صفحه 37 از 71 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

سلام دوستان
    کسی هست برای Life Science زوریخ درخواست داده باشه؟ اونی که مرحله مصاحبه داره...
    الان که مدارک در حال بررسی هست نوشته تا یه ماه (آخر دسامبر) نتایج میاد ولی خوب توی سایت سفارت نوشته حداقل 45 روز قبل (60 روز قبل توصیه میشه) برای ویزا (حتی توریستی) باید اقدام بشه. چون مصاحبه ها هم اوایل فوریه (10 روز اول هست) بنابراین الان ها ما باید برای ویزا اقدام کنیم ولی خوب هنوز هیچ نتیجه ای نیومده.... کسی تجربه داره این چه خبره؟ ایمیل بزنیم به گروه، نزنیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست برای Life Science زوریخ درخواست داده باشه؟ اونی که مرحله مصاحبه داره...
    الان که مدارک در حال بررسی هست نوشته تا یه ماه (آخر دسامبر) نتایج میاد ولی خوب توی سایت سفارت نوشته حداقل 45 روز قبل (60 روز قبل توصیه میشه) برای ویزا (حتی توریستی) باید اقدام بشه. چون مصاحبه ها هم اوایل فوریه (10 روز اول هست) بنابراین الان ها ما باید برای ویزا اقدام کنیم ولی خوب هنوز هیچ نتیجه ای نیومده.... کسی تجربه داره این چه خبره؟ ایمیل بزنیم به گروه، نزنیم؟
    سلام
    من هم واسه همین بورسه اقدام کردم و منتظر بررسیشون هستم. ظاهرا اونجوری که بصورت شماتیک توسایتشون که به اصطلاح صفحه "application dashboard" هستش فقط باید منتظر پیشرفت مراحل بررسیشون باشیم و الان اصلا لازم نیست هیچ اقدامی واسه ویزا اینا انجام بدیم. چون طبق این شکله شماتیکه تا ملوم شدن نتیجه نهایی توی سه مرحله احتمال ریجکت شدن هستش و حالا حالاها باید صب کرد.

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان
    من شیمی آلی در ارشد خوندم از دانشگاه شهرستان که معروف نیست اما سراسری روزانه ست و شاگرد اول بودم با معدل 17.68
    لیسانس روزانه شهرستان شیمی با معدل 16.88 که معدل 4ترم آخرم 17.98 بوده
    آیلتس 6.5 دارم و یه مقاله ی اس آی با ایمپکت 0.9 و دو تا سابمیت
    شانسی برای پذیرش از این دانشگاه در دکتری دارم؟

Junior Member

سلام... ببخشید کسی هست اینجا فیزیک / اخترفیزیک / ذرات بنیادی یا هوافضا بخونه تو آلمان؟ ...
    من دارم alevel میخونم تو مالزی ... و میخواستم ببینم برای apply گرفتن چه مدارکی لازم دارم؟ و از چند ماه قبل پذیرش هاشون باید اقدام کنم؟ زبان آلمانیه؟ هزینه ی هر ترم چقدر میشه حدودا؟
    خیلی ممنون

Junior Member

کسی نیست من رو راجع به پذیرش گرفتن برای لیسانس راهنمایی کنه؟‌

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahp نمایش پست ها
    کسی نیست من رو راجع به پذیرش گرفتن برای لیسانس راهنمایی کنه؟‌
    مسئله اینه که با توجه به‌مفروضاتِ سؤالت، وجودِ چنین کسی ممکن نیست. این‌جا هیچ کس نمی‌تونه اخترفیزیک یا انرژی‌هایِ بالا یا هوافضا بخونه چون واسه لیسانس موجود نیست و ثانیاً هیچ‌کس هیچ‌کدوم رو نمی‌تونه تو آلمان بخونه چون دانشگاه تو آلمان نیست!!
    مهلت اپلای کردن از ۱ نوامبر ۲۰۱۲ هست تا ۳۰ آپریلِ ۲۰۱۳. شرایطی که باید برای پذیرشِ بی‌قید و شرط داشته باشی ایناس (http://www.crus.ch/information-progr...ional.html?L=1) به‌اضافه‌یِ C1 آلمانی (http://www.rektorat.ethz.ch/students...eexam/index_EN).
    اگه اون شرایط رو نداشته باشی باید امتحان بدی (http://www.rektorat.ethz.ch/students...redAP_2013.pdf).
    هزینه‌یِ هر ترم هم می‌شه ۵۸۰ فرانک که تا ۳ سال دیگه دوبرابر می‌شه.
    ضمناً پذیرش که گرفتی (چه با امتحان و چه بی‌امتحان) فقط واسه یه‌ساله. واسه سالِ دوم و سوم باید یه‌امتحانِ جامع بدی از دروسِ سالِ اوّل.

