نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: چگونه وسایل و تجهیزات ازمایشگاهی مورد نیاز تحقیقاتی خود را تهیه می کنید؟

Junior Member

Question چگونه وسایل و تجهیزات ازمایشگاهی مورد نیاز تحقیقاتی خود را تهیه می کنید؟

با سلام به دوستان من یه مقاله رو تهیه و تنظیم کردم اما نیاز به چندتا دستگاه مثل sme وزبری سنج دارم با توجه به اینکه فارق التحصیلم و به دانشگاه دسترسی ندارم میخواستم بدونم که چطوری میتونم به این دستگاه ها برسم بهترین پیشنهادتون چیه؟؟؟و اگه میشه ذکر کنید که خودتون چطور نیاز های ازمایشگاهی تون رو بر طرف می کنید با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونه وسایل و تجهیزات ازمایشگاهی مورد نیاز تحقیقاتی خود را تهیه می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooooooya نمایش پست ها
    با سلام به دوستان من یه مقاله رو تهیه و تنظیم کردم اما نیاز به چندتا دستگاه مثل sme وزبری سنج دارم با توجه به اینکه فارق التحصیلم و به دانشگاه دسترسی ندارم میخواستم بدونم که چطوری میتونم به این دستگاه ها برسم بهترین پیشنهادتون چیه؟؟؟و اگه میشه ذکر کنید که خودتون چطور نیاز های ازمایشگاهی تون رو بر طرف می کنید با تشکر
    اگه منظورتون SEM هست که خیلی جاها SEM داره. دانشکده برق تهران، دانشگاه تربیت مدرس، پژوهشکده پلیمر، پژوهشکده رنگ، و ....
    زبری سنج هم نمیدونم اما از دانشکده فنی تهران و تربیت مدرس بپرسید.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)