صفحه 13 از 33 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    مي خواستم بدونم مي شه غير اينترنتي هم از اين فروشگاه خريد كرد من هر چي مي گردم آدرس فروشگاهشو پيدا نمي كنم
    این فروشگاه اینترنتیه. شما می تونید با نماینده فروش اون شرکت در روسیه ویا اوکراین تماس بگیرید و حضوری خرید کنید.
    شماره اوکراینشو دارم .

سلام دوستان من برای دانشگاه سنت پترزبورگ اقدام کردم . اما به من گفتن خوابگاه سالی 600 دلار !!!
    یعنی جای تمیزیه ؟!!! میشه توش راحت موند!!؟؟

Junior Member

منم برای اونجا اقدام کردم.بقول یکی از دوستان در نگاه اول شاید اونچیزیو که انتظار داشتی نبینی ولی بعد برات عادی میشه و اگر هدف پیشرفت و تحصیل باشه این چیزا زیاد مهم نیست
    هرچند منم همین دغدقه رو دارم
    که فکر میکنم اگر کمی پول خرج کنم میتونم خوابگاه رو تر و تمیز کنم و بتونم درس بخونم این نظر رو هم دوست بنده تایید کرد.
    دوم بعضی از تفاوت های فرهنگی هست بین ما و دوستان آفریقایی و آسیایی و اروپایی با ما که باید توی اون محیط باشیم و بعد قضاوت کنیم.
    بهرحال شاید در نگاه اول زیاد خوشایند نباشه برات.راستی کدوم دانشگاه اقدام کردی؟

منم برای اونجا اقدام کردم.بقول یکی از دوستان در نگاه اول شاید اونچیزیو که انتظار داشتی نبینی ولی بعد برات عادی میشه و اگر هدف پیشرفت و تحصیل باشه این چیزا زیاد مهم نیست
    هرچند منم همین دغدقه رو دارم
    که فکر میکنم اگر کمی پول خرج کنم میتونم خوابگاه رو تر و تمیز کنم و بتونم درس بخونم این نظر رو هم دوست بنده تایید کرد.
    دوم بعضی از تفاوت های فرهنگی هست بین ما و دوستان آفریقایی و آسیایی و اروپایی با ما که باید توی اون محیط باشیم و بعد قضاوت کنیم.
    بهرحال شاید در نگاه اول زیاد خوشایند نباشه برات.راستی کدوم دانشگاه اقدام کردی؟
    رفتی اونحا یه پولی بده به کامندانت اتاق دو نفره رو خودت بگیر اکثر ایرانی ها تا قبل گرونی اینکارو میکردن بعدش دیگه راحتی نه دردسری داری نه چیزی بعدشم میتونی تلویزیون و یخچال دست دوم بخری بزاری تو اتاق ولی خوب اتاقاش خیلی پکیده هست تازه از این دستگاهای دفع حشرات موذی هم بخر ببر با خودت که خیلی کارایی دراه

یعنی تا این حد خرابه است ؟ خوب خوابگاه های گرون تر با امکانات کانل هست؟؟

دوستان مطلع لطفا راجع به شهر Novosibrik و شهر St Petersburg یه سری اطلاعات میخواستم
    یه جور مقایسه بین این دو از لحاظ قیمت و امنیت و امکانات شهری و دانشگاهی و وسعت و زیبایی و وضعیت آب و هوایی
    دوستانی که تجربه تحصیل در روسیه رو دارند با توجه به موارد بالا کدوم شهر رو پیشنهاد میکنند؟
    در ضمن ممنون میشم اگه یه نرخ متوسط به روز از هزینه زندگی(سکونت در خوابگاه) در این دو شهر رو اعلام بفرمایید
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashk94 نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا راجع به شهر Novosibrik و شهر St Petersburg یه سری اطلاعات میخواستم
    یه جور مقایسه بین این دو از لحاظ قیمت و امنیت و امکانات شهری و دانشگاهی و وسعت و زیبایی و وضعیت آب و هوایی
    دوستانی که تجربه تحصیل در روسیه رو دارند با توجه به موارد بالا کدوم شهر رو پیشنهاد میکنند؟
    در ضمن ممنون میشم اگه یه نرخ متوسط به روز از هزینه زندگی(سکونت در خوابگاه) در این دو شهر رو اعلام بفرمایید
    با تشکر
    مطمئنا سنت تربورگ شهر بهتری هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    مطمئنا سنت تربورگ شهر بهتری هست.
    اگه خوابگاه بگیرم هزینه زندگی به طور متوسط چقدره؟
    خوابگاه ماهی چقدره؟
    وضعیت خوابگاه ها عموما خوبه یا نه؟
    میشه با پرداخت هزینه بیشتر(مثلا 2برابر) خوابگاه 2نفره رو اختصاصی گرفت؟
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashk94 نمایش پست ها
    اگه خوابگاه بگیرم هزینه زندگی به طور متوسط چقدره؟
    خوابگاه ماهی چقدره؟
    وضعیت خوابگاه ها عموما خوبه یا نه؟
    میشه با پرداخت هزینه بیشتر(مثلا 2برابر) خوابگاه 2نفره رو اختصاصی گرفت؟
    با تشکر
    این سوالات همش به دانشگاه مربوط هست نه به شهر.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

novosibirsk تو سیبری واقع شده . سومین شهر پر جمعیت روسیه به حساب میاد .شهر خوبی هم هست.اما از مسکو خیلی خیلی فاصله داره و این قضیه سفارت و ... چیزها شدیدا اذیت میکنه بعدا! اما شهر خوبی هست. دانشگاه هم بد نیست.اما سنت پترزبورگ به مراتب بهتره.اما گرون تر
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)