صفحه 4 از 128 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1277

موضوع: Universität Stuttgart

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه STUTTGART

دانشگاه علم وصنعت با دانشگاه اشتوتگارت طرف قرارداده.واسه Apply كردن اصلا اين طرف قرار داد بودن به درد ميخوره؟اصلا اين طرف قرارداد بودن چيه؟

سلام ببين بايد خودت ببيني اين قرارداد در چه سطحيه ؟ معمولا براي دو يا چند تا رشته قرارداد ميبنده كه دوسال دانشجو اينجا درس ميخونه باقيش رو ميره اونجا كه پول زيادي ازدانشجو ميگيرن.

Junior Member

سلام به همه برو بچ مسافر !!

من از دانشگاه اشتوتگارت در رشته ..... پذیرش گرفتم ، و پذیرشم خیلی راحت بود. مسلما من یک سری از مدارک رو نداشتم ، و به اون course director میل زدم و قضیه رو بهش گفتم. اونم گفت هیچ اشکالی نداره، هرچی داری بفرست !

از اونچایی که من با این بنده خدا خیلی در ارتباط بودم ، ایشون به من گفت دانشگاه اشتوتگارت با هیچ دانشگاهی در ایران همکاری نداره !! فقط با دانشگاه نمی دونم چی چی در قاهره ، مصر در ارتباط علمی و ..... هستیم.

من معدلم خیلی کم بود، ولی تونستم پذیرش بگیرم، از ارسال مدارک نترسید ! نهایتش نمی شه ! این پذیرشم ، چندمین پذیرشم بود از اروپا ، فقط می تونم توصیه کنم که اون interesting letter رو خیلی خیلی جدی بگیرید ! بخصوص آلمان

کسی از اوضاع ویزا خبر نداره ؟؟ منتظر چوابم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Turku, Finland

نقل قول نوشته اصلی توسط TaBaC نمایش پست ها

من از دانشگاه اشتوتگارت در رشته ..... پذیرش گرفتم ، و پذیرشم خیلی راحت بود. مسلما من یک سری از مدارک رو نداشتم ، و به اون course director میل زدم و قضیه رو بهش گفتم. اونم گفت هیچ اشکالی نداره، هرچی داری بفرست !

از اونچایی که من با این بنده خدا خیلی در ارتباط بودم ، ایشون به من گفت دانشگاه اشتوتگارت با هیچ دانشگاهی در ایران همکاری نداره !! فقط با دانشگاه نمی دونم چی چی در قاهره ، مصر در ارتباط علمی و ..... هستیم.

من معدلم خیلی کم بود، ولی تونستم پذیرش بگیرم، از ارسال مدارک نترسید ! نهایتش نمی شه ! این پذیرشم ، چندمین پذیرشم بود از اروپا ، فقط می تونم توصیه کنم که اون interesting letter رو خیلی خیلی جدی بگیرید ! بخصوص آلمان

منظور از interesting letter همون Motivation هستش ؟

بله همون است , ولی رشته به رشته شرایط پدیرش گرفتن تا حدی متفاوت است ..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering,University of Tabriz

شما میشه بگید از چه رشته ای پذیزش گرفتید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط TaBaC نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elf6350 نمایش پست ها
    شما میشه بگید از چه رشته ای پذیزش گرفتید؟
    حقیقتا اگر می خواستم بگم، اون بالا می نوشتم. امید وارم من و ببخشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh00101 نمایش پست ها
    منظور از interesting letter همون Motivation هستش ؟
    سلام،
    آره دقیقا همون هستش، همون بخشی توی application form که میگه چرا این رشته را انتخاب کردید و چرا آلمان

ببین ، برای رشته warem مثلا ؛ یه چیزی حدود 100 نفر فرم می فرستن از تمام دنیا (اگه بیشتر نباشه ، کمتر نیست) ، 100% کسایی پیدا می شن که از نظر علمی با دو یا چند نفر یکسان می شن، اینجاست که اون interest letter یا motivation letter به درد می خوره ! و خیلی هم به درد می خوره ! خیلی از کمبود های معدل و .... رو جبران می کنه. (قضیه مخ زنیه کاملا !!)

فقط مد نظر داشته باش ، که همه اون 100 نفر متقاضی ، می نویسن که عاشق صنعت آلمان هستن ، از بچگی به این رشته علاقه داشتن ، کشته مرده آلمان هستن .......... پس باید تو یه چیزی بنویسی که بقیه نمی نویسن ! همین

شاید توی رشته شما اینجوریه ولی تا اونجایی که من میدونم معدل و نمره زبان الویت داره

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim120 نمایش پست ها
    شاید توی رشته شما اینجوریه ولی تا اونجایی که من میدونم معدل و نمره زبان الویت داره
    نظر هر دوی شما درسته .... نمره و معدل زبان در الویتیه و یه امتیاز بهتون می دن . حالا اگه دو نفر باشن که امتیاز برابر داشته باشن اون موقع پارامترهای دیگه سرنوشت ساز می شه مثل همین motivation letter یا حتی سابقه کاری مرتبط با رشته انتخابی ( توی warem این سابقه کار خیلی خیلی مهم بود ) . البته بستگی به اون تیمی داره که شما رو از نظر علمی بررسی می کنه ممکنه motivation مهم باشه یا بنا به این که مثلا رشته شما انسانی یا علوم پایه باشه علاوه بر نمره مثلا IELTS نمره شما تو قسمت writing یا speaking هم واسشون مهم باشه . توی warem چون من خودم اقدام کردم و پذیرش گرفتم می دونم این سابقه کاری مرتبط نقش مهمی داشت واسه پذیرش گرفتن .
    What Goes Around , Comes Around

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)