صفحه 10 از 128 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1277

موضوع: Universität Stuttgart

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه STUTTGART

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    چطور ممکنه؟ پس این همه دانشگاه آزادی که تو قسمت نتایج پذیرش همین سایت از آلمان پذیرش گرفتند دروغه؟!

شما مال کدام واحد هستید؟

بعد از این ایمیل باهاشون تماسی گرفتید؟
    نه دوست عزیز ، دیگه حرفی نمومده که بخوام باهاشون تماس بگیرم ضمنا اضافه کنم که معدلمم 16.66 بوده و رنکمم بین ورودیامون 2 از 111 نفر بوده و وقتی داشتم فرم رو پر میکردم مطمین بودم که با این رنک قبولم میکنن . من آزاد سبزوار بودم ولی اگه سایت آنابین رو ببینی، میبینی که ایران فقط 2 لول استیتس داره، یکی H+ که کل دانشگاه سراسری اینن و یکی H+/- که کل دانشگاه های غیر سراسری منجمله غیرانتفاعی کوچولوی سر کوچتون اینه.
    این لینک هم واسه اون دوستمون که گفته بود سایتش آلمانیه (همینجوری هم میفهمی،پیچیده نیست)
    http://www.anabin.de/scripts/SelectL...WBItypView.asp
    واقعا خسته نباشن با این رنکینگشون! یعنی تهران مرکز پایین تر از سراسری پشت کوههای ..... است؟!!
    اگه من هر جای این حرفا رو اشتباه میگم و اگه دانشجوی دانشگاه آزادی میشناسین که امسال پذیرش گرفته باشه خیلی ممنون میشم که علاوه بر جواب دادن تو فروم واسه اطلاع دوستان به ایمیل من هم جواب بدین چون واقعا وقت نمیکنم هر روز این همه انجمن رو سر بزنم
    iraj12345@yahoo.com

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    چطور ممکنه؟ پس این همه دانشگاه آزادی که تو قسمت نتایج پذیرش همین سایت از آلمان پذیرش گرفتند دروغه؟!

شما مال کدام واحد هستید؟

بعد از این ایمیل باهاشون تماسی گرفتید؟
    میدونم که سالای پیش و از دانشگاه های دیگه آلمان خیلی از دانشگاه آزادیا پذیرش گرفتن،حتی از دانشگاه های بهتر آلمان، ولی ترس برم داشت که نکنه امسال قرار نانوشته ای دارن که دانشگاه آزادی نگیرن یا مثلا به دلایل سیاسی کلا ایرانی کمتر بگیرن. اگه نه در حد همین اطلاعات اولیه دیگه چی میخواستن که من نداشتم؟ اگه دوستان دلیل مستندی بر ضد حرف من دارن خوشحال میشم که ردم کنن!
    ضمنا سایت آنابین رو دوباره چک کردم دیدم MIT هم استیتسش H+ ه. یعنی کلا این سایت خودشو خسته کرده و دانشگاه های دنیا رو به خوب ها و بدها تقسیم بندی کرده!

