صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 105 , از مجموع 105

موضوع: گفته ها و ناگفته های در مورد زندگی در Belgium

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گفته ها و ناگفته های در مورد زندگی در Belgium

سلام دوستان
    من به همراه همسرم دارم میام؛ همسر پذیرش از دانشگاه لوون داره با فان دانشگاه؛ اگه کسی phd با فاند توی لوون هست لطفاً راجع به کار و زندگی در لوون توضیح بده

Junior Member arash_eu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KU

دوستانی که متاهل هستید و قصد اقامت بلندمدت در بلژیک دارید حتما به این نکته توجه داشته باشید که صدور کارت شهروندی برای ایرانیان دست کم 4 ماه زمان می برد و پس از آن تازه خانواده شما مجاز به اقدام برای ویزای الحاق به خانواده خواهند بود که تا شش ماه مجددا طول می کشد!!! لذا به این نکته که دولت بلژیک به عمد صدور کارت شهروندی ایرانیان را معطل نگه می دارد توجه ویژه ای داشته باشید. ارزش پاسپورت ایرانی اینجاها نمود پیدا میکنه!!!

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_eu نمایش پست ها
    دوستانی که متاهل هستید و قصد اقامت بلندمدت در بلژیک دارید حتما به این نکته توجه داشته باشید که صدور کارت شهروندی برای ایرانیان دست کم 4 ماه زمان می برد و پس از آن تازه خانواده شما مجاز به اقدام برای ویزای الحاق به خانواده خواهند بود که تا شش ماه مجددا طول می کشد!!! لذا به این نکته که دولت بلژیک به عمد صدور کارت شهروندی ایرانیان را معطل نگه می دارد توجه ویژه ای داشته باشید. ارزش پاسپورت ایرانی اینجاها نمود پیدا میکنه!!!
    مدت زمان صدور کارت شهروندی در بلژیک ارتباطی به ملیت شما نداره، بلکه بستگی به زمان و مکانی که درخواست کارت و میدید داره. اگر در ایام شلوغ سال و در شهرداری های شلوغ این کار و انجام بدید زمان طولانی تری خواهد برد. من دوستان زیادی با ملیت های مختلف داشتم که همین روند و طی کردن و در مورد خود من هم زمانی که از شهرداری خلوتری اقدام کردم تنها 2 هفته زمان برد.

سلام. راستش این سوال رو در یک تاپیک دیگه هم مطرح کردم. ولی از سال 2014 تو اون تاپیک خبری نیست. میخوام هزینه زندگی در بلژیک در مقایسه با اتریش و آلمان رو بدونم؟ همچنین از سختگیریهای پذیرش دادن مثا معدل و ...
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط nnnnnnnnnnnnnn نمایش پست ها
    سلام. راستش این سوال رو در یک تاپیک دیگه هم مطرح کردم. ولی از سال 2014 تو اون تاپیک خبری نیست. میخوام هزینه زندگی در بلژیک در مقایسه با اتریش و آلمان رو بدونم؟ همچنین از سختگیریهای پذیرش دادن مثا معدل و ...
    ممنون
    سلام
    به صورت کلی بلژیک کمی گرونتره. وبسایت زیر میتونه بهتون کمک کنه. فکر میکنم فرصت تحصیل رایگان در آلمان برای افرادی که با هزینه شخصی میخوان بیان میتونه از مزیت های دیگش باشه.
    https://www.numbeo.com/cost-of-livin...s&city2=Berlin

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011