صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: علمی کاربردی یا مهندسی ؟!!

Senior Member VividNed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : علمی کاربردی یا مهندسی ؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط salamzandagi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شرایط شما هم مثل منه.والا تو فروم دو تا دیدگاه در این مورد هست یک عده میگن به غیر از چند تا دانشگاه کشور بقیه دانشگاه ها توی یک سطح ارزیابی میشن و عده ی دیگه معتقد هستند که اونا از سطح و تفاوت دانشگاه های ما با خبر هستند.
    توصیه ایی که خیلی از دوستان به من کردند فقط این بود: تا می تونی بگراندتو قوی کن.
    یادت باشه اوردن معدل بالا در دانشگاه های غیر انتفاعی به مراتب راحتر از سراسری هست .
    lk

من معدل لیسانسم 17.41 هست. ولی برای سوئد یکی بهم گفت باید اسم دانشگاهت توی این لیست باشه :
    http://www.iau-aiu.net/content/list-heis
    که اسم دانشگاه من نیست!!!

Junior Member

سلام دوستان ، یه سوال خیلی مهم میخواستم بپرسم : من نرم افزار کاردانی رو آزاد خوندم و الان قصد دارم کارشناسی حرفه ای کسب و کار رو تو علمی کاربردی بخونم ، میخواستم ببینم این تغییر رشته ( از شاخه مهندسی به مدیریت ) تاثیری داره تو اپلای من برای ارشد ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alitnt نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه سوال خیلی مهم میخواستم بپرسم : من نرم افزار کاردانی رو آزاد خوندم و الان قصد دارم کارشناسی حرفه ای کسب و کار رو تو علمی کاربردی بخونم ، میخواستم ببینم این تغییر رشته ( از شاخه مهندسی به مدیریت ) تاثیری داره تو اپلای من برای ارشد ؟ ممنون
    یکی چواب بده دیگه

Junior Member

یکی چواب بده دیگه
    دوستان اگه کسی اطلاعی داره خواهشا بگه ، خیلی منتظر جواب هستم

Senior Member VividNed آواتار ها

کسی نمیتونه جواب سوالتون رو با قطعیت بده. کشور با کشور و دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه همه چی. اگه بخواین ارشد هم مدیریت بخونین شاید مشکلی پیش نیاد و شاید هم پیش نیاز بهتون بدن. بهتره با دانشگاه مورد نظرتون مکاتبه کنید.
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    کسی نمیتونه جواب سوالتون رو با قطعیت بده. کشور با کشور و دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه همه چی. اگه بخواین ارشد هم مدیریت بخونین شاید مشکلی پیش نیاد و شاید هم پیش نیاز بهتون بدن. بهتره با دانشگاه مورد نظرتون مکاتبه کنید.
    ممنون از پاسختون بله برای ارشد هم میخوام مدیریت بخونم و میخواستم ببینم در کل دانشگاه های کدوم کشور مشکلی ندارن با این موضوع ، تا جایی که تو فروم خوندم تنها کشوری که بیشتر دانشگاهاش گیر میدادن بیشتر دانشگاهای آلمانی بودن ولی در مورد دانشگاههای دیگه کسی چیزی ننوشته بود.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)