صفحه 19 از 33 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

سلام
    دوستان چند وقت پيش داشتم خبر ها رو مي خوندم تو قسمتي به اسم انجمن دانشجويان روسيه موضوعي نظرم رو جلب كرده بود خواستم اينجا مطرح كنم ببنيم واقعيت به چه صورته
    تو اين صفحه دانشجو ساكن روسيه طي نامه اي از سفارت ايران خواسته بودن كه با قسمت دانشجويي دانشگاه ها صحبت كنه كه اين تاريخ ( متاسفانه زمان دقيقش يادم نيست اما به كفته دوستان همزمان با مرگ هيتلر هست ) رو براي دانشجو هاي ايراني به عنوان مرخصي در نظر بگيرند اينطور كه مي گفتن مثل اينكه تو اين تاريخ به خارجي ها حمله مي كنند و كشته كشتار راه ميندازن و مثل اينكه اين حادثه اخير مترو مسكو هم مربوط به اين قضيه هست حالا واقعا همچين قضايا اي هست يا نه و كلا وضعيت نژاد برستي به چه شكله ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چند وقت پيش داشتم خبر ها رو مي خوندم تو قسمتي به اسم انجمن دانشجويان روسيه موضوعي نظرم رو جلب كرده بود خواستم اينجا مطرح كنم ببنيم واقعيت به چه صورته
    تو اين صفحه دانشجو ساكن روسيه طي نامه اي از سفارت ايران خواسته بودن كه با قسمت دانشجويي دانشگاه ها صحبت كنه كه اين تاريخ ( متاسفانه زمان دقيقش يادم نيست اما به كفته دوستان همزمان با مرگ هيتلر هست ) رو براي دانشجو هاي ايراني به عنوان مرخصي در نظر بگيرند اينطور كه مي گفتن مثل اينكه تو اين تاريخ به خارجي ها حمله مي كنند و كشته كشتار راه ميندازن و مثل اينكه اين حادثه اخير مترو مسكو هم مربوط به اين قضيه هست حالا واقعا همچين قضايا اي هست يا نه و كلا وضعيت نژاد برستي به چه شكله ؟
    توی این سالها من نه همچین چیزی شنیدم نه دیدم!

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    دوستان داشتم تو یک سایت روسی قیمت برخی وسایل الکترونیکی رو می دیدم که متوجه شدم قیمت ها خیلی بیشتر از اون چیزی هست که تو اروپا امریکا یا حتی تو ایران موجوده می خواستم بدونم مالیات اونجا این قدر زیاده یا گمرک زیادی دارند که قیمت ها به این شکل شده برای مثال یک ایفون 6+ 64GB تو امریکا 849 دلار و تو ایران 2900 تومان اما تو روسیه طبق سایت زیر 63000 روبل معادل 1194 دلار است
    http://www.re-store.ru/apple-iphone/...HDD%5B%5D=3404
    این موضوع کلا در مورد وسایل الکترونیکی صدق میکنه و مربوط به کالا یا برند خاصی نیست سایت مذکور هم از این منبع پیدا کردم که قبلا تو انجمن معرفی شده بوده
    (http://megamall.ru/belaya_dacha/)
    حال سوال اینجاست که واقعا قیمت ها به این صورته یا این سایت به این شکل قیمت داده و مسئله دیگه اینکه با این اختلاف قیمت ها نسبت به کشور های دیگه ایا واقعا هزینه یک زندگی دانشجویی طبق گفته دوستان با 300-500 $ امکان پذیر هست ؟ ( این هزینه شامل خوایگاه و خورد و خوارک البته با صرفه جویی در یک ماه)

Junior Member

سلام دوستان
    بنده یک هفته است که در روسیه و شهر کورسک هستم و اطلاعات زیادی بدست اوردم،کسی سوالی داشت بگه

