صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط JJay نمایش پست ها
    يعني ايرانيِ موفق توي روسيه نيست؟ موفق بودن صرفا پولدار بودن نيست منظورم
    ديسكو توي آمريكا هم هست
    و من هم اصولا آدم ديسكو ايي نيستم
    بنظرم روسيه از نظر فرهنگي به مراتب غني تر از مسافرت چند روزه و... هرميتاژ، موزه هوا فضا و...
    عزیز موفقیت که ما ازش حرف میزنیم معمولا به کار خوب و درامد بالا اشاره میکنیم و یا موقعیت های علمی خیلی خوب که اینها تو روسیه نادره برای قشر تحصیل کرده
    روسیه بله از لحاظه فرهنگی واقعا غنی هست ولی همونم بیشتر جنیه اینو داره که ادم به اونجا سفر کنه و ببینه
    خوب فرهنگ ما هم قوی و غنی هست خیلی از توریست های اروپایی و امریکایی که میان ایرانو میبینن هم براشون جالبه تمدن و فرهنگ ما
    اما خوب پا نمیشن بیان ایران زندگی کنن که!!!

Junior Member enshan آواتار ها

سلام به همگی عزیزان امیدوارم که حالتون خوب باشه و ایام به کامتون شیرین .

مطالب بالا منو یاد گذشته انداخت زمانی که هنوز به فکر تحصیل در خارج نبودم ، ترم اخر رشته بیوتکنولوژی بودم و پر از ایده و امید برای اینده ، یادمه روی پانل دانشکده زده بودند همایش بیوتکنولوژی و میکروبیولوژی و سخنرانی دکتر فلانی از روسیه ، برام جالب اومد و رفتم به اون همایش، خوب بود و منو ترغیب کرد به رشته پزشکی ، خواستم پزشکی بخونم و ترکیبش کنم با رشته مادر خودم ، کنکور دادم و قبول نشدم همزمان کنکر زبان شرکت کرده بودم و قبول شده بودم ، رفتم اون رشته رو خودم ( اشتباه کردم و وقفه ایجاد کردم بین کارشناسی و کارشناسی ارشد ) بعد از تموم کردن رشته زبان دیگه خسته شده بودم واقعیت زده شده بودم از کنکور برای همین به فکر تحصیل تو خارج افتادم و به یاد اون همایش و رفتم سراغ روسیه ، فروم های مختلف و هزاران حرف های مختلف ، منصرف میشدم و باز نظرم برمیگشت ، رفتم به کشورای دیگه نگاه کنم و ببینم شرایطم میخونه یا نه برای نامعتبر ها میخورد هم هزینه کم و هم راحتی پذیرش ولی فقط تو معتبر ها چه از لحاظ مالی و چه سطح پرونده تحصیلی و رزومه به روسیه و ترکیه میخوردم ، میدونید وقتی تصمیم میگیرید که یه کار بزرگی انجام بدید زندگیتون تبدیل به برزخ میشه و مکث های طولانی که فقط از عمر و اسایشتون کم میکنه ، من ادم احساساتی و کمی ترسو ، ترس از روبرو شدن با فردا و اینده ، برای همین خیلی امروز و فردا کردم ، میدونید شاید این برنامه ای که ریختم برای زندگیم مسخره باشه ولی حتی اگر مسخره هم باشه انجام دادنش از هیچ کاری نکردن بهتره ، روسیه خیلی ازش بد میگن و خیلی ازش خوب میگن ، و این بهونه ی هر روزه منه برای بیشتر مکث کردن، الان دارم به کلاسای روسی میرم زبانش سخته ولی میشه یاد گرفت ، به هر حال اون عزیزی که پرسیده بود میخواد ازدواج کنه با دختر روس و زندگی تشکیل بده و دنبال موفقیت بود من براش ارزوی خوشبختی میکنم و ارزو میکنم که موفق بشه و به رویاهاش برسه و برای خودمم همین ارزو رو دارم کاش بتونم به اون ارزوهایی که دارم برسم ، یک مطلب هم بگم که یکی از فامیلای دور ما با یک دختر روس اهل فک کنم کازان بود اگر اسمشو اشتباه نکرده باشم ازدواج کرده بود و دختر خانوم خیلی متین و زیبا رویی بود اینو از این باب گفتم که کار شاید واقعا نشد نداشته باشه ، من خدا بخوا قراره این اسفند اقدام کنم برای سنپترزبورگ دانشگاه ماقبل تاریخ پاولوف =) امیدوارم که همچی خوب پیش بره هم ب ای خودم و هم برای شما.

