صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 63

موضوع: ترجمه اصل برای هر دانشگاه یا کپی برابر اصل کافیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه اصل برای هر دانشگاه یا کپی برابر اصل کافیه؟

سلام دوستان
    من مدارکم رو ترجمه کردم و دارالترجمه مدارک رو پلمپ کرده حالا نمی دونم چطور میتونم اونا رو اسکن کنم آخه صفحات نصفه میفتن؟
    خواهشا دوستایی که تجربه دارن راهنماییم کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط regi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رو ترجمه کردم و دارالترجمه مدارک رو پلمپ کرده حالا نمی دونم چطور میتونم اونا رو اسکن کنم آخه صفحات نصفه میفتن؟
    خواهشا دوستایی که تجربه دارن راهنماییم کنن.
    من همینطوری اسکن کردم. میشه اگه یکم تلاش کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    دوستان من برای دانشگاههای امریکا دارم اپلای میکنم. مگه نباید مدارک به صورت اسکن براشون ارسال بشه وقتی داری online application رو انجام میدی؟؟؟؟
    اگه دانشگاه واضحا نگفته ارسال کنید همون اسکن مدارک کافیه. اگه پست لازم باشه خوشون میگن و ادرس پستی رو هم ذکر میکنن. بعضی ها هم میگن که بعد اینکه بهتون پذیرش دادیم پست کنید.

Junior Member

سلام
    من فقط یک نسخه از مدرک موقت ارشدم دارم(انگلیسی و ترجمه شده با مهر دارالترجمه)الان باید بفرستم سازمانی تو خارج برای تایید مدارک بنظرتون همون یک نسخه را بفرستم؟دیگه دارالترجمه برابر با اصل برام نمیکنه(من شیرازم و دارلترجمه تهران)

سلام دوستان
    من الان واسه چند تا دانشگاه باید مدارک رو مهر و موم شده بفرستم.
    من نا پیوسته بودم و دانشگاهام هر کدوم یک شهر ه ! فقط دانشگاه ارشدم نزدیک خونمونه. من به نظرتون می تونم از دانشگاه ارشد ام بخوام همه رو یک جا واسم بسته بندی کنه ؟؟؟
    وقتی ترجمه هم میکنم مترجم میگه همه ریز نمره ها رو میشه یک پلمپ زد تا هزینه دادگستری بیاد پایین. ونهایتا اینکه من فقط یک سزی ریز نمره تایید شده توسط وزارت علوم دارم و نمیشه برای هر پاکت, از هر مقطع یک سری زیر نمره تایید شده بزارم !
    به نظرتون راه حل مشکل من چه ؟؟؟
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان واسه چند تا دانشگاه باید مدارک رو مهر و موم شده بفرستم.
    من نا پیوسته بودم و دانشگاهام هر کدوم یک شهر ه ! فقط دانشگاه ارشدم نزدیک خونمونه. من به نظرتون می تونم از دانشگاه ارشد ام بخوام همه رو یک جا واسم بسته بندی کنه ؟؟؟
    وقتی ترجمه هم میکنم مترجم میگه همه ریز نمره ها رو میشه یک پلمپ زد تا هزینه دادگستری بیاد پایین. ونهایتا اینکه من فقط یک سزی ریز نمره تایید شده توسط وزارت علوم دارم و نمیشه برای هر پاکت, از هر مقطع یک سری زیر نمره تایید شده بزارم !
    به نظرتون راه حل مشکل من چه ؟؟؟
    ممنون
    سلام.
    مگه شما ریز نمره ی اصل رو می خواید توی پاکت بگذارید که می گید به سری تایید شده دارم؟؟؟؟ این کارو نکنیدا. همون کپی ریز نمره که مترجم می چسبونه به ترجمه ها ، بگید یه مهر کپی برابر اصل بزنه حله. اصل ریز نمره رو ندید بره!
    اگر واسه امریکا می خواید هیچ جا مهر دادگستری اینا نمی خوادا تو این مرحله. خرج بیخود نکنید. مگه این که دقیقا گفته باشن تو سایتشون. منظورشون از افیشال همون مهروموم هست. نه مهر دادگستری.
    معمولا دانشگاه ها قبول نمی کنن واسه جاهای دیگه رو پلمپ کنن. از دانشگاه ارشدتون امار بگیرید ببینید این کارو می کنن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    مگه شما ریز نمره ی اصل رو می خواید توی پاکت بگذارید که می گید به سری تایید شده دارم؟؟؟؟ این کارو نکنیدا. همون کپی ریز نمره که مترجم می چسبونه به ترجمه ها ، بگید یه مهر کپی برابر اصل بزنه حله. اصل ریز نمره رو ندید بره!
    اگر واسه امریکا می خواید هیچ جا مهر دادگستری اینا نمی خوادا تو این مرحله. خرج بیخود نکنید. مگه این که دقیقا گفته باشن تو سایتشون. منظورشون از افیشال همون مهروموم هست. نه مهر دادگستری.
    معمولا دانشگاه ها قبول نمی کنن واسه جاهای دیگه رو پلمپ کنن. از دانشگاه ارشدتون امار بگیرید ببینید این کارو می کنن یا نه؟
    ممنون از راهنمایی تون. مهر برابر اصل رو کجا بزنم ؟ دفتر خانه ؟ (فک نکنم مهرشون انگلیسی باشه)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون. مهر برابر اصل رو کجا بزنم ؟ دفتر خانه ؟ (فک نکنم مهرشون انگلیسی باشه)
    رو مدرک فارسیتون؟ خود دارالترجمه رایگان انجام می ده معمولا. ولی بعضی جاها باید ازشون بخواید، خودشون انجام نمی دن.
    ولی مثلا تو دانشگاه ها ، می دونم که دانشگاه تهران خودش کلا هر کپی فارسی از مدارکشون داشته باشید، با هزینه ی 5 هزارتومن کپی برابر اصل می کنه و مهر و امضای اصلیشونو پاش می زنه. اون دیگه مو لا درزش نمی ره. ولی مهر همین دارالترجمه هم کار رو راه می اندازه.
    شما اون کپی فارسی به اصل ترجمه ی انگلیسیتون چسبیده و خودش معتبره. چون مهر مترجم رو کپی فارسیتونم هست.

