صفحه 9 از 71 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 706

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه ETH

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

آیا دکتری مهندسی عمران این دانشگاه آلمانی ارايه میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    آیا دکتری مهندسی عمران این دانشگاه آلمانی ارايه میشه؟
    دروس تحصیلات تکمیلی به انگلیسی ارائه می شوند و تنها دروس لیسانس به زبان آلمانی هستند.

سلام دوستان
    من قصد دارم برای یک برنامه مستر مشترک بین ETH و UZH درخواست بفرستم. برنامه 3 ترمه، که دو ترم کورس و ترم آخر تز داره. طرح درس ارایه شده نشون میده طی دو ترم اول یعنی از سپتامبر تا جون باید حدود 15 تا درس پاس بشه! به نظرم یه خورده عجیبه، در واقع خیلی فشردس! اونا واقعا چه انتظاری از دانشجو دارن! هر ترم 7-8 تا درس خیلی جالب نیست!
    میخواستم دوستان ETHی بمن بگن که:

1-اساتید اونجا نحوه آموزششون چطوریه!؟ نکنه فقط میان یکساعت چندتا اسلاید نشون میدن و خدافظ!
    2-ضمنا در مورد برنامه گفتن که کمک مالی نداره، آیا اصلا نمی تونم برای کمک مالی روی دانشگاه حساب کنم؟

ممنون از پاسختون.

Junior Member

دوستان، من از دانشگاه گیلان با معدل 16 در مقطع فوق لیسانس فیزیک فارغ التحصیل شدم. یک مقاله ISI دارم، 2 تا کار کردم که تو مرحله پریپرینت متوقف شد!! الان هم یکی در دست داریم که تقریبا تا مرحله ارسال پیش رفته...کارم هم به روزه...اما نمیدونم مشکل چیه که از ETH بهم هیچ جوابی نیدن...کسی میدونه باید چطوری اقدام کنم...و این که چه خصوصیاتی مورد توجهشونه؟
    هرگز ازین بیشتر رها نخواهم بود،
    که پایم از مرداب برگرفتی و پر پروازم بخشیدی...

Junior Member

تو سایت دانشگاه بعد از vacation doctrate studentنوشته in germenیعنی اگه کسی درخواستش قبول بشه باید بره آلمان درس بخونه و زندگی کنه و از سفارت آلمان ویزا بگیره ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
    تو سایت دانشگاه بعد از vacation doctrate studentنوشته in germenیعنی اگه کسی درخواستش قبول بشه باید بره آلمان درس بخونه و زندگی کنه و از سفارت آلمان ویزا بگیره ؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    البته من دقیقا خود این صفحه رو پیدا نکردم، ولی باید منظورش این باشه که اون صفحه سایتشون به زبان آلمانی هست. در غیر این صورت، آدرس دقیق اون صفحه رو بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

با سلام
    دانشجوی مکانیک دانشگاه آزاد تبرریزم معدل 14.5 . دو تا ثبت اختراع دارم .یه پروژه با استادم کارکردم(کمپرسور) میخوام برا M.Sc از eth گرایش fluid dynamics پذیرش بگیرم.
    امکانش هست که فاند بدن بم؟
    lممنون میشم اگه کمکم کنین.

سیامک
    ویرایش توسط farhan6155 : November 8th, 2010 در ساعت 01:09 PM

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

دانشگاه ETH در حالت کلی برای مقطع Ms فاند نمیده. فقط یه کمک هزینه برای دانشجویان برتر هست که اونم معمولا برای دانشجوهای خودش هست و رقابتش هم خیلی شدید هست. اگه حتما فاند میخوای به فکر کشورهای دیگه هم باش.

Junior Member

سلام

بچه ها من تازه فوق لیسانس گرفتم. میکروبیولوژی پزشکی وزارت بهداشت دانشگاه فردوسی مشهد. معدل فوقم خوبه. حدود 19.30. پایان نامم هم کار جدیدی بود راجع به تولید واکسن نوترکیب و Fusion protein.

نمره GRE من اصلا" خوب نشد اونم به خاطر استرس تو این امتحان چرت: Verbal 370, Q 520,AW 3
    15 April امتحان آیلتس دارم که حسابی آماده هستم. کلا" زبانم بد نیست. 4سال کامل کانون زبان رفتم تهران و مدرکش هم گرفتم.

ولی نمی دونم اصلا" واسه دکترا با این شرایط پذیرش می دن؟ چه برسه به فاند اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم کمکم کنه.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

برای دکترای ETH معمولا نمره زبان مهم نیست. معمولا شما به مصاحبه دعوت میشید و اونجا معلوم میشه که میتونید به راحتی به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید یا نه.
    در ضمن رشته شما رو فکر میکنم دانشگاه زوریخ هم داشته باشه، چک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)