نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76

موضوع: مدرک ازدواج

پیش فرض پاسخ : مدرک ازدواج

دوستان یه سوال
    من اوایل ترم فال (اواخر مرداد و شهریور) باید درخواست آی 20 رو بدم... ولی ازدواجم (حتی عقد) میفته به آخرای شهریور یا اوایل مهر
    حالا اگه بخوام واسه آبان نوبت سفارت بگیرم اینکه تاریخ عقدم بعد از صدور آی 20 هستش مشکلی داره؟
    واسه اثبات صوری نبودن عروسی هم که عکسی چیزی دست و پا میکنیم که مشکلی نباشه
    اوکیه اینجوری یا تاریخه دردسر سازه؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Excalibur نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    من اوایل ترم فال (اواخر مرداد و شهریور) باید درخواست آی 20 رو بدم... ولی ازدواجم (حتی عقد) میفته به آخرای شهریور یا اوایل مهر
    حالا اگه بخوام واسه آبان نوبت سفارت بگیرم اینکه تاریخ عقدم بعد از صدور آی 20 هستش مشکلی داره؟
    واسه اثبات صوری نبودن عروسی هم که عکسی چیزی دست و پا میکنیم که مشکلی نباشه
    اوکیه اینجوری یا تاریخه دردسر سازه؟
    اگر دانشگاه بدون مشاهده ترجمه عقدنامه برای همسرتون I-20 صادر کنه فقط قانع کردن سفارت می ماند به هر حال کمی مشکوک هست ولی اگه گیر نباشن مشکلی نخواهد بود

Junior Member

I have one question,plz help me

me and my boyfriend leave outside of IRAN, recently he got post-Doc postion in USA. so If we wanna apply togather is possible? eventhough we have not married yet. If we marry, where we have to register our marrige to be logical for embassy?
    that professor who offer post-doc can give us invatioans for both of us without marraige as fianacee?

thank you so muchh

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سوال اینجاست که در کدوم کشور ساکن و به سفارت آمریکا در کدوم کشور قصد مراجعه دارین
    1) زمانی که دارین DS-160 رو پر می کنین، به شما اجازه میده عنوان همراه رو Partner انتخاب کنین. اما شدیدا دور از ذهنه که سفارت این موضوع رو (به خصوص برای ما ایرونیا) بپذیره
    2) تا جایی که من می دونم، ثبت ازدواج در یک کشور اروپایی هم برای گواهی ازدواج در سفارت، کافیه. فقط مساله اینجاست که ممکنه بگن چرا همین چند روز پیش از اقدام برای ویزا ازدواج کردین
    3) اینکخ استاد برای شما فارغ از بحث ازدواج، دو دعوت نامه بده هیچ اهمیت نداره. اساسا هیچ دانشگاهی برای صدور دو I-20 یا DS-2019 گواهی ازدواج نمی خواد و این سفارته که موضوع مزدوح بودن رو بررسی می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD63 نمایش پست ها
    I have one question,plz help me

me and my boyfriend leave outside of IRAN, recently he got post-Doc postion in USA. so If we wanna apply togather is possible? eventhough we have not married yet. If we marry, where we have to register our marrige to be logical for embassy?
    that professor who offer post-doc can give us invatioans for both of us without marraige as fianacee?

thank you so muchh

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

سلام
    شما که واسه خودت و همسرت فرم I-20 داری شماره SEVIS فرم ها یکی هست یا فرق میکنه ؟
    Nothing is impossible

Member
    رشته و دانشگاه
    Nano Electronics, University of Notre Dame, IN, USA

نقل قول نوشته اصلی توسط tdk50x نمایش پست ها
    سلام
    شما که واسه خودت و همسرت فرم I-20 داری شماره SEVIS فرم ها یکی هست یا فرق میکنه ؟
    شماره سویس ها متفاوت هس

Junior Member

سلام دوستان من سوال مشابه برای تاریخ عقد دارم ولی چون جواب ها خیلی جدید نبود (2008) میخواه بدونم هنوز هم اگه تاریخ عقد مثلا 1 ماه قبل از تاریخ سفارت باشه مشکلی ایجاد میشه؟ من خودم F1(خانم) هستم و F2 (آقا).شک برانگیز میشه؟ یا باید مثل یکی از دوستان از آشنا بخوایم که عقدنامه صوری بگیریم؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    صرقا به عنوان مشاهده شخصی عرض می کنم
    در مورد ویزای مهاجرتی, دقت زیادی بر روی جزییات ازدواج (مثل همین دور یا نزدیک بودن زمان ازدواج به روز مصاحبه) میشه
    اما در مورد ویزاهای غیرمهاجرتی (مثل همین ویزای تحصیلی که درجه اعتباریه بالایی هم داره) به این مساله زیاد حساسیت نشون داده نمیشه و گواهی ازدواج در زمان نزدیک به سادگی مورد تایید قرار می گیره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان من سوال مشابه برای تاریخ عقد دارم ولی چون جواب ها خیلی جدید نبود (2008) میخواه بدونم هنوز هم اگه تاریخ عقد مثلا 1 ماه قبل از تاریخ سفارت باشه مشکلی ایجاد میشه؟ من خودم F1(خانم) هستم و F2 (آقا).شک برانگیز میشه؟ یا باید مثل یکی از دوستان از آشنا بخوایم که عقدنامه صوری بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    صرقا به عنوان مشاهده شخصی عرض می کنم
    در مورد ویزای مهاجرتی, دقت زیادی بر روی جزییات ازدواج (مثل همین دور یا نزدیک بودن زمان ازدواج به روز مصاحبه) میشه
    اما در مورد ویزاهای غیرمهاجرتی (مثل همین ویزای تحصیلی که درجه اعتباریه بالایی هم داره) به این مساله زیاد حساسیت نشون داده نمیشه و گواهی ازدواج در زمان نزدیک به سادگی مورد تایید قرار می گیره
    موفق باشید
    در تایید حرف شما، برای خانمم که درخواست F2 داده بودم، نه دانشگاه واسه صدور I20 عقدنامه یا ترجمه رو خواست و نه افیسر موقع مصاحبه. صرف این موضوع که من گفته بودم ایشون همسر من هستن، کاراشون رو انجام دادن.

Junior Member

سلام،
    من ازدواج کردم و تاریخ عقدم نزدیکه وفت سفارت است. اگه افسر گفت چرا نزدیک رفتن به آمریکا عقد کردید, چی بگم به آفیسر؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)