صفحه 30 از 33 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

سلام
    عزیزانی که کازان هستند میشه لطفا به طور تقریبی هزینه های زندگی رو تو این شهر بفرمایید

سلام دوستان، امیدوارم ک خوب باشین، من از ژانویه امسال میام مسکو (برا تکمیل زبان) یکی دو تا سوال راجع به مسکو دارم، خیلی خوب میشه اگه دوستایی که اونجان یا تجربه خوبی از روسیه دارن منو راهنمایی کنن.

1. اول اینکه با ویزایی که دستته اگر مثلا درسا June تموم بشه باید چن روز بعد تموم شدن برگردی درسته؟؟ (یا مثلا میشه تو طول دوره پذیرش سال تحصیلی بعد رو هم گرفت و موندنی شد؟!!!)

2. اونجا چطوریه؟ بیرون کار پیدا میشه؟؟ (حالا هرجور هرچی) چون شنیدم باید مجوز کار بگیری به عنوان دانشجو ک اونم سشنیدم هم کار سخت پیدا میشه و هم مجوز به سختی میشه گرفت درسته؟؟
    اگر اینجوریه و نتونستی خود ادم میتونه مثلا کار اینترنتی، طراحی وب یا ترجمه و امثالهم کار کنه تو روسیه یا تو خود ایران؟!

Spasibo
    Never Give UP

سلام
    آیا با 40 هزار روبل میشه یه زندگی متوسط متاهلی در مسکو داشت؟
    اگه پاسخ منفی هست چقدر کم میاریم؟
    ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام
    آیا با 40 هزار روبل میشه یه زندگی متوسط متاهلی در مسکو داشت؟
    اگه پاسخ منفی هست چقدر کم میاریم؟
    شما cian.ru رو ببین و از وضعیت اجاره منزل اطلاع به دست بیار. یه مدت هم تنهایی برو زندگی کن دستت میاد با استایل زندگی شما چقدر درمیاد زندگی و چقدر کم میاری.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    سلام دوستان، امیدوارم ک خوب باشین، من از ژانویه امسال میام مسکو (برا تکمیل زبان) یکی دو تا سوال راجع به مسکو دارم، خیلی خوب میشه اگه دوستایی که اونجان یا تجربه خوبی از روسیه دارن منو راهنمایی کنن.

1. اول اینکه با ویزایی که دستته اگر مثلا درسا June تموم بشه باید چن روز بعد تموم شدن برگردی درسته؟؟ (یا مثلا میشه تو طول دوره پذیرش سال تحصیلی بعد رو هم گرفت و موندنی شد؟!!!)

2. اونجا چطوریه؟ بیرون کار پیدا میشه؟؟ (حالا هرجور هرچی) چون شنیدم باید مجوز کار بگیری به عنوان دانشجو ک اونم سشنیدم هم کار سخت پیدا میشه و هم مجوز به سختی میشه گرفت درسته؟؟
    اگر اینجوریه و نتونستی خود ادم میتونه مثلا کار اینترنتی، طراحی وب یا ترجمه و امثالهم کار کنه تو روسیه یا تو خود ایران؟!

Spasibo
    1: میتونی بگیری. 2: مجوز کار نمیخواد.

Junior Member mer377 آواتار ها

دوستان سلام
    من اگر بخوام یه کار تو سایت Envato آنجام بدم و فرمW-8BEN با یه هویت روسیه ای پر کنم مالیاتی که سایت ازم کم میکنه 0 میشه. و در پایان هرسال نامه ای مبنی بر درامدم به آدرسی که میدم میفرسته. الان آیا میتونم درآمدم رو به دولت روسیه گزارش ندم تا ازم مالیاتی کم نشه؟ آیا اصلا روسیه برای کسب و کارهای آنلاین که منبعش خاررجی باشه مالیات میگیره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من اگر بخوام یه کار تو سایت Envato آنجام بدم و فرمW-8BEN با یه هویت روسیه ای پر کنم مالیاتی که سایت ازم کم میکنه 0 میشه. و در پایان هرسال نامه ای مبنی بر درامدم به آدرسی که میدم میفرسته. الان آیا میتونم درآمدم رو به دولت روسیه گزارش ندم تا ازم مالیاتی کم نشه؟ آیا اصلا روسیه برای کسب و کارهای آنلاین که منبعش خاررجی باشه مالیات میگیره؟
    سلام
    درسته روسیه هست!ولی لطفا زرنگ بازی در نیار.مطمئنا متوجه میشن.اون وقت کارتون خیلی گیر میکنه.

دوستان با این وضع افزایش قیمت روبل در ایران و جهان چ میشه کرد؟؟ فعلا روبل بگیریم بهتر نیست؟؟ توصیه ای نصیحتی چیزی ندارید؟؟
    Never Give UP

من چن سال پيش يك ماه كارگاه آموزشي تو نووسيبيرسك بودم. ولي قيمت غذا يك دهم در ميومد. يه بازار چينيا داره كه ساندويچ مرغ با 20 روبل ميگرفتيم. يه فروشگاه تسوم هم خيلي چيزاي ارزوني داشت.
    كلن خيلي نسبت به ايران ارزونتر بود. ولي سيب زميني تنوري و بلال از ايران گرونتر بود. سيگار از تهران خيلي خيلي ارزونتر بود. يه بسته سيگار روسي 10 روبل. نميدونم شايد مسكو فرق كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    کجا؟مسکو خارج دایره دور از سنتر با کیفیت نه چندان خوب ماهانه تا حدود 40 هزار روبل اگر شانس بیاری بهت بدن . خط طوسی دنبالش باش پیدا میشه. سنتپترز بورگ کمی ارزان تره
    در مورد هزینه زندگی باید دید چه سبکی زندگی میکنی؟
    میتونی بری آشان یک گونی چیپس بخری 270 روبل میتوی بری آزبوکا فکوسا دو تا بسته چیپس بخری 1800 روبل
    میتوی بری مک دونالد بال سوخاری و سیب زمین در روغن هزار بار استفاده شده سوخته را بخوری 300 روبل میتونی بری رستوران آذربایجانی ها ساژ بخوری 1500 روبل. تا 3000 روبل.
    میتونی کوریتسا رو بخری 168 روبل در آشان میتونی همونو توی فروشگاهای با کیفیت بخری 350 روبل.
    همش به این ربط داره چه کیفیت محصولی به چه میزان بخوای استفاده کنی. اما به صورت کلی 300تا 400 دلار نرمالش هست اگر آشپزی کنی خودت و بیرونم زیاد نری. اگر اهل تفریحات اخر هفته هستی که یه دویستا هم برای اونها بگذار کنار.
    موفق باشی

سلام دوستان امیدوارم که خوب و شاد باشین.
    من یک ماه دیگه میرم مسکو و یه سوال داشتم.
    برای بردن دارو همراه خودم چه اقدامی باید بکنم ؟ اگر کسی اطلاع داره یه توضیح کامل در این زمینه بده ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)