صفحه 61 از 71 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

سلام دوستان میخواستم بپرسم با شرایط زیر شانس پذیرش از ETH رشته MSc in Management, Technology and Economics رو دارم یا نه؟
    1. لیسانس مهندسی نفت از دانشگاه سراسری شیراز معدل 16.9
    2. نمره IELTS 7.5
    3. دو ترم سابقه TA
    4. ریکام نسبتا خوب
    5. GRE هنوز ندادم
    6. مقاله و کار تحقیقاتیم ندارم ولی فکر نمیکنم من که میخوام Management بخونم نیازی باشه
    در ضمن نیازی به فاند هم ندارم.
    2 تا استاد هم پیدا کردم که زمینه کاریشون Energy Economics هستش که علاقه دارم به کاراشون
    ممنون میشم راهنماییم بکنید.

Junior Member

سلام

ببخشید کسی میدونه روند گرفتن پذیرش از این دانشگاه چطوری هست؟

خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرام در حوزه ادمیشن
    بنده میخواستم بدونم با شرایطی که دارم میتونم تو این دانشگاه پذیرش بگیرم؟ البته با فاند
    1-مهندسی مکانیک سیالات- دولتی
    2- مهندسی مکانیک تبدیل انرژی دانشگاه شهید بهشتی تهران معدل 16
    3- یک مقاله ای اس ای با ایمپکت 4( که تو رشته ما با این ایمپکت عالیه) و یک مقاله سابمیت شده علمی پژوهشی داخلی
    4-پروژه ارشد بنده با نمره 20 پاس شد که در واقع یکی از پروژهای شرکت مپنا بود(زمینه نیروگاهی)
    5- میتونم ریکامندهای خوب از اساتیدم که یکییشون امسال داور برجسته بین المللی ژورنال دیزالینیشن شده بگیرم
    6- در حال خوندن و اماده شدن برای تافل(که فک نکنم مشکلی داشته باشم)
    7- جالب اینجاس استادی که میخوام بهش ایمیل بزنم یکی از اساتید برجسته اونجاس و زمینه کاریمون نزدیکه جالب تر از اون ایشون ایرانیه حالا سوال من اینه که من به ایشون ایمیل فارسی بزنم و کلا از در هموطنی وارد شم؟ یا اینکه نه؟ خواهشا دوستانی که تجربه کافیو دارن کمک کنن و اینکه کلا روند ایمیل زدن(منظور طرز برخورد و چیزایی که باعث میشه پوان مثبت تلقی بشه رو در متن بکار برد رو بگید)
    با سپاس فراوان از شما دوستای گلم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد نرم افزار

با سلام

رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم

کاردانی 17.11 دانشکده شهید بهشتی همدان
    کارشناسی 18.40 موسسه غیرانتفاعی رشدیه تبریز
    ارشد 17.66 دانشگاه آزاد واحد زنجان

کنفرانس :
    یک مقاله در همایش داخلی سخنرانی + 2 مقاله کنفرانسی به صورت پوستر
    ژورنال:
    2 مقاله ISI در دست چاپ
    کتاب:
    یک کتاب ترجمه + یک کتاب تالیفی در زمینه کامیپوتر و وب

مدرک زبان ندارم هنوز اما در حال شرکت برای آیلتس هستم
    سابقه کاری هیچی ندارم تازه فارغ التحصیل شدم

آیا شانس پذیرش دارم ؟

عرض سلام
    دوستان آیا رویه پذیرش در این دانشگاه تغییر کرده؟ چون طبق مطالب این تاپیک، نه نمره زبانی باید ارسال بشه نه اپلیکیشن فی داره و همه چیز دست استاده. در حالی که برای ارسال نمرات تافل و جی آر ای کد موسسه رو دادن و اپلیکیشن فی هم داره.
    ضمن این که من به یه استاد که یه پروژه ارشد بسیار نزدیک به علایقم تعریف کرده بود ایمیل زدم. ایشون گفت الآن خیلی زوده و بعد از ثبت نام باهاشون صحبت کنم.
    الآن من باید چیکار کنم دقیقا؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    کسی هست که تو این دانشگاه عمران بخونه،تو هر مقطعی و تو هر گرایشی ؟ یا اگه کسی رو می شناسید میشه یه پل ارتباطی نشونم بدید.