Apdentist آواتار ها

سلام
    دوستان داشتم تو یک سایت روسی قیمت برخی وسایل الکترونیکی رو می دیدم که متوجه شدم قیمت ها خیلی بیشتر از اون چیزی هست که تو اروپا امریکا یا حتی تو ایران موجوده می خواستم بدونم مالیات اونجا این قدر زیاده یا گمرک زیادی دارند که قیمت ها به این شکل شده برای مثال یک ایفون 6+ 64GB تو امریکا 849 دلار و تو ایران 2900 تومان اما تو روسیه طبق سایت زیر 63000 روبل معادل 1194 دلار است
    http://www.re-store.ru/apple-iphone/...HDD%5B%5D=3404
    این موضوع کلا در مورد وسایل الکترونیکی صدق میکنه و مربوط به کالا یا برند خاصی نیست سایت مذکور هم از این منبع پیدا کردم که قبلا تو انجمن معرفی شده بوده
    (http://megamall.ru/belaya_dacha/)
    حال سوال اینجاست که واقعا قیمت ها به این صورته یا این سایت به این شکل قیمت داده و مسئله دیگه اینکه با این اختلاف قیمت ها نسبت به کشور های دیگه ایا واقعا هزینه یک زندگی دانشجویی طبق گفته دوستان با 300-500 $ امکان پذیر هست ؟ ( این هزینه شامل خوایگاه و خورد و خوارک البته با صرفه جویی در یک ماه)
    روی خیلی از وسایل و حتی ماشین درصد بالایی مالیات میگیرند.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    دوست عزيز
    ١) بانك ها هم ماليات مي گيرند ؟ مثلا مثل امريكا كه ميگه از اين مقدار پول بيشتر كه تو حسابت باشه ماليات بايد بدي يا بايد سالانه براي نگه داري پولت كارمزد بدي ؟
    ٢) مقدار پول با خودمون اول بياريم ( تا چه مقدار پول نياز نيست كه گزارش بشه به روسيه ؟ )
    ٣) خريد هاي اونجا به چه صورت انجام ميشه ؟ مثلا بيشتر پول نقد مرسومه يا با كارت ؟

يك در خواستي دارم از مدير اين تاپيك جناب apdentist يك تاپيك جدا گانه مثل تاپيك كشور هاي ديگه باز كنيد و وسايلي مورد نياز براي زندگي و تحصيل رو اونجا بنويسيد يراي دوستان كه مي خوان اقدام كنن براي نمونه مثلا من نمي دونم مثلا وسيله اي براي پخت و پز و غيره از اينجا بايد بيارم يا اونجا ميشه با هزينه معقولي تهيه كرد يا كتاب بيارم با خودم يا ميشه با هزينه كمتر پست كرد لباس چي و چقدر بالاخره مقدار مشخصي ميشه بار اورد بايد وسايل ضروري اورد كه هم حداقل تا يك سال ادم خيالش راحت باشه هم در هزينه هاي سال اول صرفه جويي شه مشكل اينه كه اطلاعات در مورد كشور روسيه كمه واسه همين بيشتر نياز به توضيح داره و الا امركا كانادا همه چيش مثل روز روشنه

Apdentist آواتار ها

سلام
    بنده مدیر این تاپیک نیستم.
    1:بسته به بانک داره.
    2:نمیدونم.
    3:هر دو حالت رواج داره.
    در مورد آخر هم در این موراد بارها توی فروم بحث شده لطفا سرچ کنید.

Local Moderator

سلام دوست عزیز

این تاپیک مختص مباحث زندگی در کشور روسیه هست و در خصوص وسایل موردنیاز، همین جا می تونید بحث نمایید و مشکلی از این بابت نیست.

شاد باشید.

سلام

يك در خواستي دارم از مدير اين تاپيك جناب apdentist يك تاپيك جدا گانه مثل تاپيك كشور هاي ديگه باز كنيد و وسايلي مورد نياز براي زندگي و تحصيل رو اونجا بنويسيد يراي دوستان كه مي خوان اقدام كنن براي نمونه مثلا من نمي دونم مثلا وسيله اي براي پخت و پز و غيره از اينجا بايد بيارم يا اونجا ميشه با هزينه معقولي تهيه كرد يا كتاب بيارم با خودم يا ميشه با هزينه كمتر پست كرد لباس چي و چقدر بالاخره مقدار مشخصي ميشه بار اورد بايد وسايل ضروري اورد كه هم حداقل تا يك سال ادم خيالش راحت باشه هم در هزينه هاي سال اول صرفه جويي شه مشكل اينه كه اطلاعات در مورد كشور روسيه كمه واسه همين بيشتر نياز به توضيح داره و الا امركا كانادا همه چيش مثل روز روشنه

Banned

آقای apdentist مگه 5000 دلار به صورت منصفانه تقریبا چند روبل آدم حساب کنه خوبه؟؟ فورمول دقیق محاسبه رو لطف میکنید بگید من یه مقدار گیر کردم!
    با کارمزد و سایر مسایل 250 هزارتا منصفانه هست؟

Banned

سلام
    اگر ساعت 3 نصفه شب در حال قدم زدن خیابون باشید چنین چیزهایی ممکنه اتفاق بیفته و یا اینکه ...................... وگرنه خیلی خیلی نادر هست این موارد. البته امنیت مطلق طبیعتا هیچ کجا نیست حتی همین تهران! مثلا واقعا کی دل داره 12 شب از فرعی های 16 آذر تردد کنه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)