صفحه 16 از 33 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

من 15سالمه و اول دبیرستانم و میخواهم برای دوم دبیرستان در روسیه تحصیل کنم. در هر شهر از روسیه که بود مهم نیست ولی شخصاا پیترز بورگ خوشم می اید. و معدل هایم همه بالای 19 است . با تشکر از شما

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hirbad نمایش پست ها
    من 15سالمه و اول دبیرستانم و میخواهم برای دوم دبیرستان در روسیه تحصیل کنم. در هر شهر از روسیه که بود مهم نیست ولی شخصاا پیترز بورگ خوشم می اید. و معدل هایم همه بالای 19 است . با تشکر از شما
    خیر نمیتونید.
    برید دبیرستان رو تموم کنید بعد بیایید.

دبیرستان امام خمینی مسکو میتونید برید تا دیپلم رو بگیرید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

از بچه ها کسی خبر نداره به مسکو چطور میشه پول فرستاد؟
    ارزونترین روش چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    از بچه ها کسی خبر نداره به مسکو چطور میشه پول فرستاد؟
    ارزونترین روش چیه؟
    از طریق سفارت مجانی

Junior Member

سلام

لطفا از دوستانی که از روسیه اطلاع دارند در رابطه با سوال زیر من را راهنمایی کنند ممنون میشم :

یکی دوستانم در مسکو زندگی میکنه و میگوید کارهای تعمییرات ساختمان در مسکو خیلی خوبه و زیاد هست . ایا از دوستان کسی را میشناسه که توی کارهای ساختمانی در مسکو اطلاعات داشته باشه تا راجع به مشکلاتش و نحوه کار و یا کلاهبرداری های احتمالی و و و و بیشتر راهنماییم کنه. من موندم که ایا برم اونجا باهاش در این زمینه کار کنم یا نه ؟

ممنون

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh1 نمایش پست ها
    سلام

لطفا از دوستانی که از روسیه اطلاع دارند در رابطه با سوال زیر من را راهنمایی کنند ممنون میشم :

یکی دوستانم در مسکو زندگی میکنه و میگوید کارهای تعمییرات ساختمان در مسکو خیلی خوبه و زیاد هست . ایا از دوستان کسی را میشناسه که توی کارهای ساختمانی در مسکو اطلاعات داشته باشه تا راجع به مشکلاتش و نحوه کار و یا کلاهبرداری های احتمالی و و و و بیشتر راهنماییم کنه. من موندم که ایا برم اونجا باهاش در این زمینه کار کنم یا نه ؟

ممنون
    می خواین با سرمایه برین اونجا کار کنین؟بدون سرمایه سخته و معمولا غیر قانونی هستش .من دوستای اوکراینم و استادم اونجا کار می کنن برای کسانی از جمهوری های سابق راحتتره کار ولی برای ما نه

سلام دوستان من در یک شرکت تحریمی مربوط به دفاع کار کردم. برای ادامه تحصیل در دکتری یا کار در روسیه به مشکل ویزا برمیخورم؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush81 نمایش پست ها
    می خواین با سرمایه برین اونجا کار کنین؟بدون سرمایه سخته و معمولا غیر قانونی هستش .من دوستای اوکراینم و استادم اونجا کار می کنن برای کسانی از جمهوری های سابق راحتتره کار ولی برای ما نه

سلام و تشکر از جوابتون
    عرض کردم که فقط کار . یعنی بدون سرمایه . بدین صورت که من با دوستم که در مسکو هست شریک میشم و تقصیم کار میکنیم بدین صورت که اجرای کار با من و کارهایی مانند قراردادها خرید ها کارهای اداری با دوستم هست . دوستم میگه میشه بصورت قانونی ویزای کار فرستاد . من میخوام بدونم که واقعا اشخاصی که میخواند ساختمانهاشون را بازسازی کنند البته در مسکو زیادند؟ تقاضا زیاده برای این کار ؟ ایا شما کسی را که در کارهای ساختمانی در مسکو باشه سراغ دارید ؟ چون کسانی که مستقیما در این کار دارند فعالیت میکنند اطلاعات کاملا دقیقی دارند . اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم.

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh1 نمایش پست ها
    سلام و تشکر از جوابتون
    عرض کردم که فقط کار . یعنی بدون سرمایه . بدین صورت که من با دوستم که در مسکو هست شریک میشم و تقصیم کار میکنیم بدین صورت که اجرای کار با من و کارهایی مانند قراردادها خرید ها کارهای اداری با دوستم هست . دوستم میگه میشه بصورت قانونی ویزای کار فرستاد . من میخوام بدونم که واقعا اشخاصی که میخواند ساختمانهاشون را بازسازی کنند البته در مسکو زیادند؟ تقاضا زیاده برای این کار ؟ ایا شما کسی را که در کارهای ساختمانی در مسکو باشه سراغ دارید ؟ چون کسانی که مستقیما در این کار دارند فعالیت میکنند اطلاعات کاملا دقیقی دارند . اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم.
    ویزا کار گرفتن نمی دونم به این سادگی ها هم نیست.بله زیادن اما شرکت های خاصی هستن برا این کار .که معمولا این شرکتها کارگران اسیانه میانه رو با حقوق خیلی پایین استخدام می کنن چون کسی حاظر نمی شه با اون حقوق کار کنه. ولی شاید اشنایی داشته باشه اونجا .کلا مراقب باشین از چاله نرین تو چاه. اینجا قوانیم متعددی دارن هر کدامش مشکلات خاص خودشو داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)