Junior Member

دوستان ساکن روسیه آیا نگران نیستید که مور حمله نژادپرستان روس قرار بگیرید، من با جستجو در اینترنت متوجه شدم که بصورت گروهی به اتباع خارجی در خیابان حمله میکنند و به قصد کشت کتک میزنند. واقعا چگونه میتوان در چنین کشوری زندگی کرد و زنده ماند.

Junior Member enshan آواتار ها

الکس جان بنده قصد دارم اسفند اقدام کنم یعنی بهار سال دیگه بیام به امید خدا .

در مورد نژاد پرستی که دوستان فرمودن اخه با کسی که برای تحصیل رفته چرا باید کاری داشته باشن؟ تو مسکو نژادپرست هستن یا تو سنپترزبورگ هم پیدا میشه ؟ فک کن بری اونجا برای درس بعد بزنن ناکارت کنن، یک عزیزی که باهاش در اینستاگرام اشنا شده بودم میگفت تو سنپترزبورگ چون فرهنگ مردم بیشتر متمایل به اروپا هست رفتار های خشونت امیز کمتره ، نمیدونم والا عجیب ه این مسله .

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط enshan نمایش پست ها
    الکس جان بنده قصد دارم اسفند اقدام کنم یعنی بهار سال دیگه بیام به امید خدا .

در مورد نژاد پرستی که دوستان فرمودن اخه با کسی که برای تحصیل رفته چرا باید کاری داشته باشن؟ تو مسکو نژادپرست هستن یا تو سنپترزبورگ هم پیدا میشه ؟ فک کن بری اونجا برای درس بعد بزنن ناکارت کنن، یک عزیزی که باهاش در اینستاگرام اشنا شده بودم میگفت تو سنپترزبورگ چون فرهنگ مردم بیشتر متمایل به اروپا هست رفتار های خشونت امیز کمتره ، نمیدونم والا عجیب ه این مسله .
    نه عزیزم پیتر که کلا اینقدر آرومه که وقتی بر میگردی ایران تا دو هفته مغزت مشکل پیدا کرده با اینکه این همه ازدحام و شلوغی تهران و بی نظمی چطور ممکنه با هم در یک نقطه حغرافیایی جمع بشن!!!
    پیتر آره اروپایی تره مردم ولی ای اروپایی تر بودن به معنی نزدیکی به فرهنگ های اسکاندیناوی و آلمان و نژاد اسلاو هست و این معنیش اینه که سردترن!

اتفاقات همه جا هست آمریکاشم هست فرانسشم هست باید یه مقدار آدم مراقب رفتارش باشه.
    اها پس به امید خدا ایشالا موفق باشی. پیترم ایرانیا هستن شهر خوبهی من زیاد میرم امسال نرفتم پیتر خونم افت کرده حتما ژانویه یه ده روزی برم بگذرونم.

