صفحه 57 از 71 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ETH, Computer

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط Futua نمایش پست ها
    بدون فاند چطور؟
    بدون فاند شانس دارید. به طور کلی سعی کنید خودتون مستقیم با اساتید وارد مذاکره شید و روی مقالاتتون مانور بدید چون برای اساتید کار تحقیقاتی از معدل مهمتره.

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahad_Noori نمایش پست ها
    بدون فاند شانس دارید. به طور کلی سعی کنید خودتون مستقیم با اساتید وارد مذاکره شید و روی مقالاتتون مانور بدید چون برای اساتید کار تحقیقاتی از معدل مهمتره.
    از اونجایی که رشته ای که میخوام اقدام کنم (ترافیک) با مقاله هایی که دادم (مدیریت ساخت) موضوعاتش فرق داره چی پیشنهاد میدید ؟ و اینکه سابقه کار چقدر موثره؟
    "Brain in a Vat"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان من و همسرم تصمیم گرفتم به موازات آمریکا برای سویس هم اقدام کنیم. خیلی خیلی ممنون میشم اگر به ما کمک کنید. سوال من این هست که شانس این که هردو در این دانشگاه پذیرش بگیریم چقد هست؟ همینطور امکانش وجود دارد من برای دکترای مستقیم اپلای کنم ؟ اگر برای مستر اقدام کنم شانس گرفتن فاند چه قدر هست( چه به صورت فول یا جزئی یا حتی فقط ویو شهریه؟ به نظرتون اگر همسرم پذیرش فول فاند بگیره میشه و با شرایط من میشه زندگی کرد و هردو درس بخونم حداقل تا وقتی که من مستر را تمام کنم و برای دکترا و فول فاند اقدام کنم ؟
    یک سوال دیگه هم اینکه دانشگاه های رنک پایین تر در این شهر برای مستر به زبان انگلیسی که احتمال فاندش بیشتر باشه برای شرایط من رو میشه بهم معرفی کنید ؟

شرایط من :
    کارشناسی: معدل16/18 از دانشگاه علم و صنعت رشته برق الکترونیک- دانشجوی ممتاز( رنک 2 )- معدل دو سال آخر حدود 17. سابقه حل تمرین در 8 درس. دو مقاله سابمیت شده در ژورنال های معتبر بین المللی که شانس بالای برای چاپ دارند. دروس اختیاری بسیار مفید که شامل نمری اول در کلاس در یک درس ارشد بسیار مرتبط با زمینه کاری ام- توصیه نامه های خیلی خوب
    شرایط همسرم :
    کارشناسی: معدل 17 از دانشگاه علم و صنعت رشته برق الکترونیک- دانشجوی ممتاز (رنک 3 )- داشتن پذیرش بدون کنکور از علم و صنعت که ترجیح داد کنکود بده- سابقه حل تمرین در یک درس
    ارشد: دانشگاه تهران- ادوات نیمه هادی- معدل :17.7 ( بدون تز که احتمالا با نمره 20 تز معدلش به 18 میرسه و در صورت تبدیل به GPA همه درس ها 4 میشن فقط یک درس که در ترم اول ارشد گرفت و زیاد درمرتبط با گرایشش نبود 4 نمیشه) – 3 مقاله سابمیت شده در ژورنال های بسیار مرتبط- حل تمرین یکی از دروس ارشد- توصیه نامه های خیلی خوب از بهترین استاد های دانشگاه تهران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نمره های زبان رو یادم رفت بگم :
    برای من : تافل 98- GRE 315
    برای همسرم: تافل 100- GRE 315