Junior Member

سلام خدمت همه عزیزان
    دوستان میشه راهنمایی کنید من چقدر شانس دارم واسه پذیرش؟
    1- کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران جنوب-معد14.01
    2- آیلتس 7
    3-GRE بهمن ماه
    4- 3 تا Teacher Assistant
    3- 5 تا معرفی نامه ی خیلی قوی
    6 - 7 سال سابقه کار در زمین رشته تحصیلی
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yutso نمایش پست ها
    با سلام و ادب خدمت همه ی دوستان، من دانشجوی ترم هفت (سال چهارم) دامپزشکی (دکترای حرفه ای) دانشگاه سراسری ارومیه هستم. دو سال و نیم دیگه درسم تموم میشه.امتحان تافل ندادم چون تاریخ انقضا داره ولی تو یه موسسه مدرس زبانم. تو CV هم تا الان 3 تا ISI دارم. 3 تا هم در دست داوریه. تا اون موقع ایشالا بیشترم ردیف میکنم. 1کتابه ترجمم دارم با 3 تا مقاله داخلی. بازیکن تیم ملی بدمینتونم بودم و 1 قهرمانی بین المللی دارم و چند تا قهرمانی کشور. میخوام واسه 2 سال دیگه ETH پذیرش فول فاند واسه Ph.D بگیرم. دوس دارم لطف کنین راهنماییم کنین که از الان چیکارا کنم واسه پذیرش؟ یا رابطه با استاد یا دانشگاه و کی شروع کنم؟ بسیار ممنونم از همه ی دوستان
    یکی دیدم که توی UZH دامپزشکی خونده بوده، الان PhD تو بخش زیست شناسی بود. اسپانیایی هم بود
    ویرایش توسط pApAr : January 17th, 2013 در ساعت 12:43 AM دلیل: فینگیلیش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    معمولا اینجور سوالات را کسانی میتونن جواب بدن که از ETHZ پذیرش گرفته باشن. اینگونه افراد متاسفانه در فروم خییییلی کم هستن. من که ندیدم کسی اخیرا از اینجا پذیرش گرفته باشه.
    بهتره شما با خود دانشگاه تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و سوالات خودتون را از اونها بپرسید.
    موفق باشید
    معمولا اینجا مرکز زبان اونقدر ضروری نیست (چون معمولا باید مصاحبه بدی ولی خیر نمیشه دیفر کرد، بیشتر phd شبیه کار هست تا دانشجویی
    ویرایش توسط pApAr : January 17th, 2013 در ساعت 12:42 AM دلیل: فینگیلیش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال دارم خیلی مهمه امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه. شاید جاش مناسب نباشه ببخشید اما دیدم بهتره بچه های ETH جواب بدند.
    این موضوع واضحه که کسایی که فارغ التحصیل دکترا دانشگاه های ETH یا EPFL هستند، با توجه به رنک دانشگاهها جزئ بهترینهای اروپا هستند(اگه نگم دنیا) و قاعدتا روشون خیلی حساب می کنن. حالا می خوام بدونم بعد دکترا از این دو دانشگاه معروف، معمولا شانس پیدا کردن کار (و بنابراین بعد از چندین سال اقامت)تو سوییس و یا کشورهای همسایه چقدره و کجاهاس؟ آیا راضی کننده هست؟ آیا شانس اینکه بتونن اونجا استاد دانشگاه بشن هست؟
    ممنون
    معمولا تویه UZH و ETH از دانشجوهای خودشون نیرو نمیگیرن
    ویرایش توسط pApAr : January 17th, 2013 در ساعت 12:39 AM دلیل: فینگیلیش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)