Junior Member

ریز نمرات لیسانس رو هم نگاه میکنن؟ ینی مثلا 9 ترمه شدن و چند تا درس افتادن (یا یه درسو چندبار افتادن) خیلی تاثیر منفی میذاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamsgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این تاپیک رو خوندم اصلا یه جواب درست ندیدم راجع به پذیرش اولیه. میخوام بدونم که تو این دانشگاه اگر یک پوزیشن خالی برای رشته من باشه اول باید برم با استاد مربوطه اش صحبت کنم و اگر اون اکی داد اقدام کنم یا اپلای کنم برای اون پوزیشن و بعد که قبول کردن استاد رو انتخاب کنم؟
    ممنون
    اگه سایت رو درست مطالعه کنید نوشته. شما اول باید استادی که پوزیشن داشته باشه پیدا کنید، باهاش تماس بگیرید و رضایتش رو جلب کنید. بعد ثبتنام کنید و سایر کارای اپلای. لینکای زیر میتونه براتون مفید باشه.
    https://www.ee.ethz.ch/doctoral-studies.html
    https://www.ethz.ch/en/doctorate/reg...admission.html

سلام
    Open Positionهایی که این دانشگاه اعلام میکنه و مربوط به گروه های تحقیقاتیشون هستش، فاندی داره؟ open position با اینکه خودمون اقدام کنیم برای پذیرش فرقش فقط توی شانس پذیرشه یا امکانات خاصی هم کنارش هست؟ یا اینکه کلا همش بسته به سرپرستی داره که این موقعیت رو ایجاد کرده؟
    پستی که گذاشتن هیچ اشاره ای به موارد مالی نکرده، چیکار کنم؟ از استادش سوال کنم؟
    بد نیست؟ همین اول هیچی به هیچی، بگم فاند داری واسمون یا نه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi6831 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرام در حوزه ادمیشن
    بنده میخواستم بدونم با شرایطی که دارم میتونم تو این دانشگاه پذیرش بگیرم؟ البته با فاند
    1-مهندسی مکانیک سیالات- دولتی
    2- مهندسی مکانیک تبدیل انرژی دانشگاه شهید بهشتی تهران معدل 16
    3- یک مقاله ای اس ای با ایمپکت 4( که تو رشته ما با این ایمپکت عالیه) و یک مقاله سابمیت شده علمی پژوهشی داخلی
    4-پروژه ارشد بنده با نمره 20 پاس شد که در واقع یکی از پروژهای شرکت مپنا بود(زمینه نیروگاهی)
    5- میتونم ریکامندهای خوب از اساتیدم که یکییشون امسال داور برجسته بین المللی ژورنال دیزالینیشن شده بگیرم
    6- در حال خوندن و اماده شدن برای تافل(که فک نکنم مشکلی داشته باشم)
    7- جالب اینجاس استادی که میخوام بهش ایمیل بزنم یکی از اساتید برجسته اونجاس و زمینه کاریمون نزدیکه جالب تر از اون ایشون ایرانیه حالا سوال من اینه که من به ایشون ایمیل فارسی بزنم و کلا از در هموطنی وارد شم؟ یا اینکه نه؟ خواهشا دوستانی که تجربه کافیو دارن کمک کنن و اینکه کلا روند ایمیل زدن(منظور طرز برخورد و چیزایی که باعث میشه پوان مثبت تلقی بشه رو در متن بکار برد رو بگید)
    با سپاس فراوان از شما دوستای گلم
    متاسفانه استادی که ذکر کردین (abhari) فقط از ۳ تا دانشگاه تو ایران دانشجو میگیره sharif -amirkabir-tehran

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)