Junior Member

با سلام
    دوستان من برای یکی از دانشگاه های امریکا میخام اپلای کنم ولی از من Official transcript میخاد. من هنوز مدزکم ازاد نشده و از طرف دیگه فقط تونستم ترجمه غیر رسمی نمراتم رو از دانشگاه بگیرم. به نظرتون چکار کنم؟ خیلی این دانشگاه برام مهم هس و تا فوریه بیشتر وقت ندارم. و اینکه دانشگاه کفته که مستقیما از خود دانشگاه باید ریز نمرات فرستاده بشه. به نظرتون بدم دارالترجمه ها برام مهر میزنن خودشون بفرستن؟ چطوری هس روندش؟ ممنون میشم دوستانی مه تجربه دارن کمک کنن...
    شاد باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط min23 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من برای یکی از دانشگاه های امریکا میخام اپلای کنم ولی از من Official transcript میخاد. من هنوز مدزکم ازاد نشده و از طرف دیگه فقط تونستم ترجمه غیر رسمی نمراتم رو از دانشگاه بگیرم. به نظرتون چکار کنم؟ خیلی این دانشگاه برام مهم هس و تا فوریه بیشتر وقت ندارم. و اینکه دانشگاه کفته که مستقیما از خود دانشگاه باید ریز نمرات فرستاده بشه. به نظرتون بدم دارالترجمه ها برام مهر میزنن خودشون بفرستن؟ چطوری هس روندش؟ ممنون میشم دوستانی مه تجربه دارن کمک کنن...
    شاد باشین
    سلام دوست عزیز
    به نظر من اولین کار این هست که به دانشگاه ایمیل بدین و شرایطتتون رو توضیح بدین و ازشون خواهش کنید که با همین غیررسمی فرآیند پذیرش رو در نظر بگیرین و بهشون بگین که بعد قبولی حتما رسمی رو هم ارائه خواهید کرد... من یکی از دوستان دقیقا همین کار رو کرد و دانشگاه رو راضی کرد.
    مورد بعد برای پاکت می تونین همون غیررسمی رو که دانشگاه میده (انگلیسی) بدین دانشگاه بذازه تو پاکت بفرستی برای دانشگاه مقصد
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)