صفحه 64 از 71 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

با سلام و خسته نباشید
    1.کارشناسی: صنعتی اصفهان + برق + 17.01
    2.کارشناسی ارشد: صنعتی امیرکبیر + برق کنترل + 17
    3.زبان تافل : 105
    4.GRE: ندادم هنوز
    5.مقاله ی داخلی کنفرانس 1 و علمی پژوهشی هم 1
    6.1 سال سابقه کار در بحث های ابزار دقیق
    8.گرایش های کنترل یا رباتیک و یا مهندسی پزشکی
    10. مدال برنز المپیاد و عضو تیم ریاضی و فیزیک دانشگاه لیسانس هم بوده ام.
    خیلی ممنون از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی

سلام. دوستان اونطور که من متوجه شدم، برای مقطع دکترا در ETH، بعد از مکاتبه با اساتید و مصاحبه تلفنی یا با اسکایپ، اگه استاده ازتون خوشش بیاد به مصاحبه ی حضوری دعوتتون میکنه. آیا برای این دانشگاه همیشه روال به همین صورته؟ یا ممکنه با همون مصاحبه اسکایپ جواب قطعی به شما بده؟

سلام لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

من یه پوزیشن تو ETH پیدا کردم و یه ایمیل به منشی دپارتمان بابت دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه اقدام برای پذیرش فرستادم و فقط اشاره به مدرک ارشدم و پایان نامه ام که تا حدود زیادی مرتبط با پوزیشن بود کردم و حتی رزومه ام رو نفرستادم . خیلی سریع مسئول پروژه بهم جواب داد و ازم خواست که یه Skype meeting داشته باشیم که من دلیل علاقمندی رو بگم و قرار رو تنظیم کرد برای دو روز آینده و من هم یه ایمیل تشکر زدم و گفتم اگه لازمه چیزی رو اماده کنم بگه اونم دو تا مقاله از خودش فرستاد و گفت اگه دوست داشتم بخونم تا با حوزه کاریشون بیشتر آشنا بشم . من می خوام بدونم چه سوالاتی توی این میتینگ ممکنه پرسیده بشه و ممکنه سوالات خیلی سخت و تخصصی مثلا در مورد روش تحقیق بپرسن؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh25776 نمایش پست ها

من یه پوزیشن تو ETH پیدا کردم و یه ایمیل به منشی دپارتمان بابت دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه اقدام برای پذیرش فرستادم و فقط اشاره به مدرک ارشدم و پایان نامه ام که تا حدود زیادی مرتبط با پوزیشن بود کردم و حتی رزومه ام رو نفرستادم . خیلی سریع مسئول پروژه بهم جواب داد و ازم خواست که یه Skype meeting داشته باشیم که من دلیل علاقمندی رو بگم و قرار رو تنظیم کرد برای دو روز آینده و من هم یه ایمیل تشکر زدم و گفتم اگه لازمه چیزی رو اماده کنم بگه اونم دو تا مقاله از خودش فرستاد و گفت اگه دوست داشتم بخونم تا با حوزه کاریشون بیشتر آشنا بشم . من می خوام بدونم چه سوالاتی توی این میتینگ ممکنه پرسیده بشه و ممکنه سوالات خیلی سخت و تخصصی مثلا در مورد روش تحقیق بپرسن؟
    سلام

سوالات جلسه اول معمولا درباره دلیل انتخاب دانشگاه و ان پوزیشن و تواناهایی که شما را به ان مرتبط می شازد است.هدف شما برای انجام پروژه و برنامه هایی که برای بعد از انجام دادن ان دارید مهم است.ممکن است سوالاتی در رابطه با تحقیقات و یا پروژه فوق لیسانس شما هم پرسیده شود.

ارادت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh25776 نمایش پست ها

سلام
    میتونم بپرسم توی چه حوزه ای بود؟
    و یک سوال آخه من یه پوزیشن پیدا کردم نمیدونم به منشی باید بگم یا به استاد؟
    و اینکه مثلا من الان زبانم هنوز خیلی خوب نیست ولی چون دارم میخونم فک کنم تا آخر سال به یه نقطه مطلوبی برسه بعلاوه اینکه احتمالا تا اون موقع مقاله هامم جوابشون میاد. اگر صبر کنم بهتره یا اینکه الان یه ایمیل بزنم. از طرفی هم میترسم بدلیل نبود همین مقاله ها و ضعف زبان کلا دیدشون منفی بشه.

Junior Member

سلام دوستان این دانشگاه برای دکترا از رشته ی کامپیوتر پوزیشن نداره؟

Junior Member

سلام دوستان
    بنده می خواستم برای مستر در رشته مهندسی عمران پذیرش بگیرم
    می خواستم بدونم چه عواملی می تونه شانس پذیرشم رو زیاد کنه ؟
    از پس هزینه دانشگاه و زندگی تو سوئیس هم بر میام و نیاز به فاند و این چیزا ندارم !
    پذیرش تو این دانشگاه فقط برام مهمه
    ممنون میشم دقیق توضیح بدید چه کنم که بتونم اپلای کنم

Junior Member

سلام

دوستانی که اطلاع دارند، بفرمایند که این دانشگاه یه هو جواب همه ی اپلیکنتها رو میده یا اینکه به موازات اینکه پوزیشن رو انونس کردن پرونده ها رو بررسی میکنن و مواردی رو جواب میدن؟
    ممنون

Junior Member

سلام.
    میخواستم بدونم برای دریافت ویزا و کارت اقامت آیا کشور سوئیس پول بلاک شده میخواد؟

سلام
    برای یافتن پوزیشن خالی به کدام قسمت باید رفت؟
    تو سایت دانشکده منظورم هست.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)