صفحه 101 از 128 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1277

موضوع: Universität Stuttgart

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Universität Stuttgart

سلام دوستان. من ترم 8 دانشگام تموم شد با معدل کل 14.70 و معدل دروس تخصصی درحدود 17 هست و اینکه رزومه متوسط تقریبا رو به بالایی دارم. رشتم مهندسی IT هست آیا شانسی برای پذیرش گرفتن تو رشته Informatics دارم یا نه ؟ تا ماه آینده ب1 گوته میگیرم و الان مشغول یادگیری سطح ب2 هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_228 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ترم 8 دانشگام تموم شد با معدل کل 14.70 و معدل دروس تخصصی درحدود 17 هست و اینکه رزومه متوسط تقریبا رو به بالایی دارم. رشتم مهندسی IT هست آیا شانسی برای پذیرش گرفتن تو رشته Informatics دارم یا نه ؟ تا ماه آینده ب1 گوته میگیرم و الان مشغول یادگیری سطح ب2 هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا

برای این رشته ظاهرا دانشگاهتون باید جزو +H ها باشه حتما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها

برای این رشته ظاهرا دانشگاهتون باید جزو +H ها باشه حتما.
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. آره دانشگاهم دولتی هست و نگاه که کردم تو سایت آنابین دیدم دانشگام H+ هست. حالا به نظر شما آیا شانسی برای اپلای از این دانشگاهو دارم یا نه با شرایطی که گفتم.ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_228 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. آره دانشگاهم دولتی هست و نگاه که کردم تو سایت آنابین دیدم دانشگام H+ هست. حالا به نظر شما آیا شانسی برای اپلای از این دانشگاهو دارم یا نه با شرایطی که گفتم.ممنون از راهنماییتون
    والا من خودم تجربه ای در این زمینه ندارم و در حال بررسی برای اپلای کردن هستم. دوستان دیگه بهتر می تونن راهنمایی کنن ولی به نظر من حتما شانس دارید.
    اما بطور کلی می دونم که از کورس هایی که به زبان آلمانی برگزار میشه سریعتر و ساده تر میشه پذیرش گرفت و اینکه داشتن نمره مطلوب GRE و ریکامندیشن از اساتید خوب و حتی سابقه کار مرتبط با رشته میتونه شانس پذیرش رو خیلی بالا ببره حتی اگر معدل متوسطی داشته باشید.
    بهترین کاری که میتونید انجام بدید مطالعه دقیق وبسایت خود دانشگاه هست و ایمیل زدن به اساتید رشته قبل از اقدام برای اپلای از طریق اونی اسیست یا خود دانشگاه بطور مستقیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من با دانشگاه مکاتبه کردم که برای ثبت نام به جای مدارک اصلی، کپی های تایید شده سفارت رو ببرم اونام جواب دادن میتونی اینکارو بکنی ولی ما توصیه میکنیم اصلی رو بیاری
    دوستانی که مشغول نحصیلن و اطلاعات دارن میشه راهنمایی کنید چون حدود یک میلیون میشه دوباره بخام مدارکمو ترجمه کنم ولی کپی سفارت رو دارم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    بفرمایید. من هستم.
    ممنون از جوابتون

میخواستم از شرایط کار توی زمینه کامپیوتر بپرسم
    من از دانشگاه بن هم پذیرش دارم ولی دودلم

از یک طرف اشتوتگارت پارتنر های خوبی داره از طرف دیگه بن رنکینگ بالاتری داره

بعد از نظر مردم و زندگی روزمره چطوریه؟شهر شلوغیه؟

ممنون

Member

من در مورد رشته و کیفیت دانشگاه و شرایط کار چیزی نمی تونم بگم چون اطلاعاتی ندارم.
    اما در مورد شهر باید بگم که خیلی خیلی خیلی گرونه اینجا و در کل شهر خوبی نیست برای زندگی. من 4 ماهی تو بن هم زندگی کردم و اگر قرار باشه انتخاب کنم بین دو شهر، حتما بن رو انتخاب می کنم. اشتوتگارت خیلی شلوغ و پر ترافیکه و در مقابسه با شهرهای آلمان که دیدم زشت ترینه (به نظر من البته!). اگر با هزینه شخصی می آیید، اشتوتگارت کارتون رو خیلی سخت می کنه. اینجا اگر خوابگاه نداشته باشید مخارجتون به جرات می تونم بگم 200 یورویی بیشتر از بن خواهد بود. (و گفتن نداره که خونه پیدا کردن مصیبت) کیفیت امکانات برای دانشجوهای اینترنشنال هم در بن و اشتوتگارت قابل مقایسه نیست و در بن حمایت بیشتری از طرف دانشگاه خواهید داشت (باز هم در مقایسه با فرایبورگ و بن که من در اونها هم بودم دانشگاه اشتوتگارت اصلا اینترنشنال نیست!).
    باز هم میگم من از شرایط رشته و کیفیت تدریس دو دانشگاه اصلا اطلاعی ندارم اما در شرایط مساوی ، انتخاب اشتوتگارت حتما اشتباه.
    یک توصیه دوستانه هم دارم. این رنکینگ به جز برای ایرانی ها و یکی دو تا کشور دیگه مثل خودمون برای دیگران اصلا مهم نیست. اصولا خیلی ها اصلا نمی دونند چی هست! خیلی در بندش نباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amg63 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون

