صفحه 28 از 33 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Junior Member MrGh2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط kianarhd نمایش پست ها
    سلام راستش من سعی کردم بیشتر پستارو بخونم یکم گیج شدم بنظر شما من بخوام به عنوان یک دختره 19 ساله یک سال کازان واسه کالج و بقیه سال تحصیلی رو در سنپترزبورگ برای دندون پزشکی بخونم مشکلی واسم پیش نمیاد از نظر امنیت و این چیزا میگم ممنون میشم جواب بدین
    با سلام توی شهرای مسکو و سن پطرزبورگ باشین کلا بهتره برای شما ولی مشکلی پیش نمیاد و اینکه همه جای شهر قدم به قدم نیروی امنیتی تمام ساعت هست .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

سلام
    من چرا نمیتونم سوال بفرستم؟ مجبور شدم ازاین طریق سوالمو مطرح کنم
    همسر من میخواد در روسیه رشته دندون پزشکی بخونه ، میخواستم بپرسم ایا میشه خوابگاه دانشجویی برای جفتمون باشه با اینکه من نمیخوام تحصیل کنم؟
    راهی چیزی کلا هست برای ما که سال اول فعلا نمیخوایم خونه بگیریم؟ ینی اگه زن و شوهر هم باشیم تا دونفرمون دانشجو نباشیم توخوابگاه نمیتونیم باشیم؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط Neeegaar نمایش پست ها
    سلام
    من چرا نمیتونم سوال بفرستم؟ مجبور شدم ازاین طریق سوالمو مطرح کنم
    همسر من میخواد در روسیه رشته دندون پزشکی بخونه ، میخواستم بپرسم ایا میشه خوابگاه دانشجویی برای جفتمون باشه با اینکه من نمیخوام تحصیل کنم؟
    راهی چیزی کلا هست برای ما که سال اول فعلا نمیخوایم خونه بگیریم؟ ینی اگه زن و شوهر هم باشیم تا دونفرمون دانشجو نباشیم توخوابگاه نمیتونیم باشیم؟؟؟؟
    باسلام فکر کنم تو بعضی دانشگاهها مثل رودن بشه خوابگاه متاهلی گرفت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

سلام.
    دوستان هزینه یک ماه زندگی معمول دانشجویی در روسیه چند هست؟ (مسکو یا سن پترزبورگ)
    با گرفتن آپارتمان 2 خوابه منظورم هست.
    هر ۷ دقیقه یک نفر آلزایمر می گیرد!
    حل جدول و سودوکو، یادگیری زبان و حرفه جدید و کتاب خواندن به افراد در مهار این بیماری کمک می کند!

