صفحه 62 از 71 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

با سلام

ببخشید دوستان من قصد اقدام برای پذیرش دانشگاه eth زوریخ رو برای مقطع مستر داشتم. فرم اپلیکیشن آنلاین را دارم پر می کنم بعضی قسمت ها برای من گنگ هست. برای مثال من هنوز دانشجو هستم و از من خواسته شده تمام دروسی که گذروندم و قرار است بگذرونم رو لیست کنم و برای همه اینا اطلاعاتی خواسته شده که باید transcript باشه. برای مثال اینکه هر درس چند هفته طول کشیده و چند ساعت بوده و ... این اطلاعات جایی در ریزنمراتی که دانشگاه به من داده ذکر نشده. باید از اطلاعات تقریبی خودم استفاده کنم؟ یا نه از دانشگاه باید حتما مدرک خاصی برای تاییدش بگیرم؟ ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

سلام. دوستان خسته نباشید
    من رشتم مهندسی برق هستش و فوق لیسانس دانشگاه بوعلی سینا رو دارم با گرایش برق قدرت با شرایط زیر به نظرتون شانس پذیرش تو دانشگاه های خوب سوییس رو دارم؟ معدل کارشناسیم یکم پایینه
    یه مقاله isi دارم
    معدل کارشناسیم 14.41 و معدل ارشدم 17.32 هستش
    آیلتس 8.5 دارم
    هنوز جی آر ای نگرفتم
    سابقه کارمم یه سال با سن 24 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_b نمایش پست ها
    با سلام

ببخشید دوستان من قصد اقدام برای پذیرش دانشگاه eth زوریخ رو برای مقطع مستر داشتم. فرم اپلیکیشن آنلاین را دارم پر می کنم بعضی قسمت ها برای من گنگ هست. برای مثال من هنوز دانشجو هستم و از من خواسته شده تمام دروسی که گذروندم و قرار است بگذرونم رو لیست کنم و برای همه اینا اطلاعاتی خواسته شده که باید transcript باشه. برای مثال اینکه هر درس چند هفته طول کشیده و چند ساعت بوده و ... این اطلاعات جایی در ریزنمراتی که دانشگاه به من داده ذکر نشده. باید از اطلاعات تقریبی خودم استفاده کنم؟ یا نه از دانشگاه باید حتما مدرک خاصی برای تاییدش بگیرم؟ ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

پذیرش شدید؟کجا؟با چ شرایطی؟ چطور؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_b نمایش پست ها
    با سلام

سلام

از شما سرفصل دروس رو خواستن که در وبسایت وزارت علوم هست:
    http://www.msrt.ir/fa/prog/approvedc.../allitems.aspx

دوستان آیا این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست؟
    اسمش توی لیست مورد تایید ها نیس چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    دوستان آیا این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست؟
    اسمش توی لیست مورد تایید ها نیس چرا؟
    اسم دانشگاه ETH Zurich هست. شماره دو در گروه ممتاز:
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...%8A%D8%B3-2016

Junior Member

سلام

لیسانس صنایع شریف معدل ۱۴
    ارشد اقتصاد تهران معدل ۱۹.۵

برای دکترای اقتصاد این دانشگاه شانسی هست؟

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    ممنون میشم به سوالم جواب بدید
    این متن رو یکی از اساتید ای تی اچ در پاسخ به ایمیلم ارسال کرده
    با توجه به اینکه در پر کردن فرم اپلای امضای سوپروایزر باید باشه، ایا پاسخش به این معناست که فرم رو امضا می کنه؟

Many thanks for your interest in our research group. Since we recruit our PhD students from the MA .. program, I would propose that you apply for admission.

Junior Member

سلام به همه ی دوستان،

سوالی داشتم، من از دانشگاه ژنو پذیرش گرفتن برای دکترا، استاد راهنمام منو عضو یکی از گروه های تحقیقاتی دانشگاه کرده، بچه های دیگه ای که عضو این گروه هستن به محض ورود به دانشگاه اسیستنت شدن، به نظر شما این دستیاری ربطی به فاند داره یا نه؟ برای درخواست ویزا، این عضویت در گروه میتونه نشونگر فاند داشتن باشه یا نه؟
    با توجه به اینکه اکثر دانشجوهای دکتری، فاند دارن، یعنی منظورم اینکه برای سفارت حتما باید نامه ی فاند باشه یا نه؟ اگه فاند نداشته باشیم ولی از لحاظ مالی مشکلی نباشه آیا احتمال داره ویزا ریجکت بشه؟

ممنون از راهنماییتون

تا اونجایی که من از این متن برداشت کردم، منظورش اینه که شما الان لیسانسی ولی ما بچه های گروه پژوهشی مونو برای دکترا از ارشد ها پر میکنیم. برای همین میگه ارشد اپلای کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)