میخواستم از شرایط کار توی زمینه کامپیوتر بپرسم
    من از دانشگاه بن هم پذیرش دارم ولی دودلم

از یک طرف اشتوتگارت پارتنر های خوبی داره از طرف دیگه بن رنکینگ بالاتری داره

بعد از نظر مردم و زندگی روزمره چطوریه؟شهر شلوغیه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    من در مورد رشته و کیفیت دانشگاه و شرایط کار چیزی نمی تونم بگم چون اطلاعاتی ندارم.
    اما در مورد شهر باید بگم که خیلی خیلی خیلی گرونه اینجا و در کل شهر خوبی نیست برای زندگی. من 4 ماهی تو بن هم زندگی کردم و اگر قرار باشه انتخاب کنم بین دو شهر، حتما بن رو انتخاب می کنم. اشتوتگارت خیلی شلوغ و پر ترافیکه و در مقابسه با شهرهای آلمان که دیدم زشت ترینه (به نظر من البته!). اگر با هزینه شخصی می آیید، اشتوتگارت کارتون رو خیلی سخت می کنه. اینجا اگر خوابگاه نداشته باشید مخارجتون به جرات می تونم بگم 200 یورویی بیشتر از بن خواهد بود. (و گفتن نداره که خونه پیدا کردن مصیبت) کیفیت امکانات برای دانشجوهای اینترنشنال هم در بن و اشتوتگارت قابل مقایسه نیست و در بن حمایت بیشتری از طرف دانشگاه خواهید داشت (باز هم در مقایسه با فرایبورگ و بن که من در اونها هم بودم دانشگاه اشتوتگارت اصلا اینترنشنال نیست!).
    باز هم میگم من از شرایط رشته و کیفیت تدریس دو دانشگاه اصلا اطلاعی ندارم اما در شرایط مساوی ، انتخاب اشتوتگارت حتما اشتباه.
    یک توصیه دوستانه هم دارم. این رنکینگ به جز برای ایرانی ها و یکی دو تا کشور دیگه مثل خودمون برای دیگران اصلا مهم نیست. اصولا خیلی ها اصلا نمی دونند چی هست! خیلی در بندش نباشید.
    فقط لازم دیدم بگم اشتوتگارت به این شدت شهر بدی نیست! من اشتوتگارت رو دوست دارم.تعدادی از شهرهای غربی وشرقی آلمان رو هم دیدم.ولی بن رو ندیدم متاسفانه.از نظر من اشتوتگارت شهر تمیز و با کلاسی هست.مثل مونیخ می مونه در مقیاس کوچکتر.دانشگاهش هم جزو بهترین دانشگاه های آلمانه.از نظر حمایت از دانشجوهای اینترنشنال هم بگم که از خود من که خیلی خوب حمایت شد.
    درگیر رنکینگ نشید زیاد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmike نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با دانشگاه مکاتبه کردم که برای ثبت نام به جای مدارک اصلی، کپی های تایید شده سفارت رو ببرم اونام جواب دادن میتونی اینکارو بکنی ولی ما توصیه میکنیم اصلی رو بیاری
    دوستانی که مشغول نحصیلن و اطلاعات دارن میشه راهنمایی کنید چون حدود یک میلیون میشه دوباره بخام مدارکمو ترجمه کنم ولی کپی سفارت رو دارم
    ممنون
    دانشگاه مقصد چی گفته بهتون ؟ اصل میخوان یا کپی ؟
    معمولا اصل رو نگاه میکنن و بهتون برمیگردونن...
    میل خودتونه.
    ممکنه ترجمه مدارکتون لازم بشه.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

با سلام

من برا این دانشگاه واسه ترم زمستان اپلای کردم، برا رشته کامپیوتر کی بررسی می کنن و نتایج رو اعلام می کنن؟ در صفحه اپلیکیشن بنده اینو نوشته
    “Admission not possible for the present” این یعنی چی؟ تو سایت گفته اگه بررسی ونتایجی حاصل شد با ایمیل اطلاع می دیم ولی هیچ ایمیلی دریافت نشده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)