صفحه 27 از 33 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    خب ببینید بالاخره روسیه کشوری هست که مشکلات زیادی داره. هنوز مونده تا فرهنگ اروپایی به صورت چیزی که در ذهن من و شما به عنوان فرهنگ اروپایی هست برش حاکم بشه و به نظرم هرگز این اتفاق نمیفته یعنی هیات حاکمه و فرهنگ خود مردم روسیه هم خیلی رغبتی نداره به این موضوع.
    مثلا همین مشاور آقای پویتن که اسمش هست الکساندر دوگین هست یک نظریه خط سوم داره که تقریبا کل سیاست خارجی روسیه رو تحت تاثیر قرار میده . نژاد پرست نیستند سرد هستند در روابط وگرنه نزاد پرسنی و اینها به اون معنی در همه جا حتی آمریکا هم دیده میشه . ولی کلیت نداره.
    می دونی روسها خودشون زیادم قبول ندارن اروپایی هستن بیشتر می گن روسن . فاشیست نمی شه گفت ولی بحرانهای مالی رفتار جوامع رو مدتی تحت تاثیر قرار می ده 2006 و قبل تر می بودی تو پیتر
    خوب متوجه می شدی.اونهایی که قبل 2000 بودن می دونن چی می گم من بعد 2006 بودم جامعه دارای ثبات نسبی بود .
    اما دوست عزیز پوتین مشاورهاش طیف وسیعی هستن حتی غربگرا اون دوگین یه نظریه پردازه تو محافل علمی شون هم زیاد ضدشن.
    نظریه خط سوم حالا چی هست اگه منظورت دوگین هست تءوری چهارم سیاسی نظریه ش هست نوعی سنت گرایی و فاشیسم خوشحال می شم نظریه سوم رو روشن کنید برام تا از محفل استاد
    در عالم سیاست فیض ببرم.و شناخت عظیمی نایل بشم.اومیدوارم خون اصیل پیتری پیدا کنین.

Junior Member

سلام راستش من سعی کردم بیشتر پستارو بخونم یکم گیج شدم بنظر شما من بخوام به عنوان یک دختره 19 ساله یک سال کازان واسه کالج و بقیه سال تحصیلی رو در سنپترزبورگ برای دندون پزشکی بخونم مشکلی واسم پیش نمیاد از نظر امنیت و این چیزا میگم ممنون میشم جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط kianarhd نمایش پست ها
    سلام راستش من سعی کردم بیشتر پستارو بخونم یکم گیج شدم بنظر شما من بخوام به عنوان یک دختره 19 ساله یک سال کازان واسه کالج و بقیه سال تحصیلی رو در سنپترزبورگ برای دندون پزشکی بخونم مشکلی واسم پیش نمیاد از نظر امنیت و این چیزا میگم ممنون میشم جواب بدین

این بحث امنیت خیلی منفی شده برای روسیه. عذر میخوام که یکم رک حرف میزنم.
    توی هر جایی مثلا دزدی یا تجاوز هست.
    مورد هم شنیدم که برای دخترای کشورای دیگه اتفاق افتاده.
    ولی توی ایران هم اینا رو من شنیدم. هممون شنیدیم.

دزدی هست. حواست نباشه، تو هرجای دنیا، کیفتو میزنن.

خودت باید حواست به خودت باشه.
    جایی مثل کلاب میرین یا هرجای شلوغ دیگه که کسی حواسش به کسی نیست، تنها اینور اونور نرین. پول زیاد حمل نکنین.

زندگی هرجایی سختی های خودش رو داره. مدینه فاضله نداریم، فکر میکنم این تفکر باعث میشه که اکثرا بد میگن از امنیت یا چیزای دیگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

خب چرامسکوروانتخاب نمیکنیداینجاهم هزینه هاخیلی تفاوتی نداره هم امنیتش واقعاخوبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    دوستان ساکن روسیه آیا نگران نیستید که مور حمله نژادپرستان روس قرار بگیرید، من با جستجو در اینترنت متوجه شدم که بصورت گروهی به اتباع خارجی در خیابان حمله میکنند و به قصد کشت کتک میزنند. واقعا چگونه میتوان در چنین کشوری زندگی کرد و زنده ماند.
    ماکه چیزی ندیدیم اینجاامنیتش خیلی خوبه

Junior Member

اخه به من گفتن امنیت سنپترز بورگ از مسکو بیشتره

Junior Member

اخه به من گفتن امنیت سنپترزبورگ از روسیه بیشتره البته وزارت بهداشت دانشگاه پزشکی که تو کازان هست رو هم قبول کرده و مورد تایید الان ،یعنی من میتونم تو کازانم درس بخونم ولی خب رنکینگ دانشگاه سنپترزبورگ کجا کازان کجا

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اخه به من گفتن امنیت سنپترزبورگ از روسیه بیشتره البته وزارت بهداشت دانشگاه پزشکی که تو کازان هست رو هم قبول کرده و مورد تایید الان ،یعنی من میتونم تو کازانم درس بخونم ولی خب رنکینگ دانشگاه سنپترزبورگ کجا کازان کجا
    البته هنوز دانشگاهای موردتاییدقطعی وزارت بهداشت هنوزمعلوم نشده ولی درکل فکرنکنم کسی ازایران درکازان درس بخونه یااگرم باشن خیلی کم هستن واینکاروبرای شماسخت ترمیکنه چون اولین نفریددانشگاهای مسکووسنپتربهترن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اخه به من گفتن امنیت سنپترز بورگ از مسکو بیشتره
    سنپتررونمیدونم ولی امنیت اینجاتومسکوکه خیلی خوبه

Junior Member MrGh2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    دوستان ساکن روسیه آیا نگران نیستید که مور حمله نژادپرستان روس قرار بگیرید، من با جستجو در اینترنت متوجه شدم که بصورت گروهی به اتباع خارجی در خیابان حمله میکنند و به قصد کشت کتک میزنند. واقعا چگونه میتوان در چنین کشوری زندگی کرد و زنده ماند.
    سلام دوست عزیز اصلا همچین نگرانی وجود نداره چرا که روسیه و خصوصا مسکو و سن پطرزبورگ شهرهای توریستی هستن و از تمام نقاط دنیا همیشه توریست هست و این یه موضوع جا افتادس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)