صفحه 52 از 71 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ETH, Computer

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghmohammadi نمایش پست ها
    سلام من اکثر این دانشگاهها رو دیدم اما دریق از مهندسی دریغ از مکانیک دریغ از بیومکانیک
    Are u Sure? take a look

http://www.upmc.fr/en/education/dipl...gineering.html
    https://www.kth.se/en/om/internation...ering-1.342911
    http://www.tcd.ie/mecheng/
    https://www.mech.kuleuven.be/en
    http://www.educations.com/search/ins...=%20university
    http://sti.epfl.ch/mechanical-engineering
    https://www.bfh.ch/en/studies/bachel...gineering.html
    http://www.mavt.ethz.ch/

به طور کلی دانشگاه زوریخ به دلیل وجود ETH در زوریخ و دانشگاه لوزان به دلیل وجود EPFL در لوزان از دیدگاه مهندسی ضعیف و ضعیف تر دارن می شن و حتی چندین دانشکده مهندسی رو در سال های اخیر تعطیل کردند. به همین دلیل من سایر دانشگاه های اروپا رو نیز بهتون پیشنهاد کردم که چندتا شون لینکشون هم گذاشتم. اما اگه شما می خواهید دانشگاه های اروپا که توی مکانیک یا بیومکانیک کار می کنن رو پیدا کنید یکی از بهترین راه ها اینه که توی سایت QS که معتبرترین رتبه بندی دانشگاه های دنیاست، رتبه بندی Science & Engineering یا رتبه بندی Mechanical Engineering رو ببینید و سپس به دانشگاه های اروپایی مورد نظرتون که توی این رتبه بندی هستند مراجعه کنید.
    شاد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ETH, Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز, اگه یک نمونه ایمیل مناسب که صحبتش رو کردین رو بزارین ممنون میشم.
    فک می کنم این یک نمونه یک ایمیل خوبه، هر چند لزوما بهترین نیست و می تونید طبق سلیقه خودتون تغییرش بدید.
    Dear Professor x,

I am x, a Master student in x at Sharif University of Technology (The Best University in Iran), and my GPA is x out of 20 (94.55/100).
    I read about your interesting research fields and outstanding publications like "Approximately minwise independence with twisted tabulation" and "Combinatorial Coloring of 3-Colorable Graphs". I am completely motivated and excited about these fields, and I believe that my academic background (like Design and Analysis of algorithm, Graph Theory , and Randomized Algorithm courses and seminars), research interests (like Approximation & Randomized Algorithms), and publications (like Approximation Algorithms, Graph-based Algorithms, and Outlier Detection) make me a strong candidate for PhD program in fall 2016 under your supervision.
    My CV is attached, and please do not hesitate to contact me if you have any questions regarding my documents. I am looking forward to hearing from you and perhaps have the opportunity to discuss possibilities of joining to your research group.
    Cordially,
    your name,

Department of x,
    Sharif University of Technology,
    Personal Webpage: x

Junior Member

سلام

من از دانشجوی ترم آخر ارشد هوافضا شریف هستم. معدل کارشناسیم 18 (رنک 2) و ارشد 18.8 (رنک 1 یا 2) هست و دو تا مقاله کنفرانس داخلی تو زمینه کنترل دارم. زبانم فعلا خوب نیست، حوالی آبان تافل میدم. چند ماهی هم سابقه کار تو زمینه مکاترونیک و کنترل دارم. قصد اپلای به ETH دارم. یکی از لابراتوارهای ETH ایه پوزیشن خالی اعلام کرده، از قضا فیلد کاریش خیلی نزدیک به تجربه کارم هست اما پروژه های کارشناسی و ارشدم متفاوت از اوونه. رزومه افرادی که تو اون lab کار میکننو نگاه میکنم از نظر علمی قوی هستن. چند تا سوال داشتم.

