صفحه 48 از 71 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

دوستان من قبلا سوالم رو توی یه بخش دیگه پرسیدم کسی جواب نداد. فکر کنم اینجا مناسبتر باشه

دوستان به نظرتون از ETH یا EPFL شانس دارم؟ مخصوصا اگه دوستانی از دانشگاه ETH اینجا باشن ممنون میشم جواب بدن

1- لیسانس برق- شریف-17.5

2-ارشد برق- شریف 17.6
    3- نمرۀ زبان : تافل 112
    4- نمرۀ GRE : وربال 152 کوانت 167
    5- تعداد مقالات ژورنالی : 2تا سابمیت شده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : 2 تا ieee
    7- برای دکترای برق قدرت میخوام اقدام کنم
    9- نکات برجستۀ رزومه: سابقه ی تی ای زیاد داشتم و ریکام خوب از اساتید دارم. رتبه ی دورقمی کنکور و عضویت بنیاد ملی نخبگان (البته نمیدونم چقدر مهم هستن توی رزومه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9 نمایش پست ها
    دوستان من قبلا سوالم رو توی یه بخش دیگه پرسیدم کسی جواب نداد. فکر کنم اینجا مناسبتر باشه

دوستان به نظرتون از ETH یا EPFL شانس دارم؟ مخصوصا اگه دوستانی از دانشگاه ETH اینجا باشن ممنون میشم جواب بدن

1- لیسانس برق- شریف-17.5

2-ارشد برق- شریف 17.6
    3- نمرۀ زبان : تافل 112
    4- نمرۀ GRE : وربال 152 کوانت 167
    5- تعداد مقالات ژورنالی : 2تا سابمیت شده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : 2 تا ieee
    7- برای دکترای برق قدرت میخوام اقدام کنم
    9- نکات برجستۀ رزومه: سابقه ی تی ای زیاد داشتم و ریکام خوب از اساتید دارم. رتبه ی دورقمی کنکور و عضویت بنیاد ملی نخبگان (البته نمیدونم چقدر مهم هستن توی رزومه)

آره معلومه٬‌ چرا نداری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای رشته کامپیوتر epfl بهتره یا eth؟
    رنکینگشون چطوریاس؟
    سوال هایی میپرسی که باعث میشه اینجا خین و خین ریزی بوجود بیاد بین طرفدارای هر کدوم
    بابا تو رو بخدا یه کم معیار های انتخابتون رو دقیق تر کنید. اینکه خیلی به صورت کلی٬ بدون قید یه فیلد خاص٬ در مورد برتری یک دانشگاه مطرح نسبت به یک دانشگاه مطرح دیگه تو رشته ی بزرگی مثل کامپیوتر سوال میکنی٬ آدم دقیق نمیدونه چه جوابی بهت بده.
    ای تی اچ تو دیتا بیس٬ امنیت٬ رباتیک خیلی قویه ( همپای بهترین های دنیا). ای پی اف ال٬ تا اونجا که من میدونم٬ توی پروگرمنیگ٬‌ ماشین لرنینگ نسبت به ای تی اچ قوی تره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط polymath نمایش پست ها
    سلام دوستان

همون طور که میدونیم یکی از شروط پذیرش در ETH قبولی توی کنکور ارشد هستش . این قانون فقط مختص سوییس نیست . برای مثال اتریش هم همچین قانونی داره ولی دوستانی که میرن اتریش تونستن این قضیه رو از طریق دیگه هم حل کنن اونم با استفاده از نامه عدم ممانعت از تحصیل از وزارت علوم یا دانشگاه خودشون . حالا می خوام بدونم یه همچین چیزی برای سوییس هم قابل اجراست ؟
    من تا یک سال و نیم پیش اونجا بودم و اصلا همچین قانونی نبود. تازه وضع شده؟ خیلی منطقی به نظر نمیاد ها.