سلام . من يه سوال دارم . يكي از مداركي كه تو فرم ثبت نام دانشگاه stuttgart كه براي مقطع فوق ليسانس هست گفته university admission exam ( obligatory for the applicant from states with university admission exams اين دقيقا منظورش چيه ؟
    بعد يه سوال ديگه من شنيدم آلمان مدرك ليسانس كشوراي ديگه رو معمولا قبول نمي كنه . آيا اين درسته يا صحت نداره ؟ با توجه به اينكه من ليسانسمو از دانشگاه آزاد گرفتم . 2 سال هم سابقه كار مرتبط دارم .
    ممنون ميشم جواب منو بديد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_2012 نمایش پست ها
    سلام . من يه سوال دارم . يكي از مداركي كه تو فرم ثبت نام دانشگاه stuttgart كه براي مقطع فوق ليسانس هست گفته university admission exam ( obligatory for the applicant from states with university admission exams اين دقيقا منظورش چيه ؟
    بعد يه سوال ديگه من شنيدم آلمان مدرك ليسانس كشوراي ديگه رو معمولا قبول نمي كنه . آيا اين درسته يا صحت نداره ؟ با توجه به اينكه من ليسانسمو از دانشگاه آزاد گرفتم . 2 سال هم سابقه كار مرتبط دارم .
    ممنون ميشم جواب منو بديد
    اونو تو ایران بهش میگن گواهی نمره و رتبه قابل ترجمه که از مرکز آزمون دانشگاه آزاد تو خیابون پاسداران میگیرین
    کلا جواب تمام سوالاتون تو ویکی و فروم های مرتبط هست ولی هیچ جا علنا نمیگن مدرک دانشگاه آزادو قبول نداریم،کل مدارکتونو بررسی میکنن،معدلتونم بررسی میکنن،در نهایت یا رد میشین یا مثل من ریجکت میشین
    با توجه به چیزایی که از دیگران شنیدم فکر میکنم معدل و اسم دانشگاهتون مهمترین فاکتورها هستن. اگر نه تو استپ 1 اشتوتگارت که حتی رزومه من رو هم نگرفته بودن و ریجکتم کردن

منظور از گواهي نمره و رتبه همون شركت تو كنكور آزاد واسه ليسانسه ديگه ؟ چون من گفتم شايد احيانا منظورش كنكور فوق ليسانسه ؟؟

رشته و دانشگاه

منظور از گواهي نمره و رتبه همون شركت تو كنكور آزاد واسه ليسانسه ديگه ؟ چون من گفتم شايد احيانا منظورش كنكور فوق ليسانسه ؟؟
    نه، منظور کنکور کارشناسیته . برو مرکز آزمون بهت میدن (اون کارنامه ای که وقتی کنکور قبول شدی اومد در خونتون حساب نیست ها!!! )
    فقط اگه تهرانی نیستی دو بار تهران رفتن رو افتادی. اگرم دانشگاه آزادی هستی که اصلا خودتو خسته نکن،ردت میکنن

من دانشگاه آزاد مدرك گرفتم . چرا رد مي كنن ؟ يعني آلمان كلا" مدرك ليسانس آزاد رو قبول نداره ؟ يا اين دانشگاه منظورتونه ؟

Junior Member

Cool پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه STUTTGART

منم با این مدرک university admission exam مشکل دارم! نمیدونم منظورش چیه!؟ من دانشگاه سراسری خوندم از کجا باید همچین مدرکیو گیر بیارم؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaaaz نمایش پست ها
    منم با این مدرک university admission exam مشکل دارم! نمیدونم منظورش چیه!؟ من دانشگاه سراسری خوندم از کجا باید همچین مدرکیو گیر بیارم؟
    مرسی
    از سازمان سنجش، میرید یه فرم پر میکنید، یه آدرس میدید یه هفته بعد براتون پست میشه یا اگه عجله داشتید تاکید میکنید که عجله دارید و خودتون میخواید بیاید بگیرید، آدرس پر نمی کنید توی فرم و خودتون دو روز بعد میرید میگیرید.

ApplyAbroad Superstar

من دانشگاه آزاد مدرك گرفتم . چرا رد مي كنن ؟ يعني آلمان كلا" مدرك ليسانس آزاد رو قبول نداره ؟ يا اين دانشگاه منظورتونه ؟
    آلمان در حالت کلی مشکلی با مدرک دانشگاه آزاد نداره، مگر دانشگاهایی که شرایط خاصی متقاضیای برخی از دانشگاها رو اعلام می کنن و ممکنه اونجا بنویسن که مدرک دانشگاه آزاد رو مثلا قبول ندارند. بعضی از دانشگاها یه قسمت های جدایی دارن که نوشته این قسمت مخصوص متقاضیان چینی، ایرانی، یا غیره هست. ولی در حالت کلی مشکلی نیست با مدرک آزاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)