صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: یک سوال خیلی فوری در مورد تاریخ ارسال مدارک

195
    Guest

پیش فرض یک سوال خیلی فوری در مورد تاریخ ارسال مدارک

با سلام

من باید مدارکم رو برای دانشگاهی در کانادا بفرستم. deadline دانشگاه مذکور یک مارچ است. البته من فرم آن لاین رو پر کردم. ولی سر پست کردن مدارک گیر افتادم. چون امروز که اربعین و تعطیل بود و فردا هم که جمعه است. شنبه صبح هم یکم مارچ میشه! حالا من باید چکار کنم؟ میخوام با TNT بفرستم. TNT قبول میکنه که تاریخ رو یک یا چند روز قبل بزنه؟ کسی تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : یک سوال خیلی فوری در مورد تاریخ ارسال مدارک

بعید می دونم حاضر باشن چنین کاری رو بکنن. یک دفعه من دیر رفتم از ساعت ارسال مدارک اون روز گذشته بود مسئولش به من گفت من تاریخ فردا رو می زنم.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فکر نکنم واسه چند روز دیرتر رسیدن مدارک اذیتت کنن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

به دلیل برخورد کردن به تعطیلی شنبه و 1 شنبه اونوری ها مدارک من 3 روز بعد از deadline رسید.
    اونا هم قبول کردن!
    با توجه به این که توی account ام نوشته بودن که تاریخ ارسال مدارکم گذشته!!
    نگران نباش.
    (2 روزه رسید Toronto اما به دست دانشگاه نرسیده بود البته منم وضعیت مدارکم رو لحظه به لحظه بهشون خبر می دادم.)

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,3658.0.html
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط 1900
    با سلام

من باید مدارکم رو برای دانشگاهی در کانادا بفرستم. deadline دانشگاه مذکور یک مارچ است. البته من فرم آن لاین رو پر کردم. ولی سر پست کردن مدارک گیر افتادم. چون امروز که اربعین و تعطیل بود و فردا هم که جمعه است. شنبه صبح هم یکم مارچ میشه! حالا من باید چکار کنم؟ میخوام با TNT بفرستم. TNT قبول میکنه که تاریخ رو یک یا چند روز قبل بزنه؟ کسی تجربه ای داره؟
    امکان نداره برات یه همچین کاری بکنن. من یه سری مدارک تکمیلی باید واسه یه دانشگاه می فرستادم. روز 4 شمبه دقیقا قبل از اربعین. ولی گفتن تاریخ شمبه رو باید بزنی.
    معمولا مشکلی برات پیش نمی یاد. اگه امریکا باشه که خیالت راحت. ولی کانادایی ها یه کم سخت گیرن. من خودم روی پاکت رو امضا کردم و تاریخ روش رو زدم 27 فوریه. شب هم ایمیل زدم که من اون چیزایی که خواسته بودید رو فرستادم. تو هم می تونی این کار رو کنی.

Junior Member

سلام. اصلا مشکلی نیست . من برای یک دانشگاه اقدام کردم و دقیقا روز قبل از ددلاین مدارکم رو فرستادم و بعدش میل زد و پرسیدم ایراد داره یا نه؟؟؟
    گفتن اگه تاریخ ارسال مدارک تا تاریخ ددلاین باشه. ایرادی نداره.
    موفق باشید
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

195
    Guest

با سلام و تشکر از راهنمایی دوستان.

من نامه زیر رو به دانشگاه زدم:

Dear Mrs. ****,

I am **** ****, and I am from Iran.

Today, I am going to complete your department online application form for PhD program. But, I really haven't any way to post my documents just exactly before your deadline. Because on Wednesday (Feb 27, 2008) when I was in the TNT post office, they said "we can't post your mail before Saturday (Mar 1, 2008), because we are closed on Thursday & Friday (This Thursday was Legal Holiday in Iran), so you should go and come back on Saturday (Mar 1, 2008) to post your mail."

Therefore, I want to apologize, and say I will post my documents on Saturday morning (at near 1AM of 1st of March, in your time zone).

Best regards,

و اینم جوابش:

That is fine, ****.

****, Acting Admin Coordinator
    Department of ******
    **** University

خدا کنه همه مشکلات با یک توضیح قابل حل باشه! خدا رو شکر این یکی که اینجوری شد.

البته ایده اصلی رو جواب zohre به من داد! دستش درد نکنه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1900
    با سلام

امکان نداره برات یه همچین کاری بکنن. من یه سری مدارک تکمیلی باید واسه یه دانشگاه می فرستادم. روز 4 شمبه دقیقا قبل از اربعین. ولی گفتن تاریخ شمبه رو باید بزنی.
    معمولا مشکلی برات پیش نمی یاد. اگه امریکا باشه که خیالت راحت. ولی کانادایی ها یه کم سخت گیرن. من خودم روی پاکت رو امضا کردم و تاریخ روش رو زدم 27 فوریه. شب هم ایمیل زدم که من اون چیزایی که خواسته بودید رو فرستادم. تو هم می تونی این کار رو کنی.

من و يکی از دوستان در همين انجمن در اصفهان ساعت 12 چهار شنبه بسته رو فرستاديم اصلاً هم نگفت تاريخ شنبه بزن بسته من الان دبی هست!!!!!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

خدا رو شکر که مشکلت حل شد، ولی فکر می کنم اصلا مشکلی هم نیست چون مهم اپلای آنلاینه اونم قبل از اتمام وقت. بهترین کارو کردی این مساله با یک ایمیل ساده به graduate school یا graduate coordinator معمولا قابل حله و اصلا نیازی به تغییر تاریخ TNT هم نیست. پیروز باشی

Junior Member

سلام به همگی دوستان

من مدارکم را برای یک دانشگاه تو سوئیس فرستادم که ِdeadline آن 15 مارچ هست. من مدارکم را که امروز 9 مارچ با پست عادی فرستادم و گفتن دو هفته دیگر می رسه . آیا مدارک من بایدتا قبل از 15 مارچ برسه یااینکه باید تاریخ ارسال مدارک باید قبل از 15 مارچ باشد.من خیلی نگران هستم میشه جواب من را بدید.

ممنون از کمکتون.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)