ترمی 600 یا 700 تا باشه (مثبت منفی 100، دقیق نمی دونم مقدارش رو، خودت یه چکی بکن) . البته یه چیزایی شنیدم که این ترم شهریه رو دو برابر کردن. سایت رو چک کن
    6- یه سری خرجهای دیگه هم هست، که میتونی اونا رو هم در حالت بیشینه 150 فرانک در نظر بگیری
    ویرایش توسط erfan : August 16th, 2012 در ساعت 03:55 PM دلیل: اضافه کردن نقل قول

سلام دوستان من تازه به فکر اروبا افتادم اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم. رزومه :
    دانشجوی کارشناسی مکانیک علم و صنعت
    معدل 18.08
    IELTS 8
    مقاله ندارم .
    می دونم شانسم برای فاند صفره ولی می تونم هزینه تحصیلم رو تا 100 میلیون خودم قبول کنم. اگه این قضیه رو تو میل زدن به اساتید مطرح کنم تو شانس بذیرشم تاثیری داره؟ اصلا 100 میلیون واسه ارشد کافیه؟
    من چون 9 ترمه تموم می کنم آیا این قضیه واسم مشکل ایجاد می کنه؟

Junior Member

سلام، من دانشجوي ترم آخر كارشناسي ارشد هوافضا (آيروديناميك) تو دانشگاه اميركبير هستم ،ليسانس هم همونجا بودم،فقط مونده از پايان نامم دفاع كنم،2 تا مقاله ژورنال خارجي و 1 دونه هم كنفرانس معتبر خارجي دارم،معدل ارشدم بعد از دفاع به 16 ميرسه،هنوز تافل نگرفتم و ميتونم از 3 تا استادي كه همشون تو معتبر ترين دانشگاهاي آمريكا بودن ريكام بگيرم، الان درست نميدونم چيكار بايد انجام بدم؟ براي دكترا و فاند تو سوييس چقدر شانس دارم؟ اگه شانسي دارم الان چي كار ميتونم انجام بدم،به چند تا استاد تو يه سري دانشگاه ها ايميل زدم و خودمو معرفي كردم ولي هيچكدوم جواب ايميلمو ندادن.ممنون ميشم كمكم كنيد.

Junior Member

سلام
    ببخشید من الان تو مرحله گرفتن ویزام.دانشگاه گفته حتما باید تو یه حساب خارجی پول داشته باشی.میشه راهنماییم کنید که چطور این کار رو انجام بدم.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه به فکر اروبا افتادم اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم. رزومه :
    دانشجوی کارشناسی مکانیک علم و صنعت
    معدل 18.08
    IELTS 8
    مقاله ندارم .
    می دونم شانسم برای فاند صفره ولی می تونم هزینه تحصیلم رو تا 100 میلیون خودم قبول کنم. اگه این قضیه رو تو میل زدن به اساتید مطرح کنم تو شانس بذیرشم تاثیری داره؟ اصلا 100 میلیون واسه ارشد کافیه؟
    من چون 9 ترمه تموم می کنم آیا این قضیه واسم مشکل ایجاد می کنه؟
    سلام
    شما شرایط ات خیلی خوبه و شانس فاند هم داری حتما ولی اول از همه باید این روحیه ناامیدی رو از خودت دور کنی
    بستگی داره بخوای چه کار کنی و کجا بری
    اگر می خوای خودت خرجت رو بدی ETHZ مستر اقدام کن احتمال پذیرشت با این شرایط خیلی خوبه
    آمریکا و کانادا مستر کمتر(با فاند) و دکترا مستقیم(با فاند) خیلی خوب شانس داری
    و باز اگر فاند نخوای شانست تقریبا برای مستر عالیه
    فانی ام
    لحظاتم فانی ست

نقل قول نوشته اصلی توسط tameazadi نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوي ترم آخر كارشناسي ارشد هوافضا (آيروديناميك) تو دانشگاه اميركبير هستم ،ليسانس هم همونجا بودم،فقط مونده از پايان نامم دفاع كنم،2 تا مقاله ژورنال خارجي و 1 دونه هم كنفرانس معتبر خارجي دارم،معدل ارشدم بعد از دفاع به 16 ميرسه،هنوز تافل نگرفتم و ميتونم از 3 تا استادي كه همشون تو معتبر ترين دانشگاهاي آمريكا بودن ريكام بگيرم، الان درست نميدونم چيكار بايد انجام بدم؟ براي دكترا و فاند تو سوييس چقدر شانس دارم؟ اگه شانسي دارم الان چي كار ميتونم انجام بدم،به چند تا استاد تو يه سري دانشگاه ها ايميل زدم و خودمو معرفي كردم ولي هيچكدوم جواب ايميلمو ندادن.ممنون ميشم كمكم كنيد.
    همین فروم رو بخونید توضیح داده شده
    برای ETHZ باید دنبال موقعیت های خالی باشید و یا به اساتیدی که خیلی به زمینه کاریشون نزدیکی ایمیل بزنی
    مقالات شون رو بخونی
    چه قدر شانس دارید بستگی به این داره که استادی از کارای شما خوشش بیاد و پوزیشن در این زمینه داشته باشه
    فانی ام
    لحظاتم فانی ست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)