- به نظرتون من شانسی برای پذیرش دارم؟ با توجه به اینکه وضعیت زبانم معلوم نیست؟
    - تو اطلاعیه شان یکی از مدارک ارسالی ...Cover letter that includes a research statement (max. 2 page) هست. سوالم اینه که منظورشون از research statement چیزی شبیه به پروپوزال هست که بگی شما میخای برا این پروژه چه کار کنی؟ یا ارتباط کلی رزومه تحصیلیت با پوزیشن اعلام شده است؟

خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

با سلام

رشته برق مخابرات سیستم

کارشناسی 17.49 دانشگاه خواجه نصیر
    ارشد 17.55 امیرکبیر

کنفرانس :
    2 کنفرانس داخلی اسم دوم
    ژورنال:
    یک ژورنال اسم چهارم

زبان ندارم هنوز
    سابقه TA در 10 درس
    سابقه کاری 3 سال مرتبط با رشته ( مسئول طراحی سیستم های مخابراتی)

آیا شانس پذیرش دارم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط ahadrajabi نمایش پست ها
    با سلام

رشته برق مخابرات سیستم

کارشناسی 17.49 دانشگاه خواجه نصیر
    ارشد 17.55 امیرکبیر

کنفرانس :
    2 کنفرانس داخلی اسم دوم
    ژورنال:
    یک ژورنال اسم چهارم

زبان ندارم هنوز
    سابقه TA در 10 درس
    سابقه کاری 3 سال مرتبط با رشته ( مسئول طراحی سیستم های مخابراتی)

آیا شانس پذیرش دارم ؟

سلام. رزومه تحصیلی و کاریتون خیلی خوبه(البته کاری به اپلای ربط نداره) ولی رزومه پژوهشی شما خیلی قوی نیست و برای چنین دانشگاههایی اصلا به چشم نمیاد بس که افراد با رزومه های بسیار قوی اپلای می کنن. بهتره با این معدلها و دانشگاه های خوب روی مقاله و انگلیسی وقت بذارید و البته کمی منطقی تر اپلای کنید تا به نتیجه برسید.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها

سلام. رزومه تحصیلی و کاریتون خیلی خوبه(البته کاری به اپلای ربط نداره) ولی رزومه پژوهشی شما خیلی قوی نیست و برای چنین دانشگاههایی اصلا به چشم نمیاد بس که افراد با رزومه های بسیار قوی اپلای می کنن. بهتره با این معدلها و دانشگاه های خوب روی مقاله و انگلیسی وقت بذارید و البته کمی منطقی تر اپلای کنید تا به نتیجه برسید.
    من مخالفم من بدون مقاله دعوت به مصاحبه شدم فقط باید دقیقا پزیشن مچ پیدا کنید. موفق باشید.

سلام من ارشد فیزیکم با معدل ۱۷.۸۸ از دانشگاه فردوسی و کارشناسی هم معدلم ۱۸.۲۵بود از تبریز. در دو مقطع هم رتبه اول بودم .مقاله ومدرک زبان ندارم ولی زبانم در حد مطلوبه با این شرایط تصمیم دارم دوباره برای پذیرش مستر از ETHZاقدام کنم میخوام گرایشمو تغییر بدم و رزوممو قوی تر کنم به نظرتون چقدر شانس پذیرش دارم از ETH؟یه مورد دیگه ماکسیمم ۵۰میلیون دارم برای هزینه یه سال.

سلام ممنون از راهنمایی خوبتون.لطف میکنید فرمت نامه ای رو که گفتین رو شیر کنید

Junior Member

Question پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

سلام به همه ی دوستان

یک سوال داشتم و اون این که من متاسفانه یک مطلب را متوجه نمیشم! در قسمت Admission Prerequisites و بخش Language requirements (این صفحه) مطلبی به صورت زیر نوشته:

Candidates who must acquire more than 30 credits out of the Bachelor's degree programmes as an additional study requirement, must hand in a recognised German language certificate, level C1 according to the Common European Framework of Reference for languages before lectures commence

من الان متوجه نشدم کسی که میخواهد برای دوره ی Master به زبان انگلیسی اقدام کنه باید امتحان زبان آلمانی بده یا نه!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1375 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان

یک سوال داشتم و اون این که من متاسفانه یک مطلب را متوجه نمیشم! در قسمت Admission Prerequisites و بخش Language requirements (این صفحه) مطلبی به صورت زیر نوشته:

Candidates who must acquire more than 30 credits out of the Bachelor's degree programmes as an additional study requirement, must hand in a recognised German language certificate, level C1 according to the Common European Framework of Reference for languages before lectures commence

من الان متوجه نشدم کسی که میخواهد برای دوره ی Master به زبان انگلیسی اقدام کنه باید امتحان زبان آلمانی بده یا نه!!!

داره میگه اگر لازم باشه که بیش از ۳۰ واحد credit از درس های دوره کارشناسی رو به عنوان پیش نیاز بگذرونید، اون موقع است که لازمه مدرک زبان آلمانی داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)