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

بیشتر دوستان با این طرز فکر برداشتشون این هست که الان همین که اپلای کنن دعوت نامه و آفر میاد دم در خونشون
    ولی ای دل غافل......!
    منظور بدی ندارم ولی دوستان گرفتن پذیرش از دانشگاه های معتبر دنیا کار ساده ای نیست! در کل شما اگر به فکر تحصیل در یه جای خوبی برای افزایش شانست باید برای هر دوش اقدام کنی واگرم شرایطش رو نداری باید ببین کدوم بهتر پذیرش میده نه اینکه کدوم بهتره
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    سوال هایی میپرسی که باعث میشه اینجا خین و خین ریزی بوجود بیاد بین طرفدارای هر کدوم
    بابا تو رو بخدا یه کم معیار های انتخابتون رو دقیق تر کنید. اینکه خیلی به صورت کلی٬ بدون قید یه فیلد خاص٬ در مورد برتری یک دانشگاه مطرح نسبت به یک دانشگاه مطرح دیگه تو رشته ی بزرگی مثل کامپیوتر سوال میکنی٬ آدم دقیق نمیدونه چه جوابی بهت بده.
    ای تی اچ تو دیتا بیس٬ امنیت٬ رباتیک خیلی قویه ( همپای بهترین های دنیا). ای پی اف ال٬ تا اونجا که من میدونم٬ توی پروگرمنیگ٬‌ ماشین لرنینگ نسبت به ای تی اچ قوی تره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    آره معلومه٬‌ چرا نداری

سلام دوست عزیز

این شانسی که میگید یه اردری ازش میشه ارائه بدید؟ کسی با رزومه ی مشابه سراغ دارید اونجا؟ شما خوتون احیانا یکی از این دوتا دانشگاه هستید الان؟
    آخه تا جایی که من شنیدم خیلی روی معدل و مقاله داشتن حساس هستن؟ فکر کنم اکثر بخشای رزومم اکی باشه ولی مقاله پابلیش شده ندارم. یه نکته ی دیگه اینکه من هر کس رو که دیدم رفته eth یا epfl معدلش بالای 18 بوده.(لا اقل تو کیس هایی که من سراغ دارم) با توجه به اینکه application fee خیلی زیادی هم داره eth یه مقداری شک دارم تو اپلای کردن

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

بله اشتباه از من بود مدرکی میخوان که نشون بدم کارشناسی ارشد قبول شدم.
    حالا من هم آزاد قبول شدم و هم سراسری ولی هیچ کدوم رو نرفتم. سراسری هم اصلا انتخاب رشته نکردم. برای دانشگاه چه مدرکی جور کنم که نشون بدم قبول شدم؟ استعلام بگیرم از سنجش کافیه؟ آیا آزاد رو هم قبول می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    شرط قبولی در کنکور برای مقطع لیسانس ممکنه باشه شما اینجوری که معلومه برای ارشد دارید اقدام میکنید
    منطقی نیست از شما مدرک قبولی در ارشد بخوان چنینی چیزی به نظر من یه ذره عجیب غریبه و به احتمال خیلی زیاد شما دارید اشتباه میکنید

Junior Member

سلام.
    من وقتی می خوام وارد سایت دانشکده مکانیک بشم از من یوزر و پسورد می خواد. کسی از دوستان مشکل مشابه من داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    میخواستم ببینم با رزومه من ایا میشه واسه دکتری تو دانشگاه ETH در رشته مدیریت بازرگانی گرایش marketing که گرایش ارشدم هم هست اپلای گرفت؟ (فول فاند)
    کارشناسی پیام نور رشته حسابداری با معدل 14
    ارشد دانشگاه تهران با معدل 18.5 رشته مدیریت بازرگانی
    مقاله علمی دارم کار میکنم و احتمالا تا چند مدت دیگه اماده میشه
    زبانم هم قویه، تو موسسه درس میدم و تا حالا چند تا شاگرد خصوصی داشتم که ایلتس بانمره بالاتر از 7 گرفتن ولی خودم هنوز اقدام نکردم
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان من برای یه پوزیشن توی ای تی اچ اپلای کردم ولی ازم مشخصات recommender ها رو نخواست. یعنی ریکامندیشن نمیخواد کلا؟؟؟!!!!
    ممنون میشم کمکم کنید چون واقعا گیج شدم.
    من به استاد میل زدم و گفت اپلیکیشن از طریق ایمیل نداریم و از اینجا اپلای کن و من هم همین کارو کردم:
    http://internet.refline.ch/845721/se...toralCandidate

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)