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ETH, Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط Futua نمایش پست ها
    از اونجایی که رشته ای که میخوام اقدام کنم (ترافیک) با مقاله هایی که دادم (مدیریت ساخت) موضوعاتش فرق داره چی پیشنهاد میدید ؟ و اینکه سابقه کار چقدر موثره؟
    متاسفانه اینکه مقالاتتون توی زمینه دیگه است، کمک چشم گیری نمی کنه.
    سابقه کار اصولا تاثیر خاصی نداره مگر اینگه کارتون تحقیقاتی بوده باشه شاید یه کوچولو تاثیر بذاره.
    من پیشنهادم بهتون می تونه این باشه که با این وضعیت از دانشگاه های یه کم ضعیف تر شروع کنید بعد می تونید واسه دکتری برای دانشگاه های قوی تر اقدام کنید.
    شاد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ETH, Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط afaaagh نمایش پست ها
    نمره های زبان رو یادم رفت بگم :
    برای من : تافل 98- GRE 315
    برای همسرم: تافل 100- GRE 315
    فک کنم نکات زیر یه بخشی از سوالاتتون رو جواب بده:
    1. توی سویس تقرییا شهریه وجود نداره بر خلاف آمریکا (منظورم اینه خیلی کمه)
    2. دانشگاه سویس به ترتیب رتبه بندی جهانی که بین المللی (مستر انگلیسی دارن) هستند: ETH (رتبه پنج)، EPFL (رتبه چهارده)، Zurich.University (رتبه هشتاد و پنج) و burn University، University of Geneva، Basel University و....
    3. هزینه زندگی واسه دو نفر به صورت نرمال هفت الی نه میلیونه که اگه خانومتون فول فاند بگیره کفایت می کنه.
    4. نمراته GRE رو ذکر نکنید واسه سویس چون نشون می ده می خواید برید آمریکا.
    5. واسه همه دانشگاه های سویس شانس دارید اما واسه ETH و EPFL با توجه به متقاضیان قوی تر، شانستون کمتره.
    شاد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان،

میخواستم ببینم سیستم اپلای واسه اروپا (مثلا ETH) چطوره؟
    برای مقطع phd ددلاین خاصی داره؟
    اگر استاد اوکی بده حله؟

ممنون

Junior Member

سلام
    من سوالی داشتم در مورد ETH
    در برخی از پوزیشن ها، به خصوص رشته های علوم کامپیوتر خیلی این جمله رو می بینم:
    We seek to increase the number of women in areas where they are underrepresented and therefore explicitly encourage women to apply
    حداقل در سه پوزیشن عین این جمله رو دیدم.
    آیا واقعا شانس خانم ها بالاتره؟ چقدر بالاتر؟ آیا در مقایسه با یک پسر که کمی رزومه بهتر داره ممکنه خانم رو گزینش کنند؟
    ممنون از راهنمایی های دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط raintrill نمایش پست ها
    سلام
    من سوالی داشتم در مورد ETH
    در برخی از پوزیشن ها، به خصوص رشته های علوم کامپیوتر خیلی این جمله رو می بینم:
    We seek to increase the number of women in areas where they are underrepresented and therefore explicitly encourage women to apply
    حداقل در سه پوزیشن عین این جمله رو دیدم.
    آیا واقعا شانس خانم ها بالاتره؟ چقدر بالاتر؟ آیا در مقایسه با یک پسر که کمی رزومه بهتر داره ممکنه خانم رو گزینش کنند؟
    ممنون از راهنمایی های دوستان
    در شرایط فرضی شما صد‌در‌صد خانم رو گزینش میکنند.
    در دانشگاههای آلمانی زبان اولویت تقریبا تمام پوزیشن‌ها خانمها هستند. به خصوص خانمهایی که از جاهایی مثل ایران اپلای میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering in IAUST

سلام وقتتون بخیر. لطفا شانسو بندرو برای گرفتن فاند کامل از دانشگاه های ETH و EPFL بفرمایین.و لطفا پیشنهاد شخصیتون رو هم راجع به دانشگاه یا کشور های دیگه اعلام بفرمایین.
    دانشگاه مقطع کاردانی = کاردان فنی برق- الکترونیک موسسه غیر انتفاعی صدرالمتالهین (تهران) با معدل ۱۶.۰۷
    دانشگاه مقطع کارشناسی ناپیوسته = مهندسی تکنولوژی الکترونیک موسسه غیر انتفاعی صدرالمتالهین (تهران) با معدل ۱۸.۸
    دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد = مهندسی برق گرایش مخابرات صنعتی شریف با معدل ۱۸.۲
    دو مقاله ISI با کامپکته ۳
    یک مقاله IEEE
    تافل با نمره ۱۱۰
    یک سال سابقه TA
    دو ریکام خوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)