صفحه 55 از 71 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

سلام
    دوستان دانشجوی کارشناسی با معدل 15 مکانیک شریف و 2 مقاله آی اس آی و یک کنفرانس بین المللی و ریکام خوب و تافل بالا ی 100 امکان پذیرش با فاند کامل را دارد؟

Junior Member

برای گرفتن پذیرش لیسانس درا ی دانشگاه چه مدارکی لازم است؟
    بنده امسال میروم کلاس سوم دبیرستان و معدلم خوب هست (19/5)و کلاس المانی هم میرم .ایا شرکت در کنکور ازمایشی یا کسب مدال در المپیادها یا مقام در جشنواره خوارزمی تاثیر گذار هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mod78 نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش لیسانس درا ی دانشگاه چه مدارکی لازم است؟
    بنده امسال میروم کلاس سوم دبیرستان و معدلم خوب هست (19/5)و کلاس المانی هم میرم .ایا شرکت در کنکور ازمایشی یا کسب مدال در المپیادها یا مقام در جشنواره خوارزمی تاثیر گذار هست؟
    مدارك مورد نیاز رو تو سایتش نوشته
    ولی باید از دانشگاه های تاپ ایران یعنی شریف و تهران تو همون رشته پذیرش داشته باشی
    بعدش هم باید امتحان ورودی شركت كنی حالا با سختیش كار ندارم ولی حداقل باید تو دبیرستان های اینجا بخونی چون تعریف هاشون فرق داره و از نماد های متفاوت استفاده میكنن، كه مستقیم ویزا نمیدن
    اگر قبول شی تازشم باید سال بعدش شروع كنی تا ویزا دانشجویی بگیری
    ویزای دانشجویی هم برای كانتون زوریخ اگر بورس نباشی(كه كارشناسی بورس نمیدن) غیر ممكنه
    مدرك C1 آلمانی عالی یا C2 می خواد
    كه به نظرم تو ارشد یا دكترا بری برات ممکن باشه

Junior Member adelarch آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setayesh_m نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دانشجوی کارشناسی با معدل 15 مکانیک شریف و 2 مقاله آی اس آی و یک کنفرانس بین المللی و ریکام خوب و تافل بالا ی 100 امکان پذیرش با فاند کامل را دارد؟
    باتوجه به معدل پائین ، از این دانشگاه خیر
    با توجه به تجربیات و اطلاعاتم ، این نظر منه و ممکنه لزوما با آنچه شما می دانید یکی نباشه.
    با دادن امتیاز ، کسانی را که اطلاعات خود را با ما به اشتراک می گذارند تشویق کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. من میخوام برای ETHZ مقطع دکتری اقدام کنم. ریکوایرمنت های مستر و بچلر رو پیداکردم اما دکتری رو نه. آیا برای دکتری اگه استاد اکی بده همه چیز اکی هست؟
    در مستر گفته باید تافل 100 داشته باشید و بالای 98 هم نیاز به retake ازمون ندارن. من 97 شدم. خیلی نگرانم. میشه راهنمایی کنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

پیش فرض شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئیس

لیسانس روزانه زبان انگلیسی معدل 15
    فوق لیسانس آزاد علوم تحقیقات - مدیریت بازرگانی معدل 17.50
    آیلتس 7.5
    با مقاله
    GMAT
    --------------------------
    شانس پذیرش دکترا به همراه فاند چقدر است؟

Junior Member

با سلام
    یه سوال
    آیا مدارک مورد نیاز برای گرفتن پذیرش از دانشگاه ETH وUZH رو باید به تایید سفارت سویس برسونیم یا ترجمه رسمی کافیه ؟
    با سپاس

سلام دوستان , خوشحال میشم روی رزومه من یه نظری بدین
    کارشناسی مهندسی شیمی - دانشگاه تبریز (3.1)
    ارشد علم و صنعت (3.7)
    تافل 104 (R=23/L=29/W=S=26)
    یه دونه ISI با ایمپکت 1.6 یه دونه هم سابمیت با ایمپکت همین حدودا(هر دو اسم اول)
    شانسم چقدره؟
    سوال دومم اینه که آیا این دانشگاه فول فانده یعنی هزینه تحصیل و ماهیانه میده که آدم باش زندگی کنه و یا نصفه و نیمست؟
    سوال سومم اینه که نمیشه اول با اساتید وارد مذاکره شد اکی گرفت بعد اپلای کرد؟
    د, ممنون میشم دوستان مطلع جواب بدن خصوصا راجب هزینه
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. یک سوال دارم. من غالب پوزیشن هایی که در اروپا پیدا کردم ددلاین ندارن. من تا به حال برای چند پوزیشن درخواستمو فرستادم. حالا سوالم اینه که از کجا میشه فهمید برای پوزیشن مورد نظر قبول یا رد شدیم؟ چون مدارک رو ایمیل کردم برای فرد مربوطه.
    برای زوریخ هم یک استادی مدارکو با پست معمولی میخواست. تقریبا دو سه هفته رد شده. ایمیل بزنم بپرسم نتیجه چی شد بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

1- دانشگاه شهید بهشتی - کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش میکروبیولوژی - معدل تا الان (تا پایان ترم 6) = 18.51
    2-ندارم
    3- IELTS = 7.5 GRE: 305
    4-مقاله ندارم ولی ترجمه مقاله زیاد کردم، یه کتاب رفرنس بیوشیمی هم ترجمه کردم همراه استادم.
    5-دو تا RA
    6-ETH، Geneva، Zurich
    7-Synthetic biology - Biotechnology
    8- نفر دوم ورودی، پذیرش بدون کنکور ارشد در 4 رشته و دو دانشکده شهید بهشتی - 2 گواهی کارگاه آموزشی تخصصی - در حال کار روی پایان نامه - ریکامندیشن خوب به تعداد کافی

شانس پذیرش حتما با فاند چطوره واسم و اینکه با این رزومه می ارزه دو تا رشته تو ETH اپلای کنم؟؟ هزینش بالائه آخه میخوام اگه شانس دارم بکنم اینکارو. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)