Junior Member

من میدانم تعداد زیادی از اتباع کشورهای آسیای مرکزی در مسکو زندگی می کنند و نگاه روسها به مردم این کشورها مثبت نیست زیرا بخشی از آنها کارهای خلاف انجام می دهند ولی شما می دانید چند سال پیش فرزند یکی از دیپلماتهای ایرانی زمانیکه از شهرک محل سکونتش بیرون آمده بود در خیابان توسط نژادپرستان به قتل رسید یا من در خبرها خوانده بودم معلم ایرانی مدرسه سفارت ایران در مسکو توسط نژادپرستان به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است،
    ویرایش توسط hbg : September 29th, 2016 در ساعت 07:28 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    من میدانم تعداد زیادی از اتباع کشورهای آسیای مرکزی در مسکو زندگی می کنند و نگاه روسها به مردم این کشورها مثبت نیست زیرا بخشی از آنها کارهای خلاف انجام می دهند ولی شما می دانید چند سال پیش فرزند یکی از دیپلماتهای ایرانی زمانیکه از شهرک محل سکونتش بیرون آمده بود در خیابان توسط نژادپرستان به قتل رسید یا من در خبرها خوانده بودم معلم ایرانی مدرسه سفارت ایران در مسکو توسط نژادپرستان به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است،
    این ماجرای معلم اخیرا بوده؟
    در مورد فرزند آقای خرمی هم بحث چیز دیگری بود اگر در ساعت نا مناسب در مکان نا مناسب نمیبود اتفاقی نمی افتاد . در ضمن مگر فرزند دیپلمات بادی گارد دارد یا اینکه روی پیشانی اش نوشته شده پسر دیپلمات که وقتی در موقعیت خطرناک قرار میگیرد اتفاقی برایش نیفتد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    این ماجرای معلم اخیرا بوده؟
    در مورد فرزند آقای خرمی هم بحث چیز دیگری بود اگر در ساعت نا مناسب در مکان نا مناسب نمیبود اتفاقی نمی افتاد . در ضمن مگر فرزند دیپلمات بادی گارد دارد یا اینکه روی پیشانی اش نوشته شده پسر دیپلمات که وقتی در موقعیت خطرناک قرار میگیرد اتفاقی برایش نیفتد؟
    خب مگر بر روی پشیانی من یا شما نوشته شده است که ما ایرانی هستیم یا آذربایجانی یا ارمنی، آنها با افرادی که نژادشان فرق کند مشکل دارند. البته من در جایگاهی نیستم که بتوانم اظهار نظر تخصصی کنم و حملات به خارجیها را هم در سایتهای اینترنتی خوانده بودم و بیشتر علاقه مند هستم شما که در روسیه زندگی می کنید در این مورد اظهار نظر کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    خب مگر بر روی پشیانی من یا شما نوشته شده است که ما ایرانی هستیم یا آذربایجانی یا ارمنی، آنها با افرادی که نژادشان فرق کند مشکل دارند. البته من در جایگاهی نیستم که بتوانم اظهار نظر تخصصی کنم و حملات به خارجیها را هم در سایتهای اینترنتی خوانده بودم و بیشتر علاقه مند هستم شما که در روسیه زندگی می کنید در این مورد اظهار نظر کنید.
    خب ببینید بالاخره روسیه کشوری هست که مشکلات زیادی داره. هنوز مونده تا فرهنگ اروپایی به صورت چیزی که در ذهن من و شما به عنوان فرهنگ اروپایی هست برش حاکم بشه و به نظرم هرگز این اتفاق نمیفته یعنی هیات حاکمه و فرهنگ خود مردم روسیه هم خیلی رغبتی نداره به این موضوع.
    مثلا همین مشاور آقای پویتن که اسمش هست الکساندر دوگین هست یک نظریه خط سوم داره که تقریبا کل سیاست خارجی روسیه رو تحت تاثیر قرار میده . نژاد پرست نیستند سرد هستند در روابط وگرنه نزاد پرسنی و اینها به اون معنی در همه جا حتی آمریکا هم دیده میشه . ولی کلیت نداره.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی
    با سلام و احترام

متاسفانه اخیرا افرادی با ارسال های خلاف شئونات اسلامی تمامیت این سایت را به خطر انداخته اند. از این عزیزان تقاضا میشود از سایت های نامحدودی که در زمینه همسر و همسریابی و مسائل مرتبط موجود هست استفاده نموده و بیجهت این سایت را که هدف عمده آن آکادمیک می باشد در معرض ف-ی-ل-ت-ر-ی-ن-گ قرار ندهند. چنانچه من بعد این حرکت تکرار گردد به جهت حفاظت از انجمن برای در دسترس بودن عده زیادی که از آن بهره می برند؛ این عزیزان با کمال احترام بصورت همیشگی از انجمن اخراج میشوند.

تاپیک به صورت موقت بسته و کلیه ارسال های نامرتبط به مسائل فروم بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. با تشکر از عزیزانی که با گزارش کردن ما را در برقراری نظم یاری میکنند.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)