Junior Member MrGh2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط foeng نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان هزینه یک ماه زندگی معمول دانشجویی در روسیه چند هست؟ (مسکو یا سن پترزبورگ)
    با گرفتن آپارتمان 2 خوابه منظورم هست.
    با سلام هزینه معمولا از ۱۵۰۰۰ هزار روبل شروع میشه برای تک خواب میتونین بگیرین و دو خواب بیشتر برای هر ماه زندگی در روسیه شما بستگی به مسافت دور و نزدکیتون برای رفت و امد نیاز به مترو داشته باشید یا نه و اینکه کجای شهر زندگی میکنین ربط داره چون هر چند وسط تر باشین هزنیه های خورد و خوراک گرونتره ولی اگه شما بخواین یه صورت خیلی معمولی زندگی کنین از لحاظ خوراک و خودتون مدیریت کنین پخت پز رو حداقل ۵۰۰ دلار یا ۳۵۰۰۰ هزار روبل چیزیه که نیاز دارین و ۱۵۰۰۰ هزار روبل هم حداقل پول خونه که البته اگه با این قیمتی که شما میخواین پیدا شه در کل کسی که بتونه هزار دلار در ماه توی مسکو یا سن پطرز بورگ هزینه کنه از نظر من میتونه زندگی نسبتا بهتری کنه چون هزینه ها بالاست و با توجه به فرهنگ ما ایرانی که همیشه غذامون به راه و میوه اینجا از این خبرا نیست من رقتم هزار دلار یا همون ۶۲ هزار روبل رو کمترین میزانی میدونم که حتما باید خرج کرد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط foeng نمایش پست ها
    سلام.دوستان هزینه یک ماه زندگی معمول دانشجویی در روسیه چند هست؟ (مسکو یا سن پترزبورگ)با گرفتن آپارتمان 2 خوابه منظورم هست.
    کجا؟مسکو خارج دایره دور از سنتر با کیفیت نه چندان خوب ماهانه تا حدود 40 هزار روبل اگر شانس بیاری بهت بدن . خط طوسی دنبالش باش پیدا میشه. سنتپترز بورگ کمی ارزان تره
    در مورد هزینه زندگی باید دید چه سبکی زندگی میکنی؟
    میتونی بری آشان یک گونی چیپس بخری 270 روبل میتوی بری آزبوکا فکوسا دو تا بسته چیپس بخری 1800 روبل
    میتوی بری مک دونالد بال سوخاری و سیب زمین در روغن هزار بار استفاده شده سوخته را بخوری 300 روبل میتونی بری رستوران آذربایجانی ها ساژ بخوری 1500 روبل. تا 3000 روبل.
    میتونی کوریتسا رو بخری 168 روبل در آشان میتونی همونو توی فروشگاهای با کیفیت بخری 350 روبل.
    همش به این ربط داره چه کیفیت محصولی به چه میزان بخوای استفاده کنی. اما به صورت کلی 300تا 400 دلار نرمالش هست اگر آشپزی کنی خودت و بیرونم زیاد نری. اگر اهل تفریحات اخر هفته هستی که یه دویستا هم برای اونها بگذار کنار.
    موفق باشی
    ویرایش توسط prometheusss : March 3rd, 2017 در ساعت 02:46 AM

Banned

در هر صورت دانشگاه خارکف بهتر از کازان و سنت پیترزبورگهست،حالا مسکو بحثش فرق داره.

با سلام
    من میخواستم دوره پادفک رو در روسیه شرکت کنم
    میخواستم بدونم حالت بهینه برای کاهش هزینه ها انتخاب کدوم دانشگاه و شهر هست با توجه به اینکه فقط میخوام دوره پادفک رو شرکت کنم چون توی سایت numbeoدیدم شهر کورسک هزینه زندگیش کمه با این حال گفتم با شما هم مشورت کنم،پیشاپیش از همگی ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliamiri111 نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم دوره پادفک رو در روسیه شرکت کنم
    میخواستم بدونم حالت بهینه برای کاهش هزینه ها انتخاب کدوم دانشگاه و شهر هست با توجه به اینکه فقط میخوام دوره پادفک رو شرکت کنم چون توی سایت numbeoدیدم شهر کورسک هزینه زندگیش کمه با این حال گفتم با شما هم مشورت کنم،پیشاپیش از همگی ممنونم
    سلام
    اگر در کورسک پاتفک بخوانید مطمعنید دانشگاههای مسکو قبولش میکنند؟ اینها در مسکو پاتفک یکدیگر را هم بعضا قبول ندارند!البته اکثریت دارند ولی اگر میخواهید مسکو بایید همین اولش مسکو باشید بهتر است

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    سلام
    اگر در کورسک پاتفک بخوانید مطمعنید دانشگاههای مسکو قبولش میکنند؟ اینها در مسکو پاتفک یکدیگر را هم بعضا قبول ندارند!البته اکثریت دارند ولی اگر میخواهید مسکو بایید همین اولش مسکو باشید بهتر است

با سلام مجدد
    من برای اینکه باید دو فصل در روسیه باشم میخواستم ازین فرصت استفاده کنم و زبانم رو ازین طریق قوی تر کنم،برای دانشگاه حقیقتش نمیخوام بخونم،فعلا قصد ادامه تحصیل ندارم،تا فوق لیسانس خوندم و برای ادامه تحصیل داخل ایران راحتترم.با این شرایط کدوم شهر و کدوم دانشگاه برای دوره پادفک بهتره؟دوره های زبان هم اگر بشه خوبه فقط نمیدونم شرایط اون دوره ها چطوریه.اگر توصیه ای در این زمینه دارین ممنون میشم کمکم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)