صفحه 2 از 33 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

این که درسته. حق با شماست.

اما من منظورم یک کشور خاص (روسیه) هستش. که مشکلات زندگی در روسیه (از نظر جامعه جامعه، امنیت، امکانات رفاهی و ... ) چیه؟ و یا مزایای این کشور نسبت به سایر کشورها...

ممنون از توجهتون.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : تحصیل در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    این که درسته. حق با شماست.

اما من منظورم یک کشور خاص (روسیه) هستش. که مشکلات زندگی در روسیه (از نظر جامعه جامعه، امنیت، امکانات رفاهی و ... ) چیه؟ و یا مزایای این کشور نسبت به سایر کشورها...

ممنون از توجهتون.

خواهش میکنم

ببین عزیز روسیه کشور بسیار بسیار نا امنی هستش. اما اگر نکات ایمنی که در همین انجمن ذکر شده را بخوانید به راحتی میتونید با این نا امنی ها کنار بیایید.

یه جامعه پیشرفته ، ملت سرد ( یه جاهایی نامردی بسیاری در حق ما ایرانی ها انجام میدن) و کلا همه جور آدم توش پیدا میشه. از روحانی و آخوند بگیر تا بی دین

از لحاظ امکانات رفاهی در کشور های اروپای شرقی بهترینه اما به پای اروپای غربی نمیرسه...

موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

آقا اینا چیه نوشتین ؟ من خودم اونجا هستم شهر به شهر محله به محله فرق میکنه تازه کی گفته سرد هستند . واقعا تعجب میکنم

Junior Member

ببینید امنیت بستگی به شما داره . مثلا بعضی محله ها خفنه . توی حومه ی شهر و حتی بعضی از روسها هم اونجا نمیرند تصور کنید استاد من گفت من تا حالا فلان محله نرفتم چون اونجا مثلا محل قاچاقچی و مافیا هستش . خوب معلومه خطرناکه . اما جاهای دیگه مردم عادی و معمولی هستند . من چند بار گم شدم اما هر بار خوب منو راهنمایی کردند . حتی وقتی زبان یاد میگیری میبینی چقدر زندگی راحت میشه . تازه من الان خونواده ی دوستم ( پسره ها !!!!) منو مثل پسرشون ذوست دارند . والا برا من اینجوریه . شما رو نمی دونم . از وضعیت اداریش هم کاملا راضیم . تصور کن یه خانم پیر مسئول دانشجویان خارجی باشه (پاش هم بلنگه) 6 طبقه به خاطر ثبت نام تو توی دانشکدت بیاد بالا و سفارشت کنه بدون هیچ چشم داشتی . این به نظرتون سرده ؟!!!! یه کم منصف باشید موقعیت فرق میکنه . اینم بدونید حداقل بورکراسی و کاغذبادی اونا از وزارت علوم کمتره .

Junior Member

برای مو مشکی ها خطری تو روسیه نیست؟
    یعنی از لحاظ نژاد پرستی و اینا دارم میگم...
    من شنیده بودم که بعضی موقع ها خطرناکن!!

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ariano نمایش پست ها
    برای مو مشکی ها خطری تو روسیه نیست؟
    یعنی از لحاظ نژاد پرستی و اینا دارم میگم...
    من شنیده بودم که بعضی موقع ها خطرناکن!!
    من با یکی از دوستانم در مسکو که صحبت کردم ایشون میگفت اتفاقا خیلی با ایرانی ها خوب هستند... میگفت من جرات دوستی با ایرانی ها رو ندارم اما دوستان روس بسیار زیادی دارم...

در کل جای نگرانی نیست... نگران مسائل مهمتری باشید

موفق باشید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.اينكه يه كشور نژاد پرسته يا نه به طور مستقيم برمي گرده به رفتار خودمون.تو همون سوئيس يا فرانسه هم اگه كارهايي كني كه با فرهنگ اونها نخونه معلومه كه برات مشكل پيش مياد.
    مثلا تا همين 10روز پيش فكر مي كردم كه ترك ها با فارس ها خوب نيستن يا اگه تو شهرشون فارس ببينن يا فارسي صحبت كني رفتار خوبي باهات ندارنواما چند روز پيش مسافرت بوديم تبريز و اروميه.واقعا مردم با مرامي هستن.دمشون گرم. تو شهر خودم انقدر رفتار خوبي باهامون نشده بود.كاملا با اين چيز هايي كه از اينو اون شنيده بوديم فرق داشت. احتمالا اگه كسي ميگه كه روسيه امنه يا نيست تا با چشم خودتون نديدين باور نكنين.شايد طرف كاهايي كرده كه باعث شده اون ها هم قاط بزنن

Junior Member

منم کاملا موافقم . این بستگی به رفتار خودمون هم داره . البته یکی از دوستام روی پوشش هم تاکید داشت . میگفت باید یه جورایی قاطیشون شد

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

ممنون از توضیحات دوستان.
    سوال اینکه آیا با ویزای دانشجوی حق کار داریم؟
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

کلا در کشور های روس زبان اجازه کار ندارید.... خصوصا روسیه که جمعیت خیلی بالایی داره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)