صفحه 29 از 33 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliamiri111 نمایش پست ها

با سلام مجدد
    من برای اینکه باید دو فصل در روسیه باشم میخواستم ازین فرصت استفاده کنم و زبانم رو ازین طریق قوی تر کنم،برای دانشگاه حقیقتش نمیخوام بخونم،فعلا قصد ادامه تحصیل ندارم،تا فوق لیسانس خوندم و برای ادامه تحصیل داخل ایران راحتترم.با این شرایط کدوم شهر و کدوم دانشگاه برای دوره پادفک بهتره؟دوره های زبان هم اگر بشه خوبه فقط نمیدونم شرایط اون دوره ها چطوریه.اگر توصیه ای در این زمینه دارین ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوست عزیزوبه نظرمن دانشگاه پوشکین مسکوکه دانشگاه زبان وادبیتاته ازهمه جامناسب تروبهتره برای شماوهمچنین خوابگاهای خوب وارزون وبا امکاناتی داره

سلام من مرداد ماه ميرم روسيه شهر كازان يعني انقدر روسيه وحشتناكه؟؟؟؟براي شرايط من فقط روسيه مناسبه خيلي ميترسم لطفا راهنماييم كنيد😞😞

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tinanaseri نمایش پست ها
    سلام من مرداد ماه ميرم روسيه شهر كازان يعني انقدر روسيه وحشتناكه؟؟؟؟براي شرايط من فقط روسيه مناسبه خيلي ميترسم لطفا راهنماييم كنيد������������
    سلام
    من هم شهریور شهر کازان هستم
    پیغام خصوصی رو چک کنید ممنون

Junior Member

دوستان ایجنت ها، خیلی واسه پذیرش پول میگیرن میشه واسه کازان خودم اقدام کنم؟
    ممنون میشم سریع جوابمو بدید چون میخ.ام پول به ایجنت بدم،خودم الان دانشجوی دندون ارمنستانم
    ویرایش توسط Sajjadpj : May 5th, 2017 در ساعت 07:37 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjadpj نمایش پست ها
    دوستان ایجنت ها، خیلی واسه پذیرش پول میگیرن میشه واسه کازان خودم اقدام کنم؟
    ممنون میشم سریع جوابمو بدید چون میخ.ام پول به ایجنت بدم،خودم الان دانشجوی دندون ارمنستانم
    سلام
    دانشگاه های روسیه به سختی انتقالی میدهند و بهتر است صرف نظر کنید.
    با توجه به اینکه رشتتون دندانپزشکی هست میتونید به چین یا هند انتقالی بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه های روسیه به سختی انتقالی میدهند و بهتر است صرف نظر کنید.
    با توجه به اینکه رشتتون دندانپزشکی هست میتونید به چین یا هند انتقالی بگیرید.
    ممنون از جوابت،من نميخوام انتقالي بگيرم ميخوام برم از اول شروع كنم تو كازان،هر ايجنتي حدودا ١٠٠٠ دلار ميگيره مي خواستم ببينم خودم ميتونم پذيرش بگيرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjadpj نمایش پست ها
    ممنون از جوابت،من نميخوام انتقالي بگيرم ميخوام برم از اول شروع كنم تو كازان،هر ايجنتي حدودا ١٠٠٠ دلار ميگيره مي خواستم ببينم خودم ميتونم پذيرش بگيرم؟
    سلام
    آره خودتون هم میتونید.

Junior Member

من میخوام اینجا پذیرش بگیرم
    http://kpfu.ru/eng
    میشه یکم راهنماییم کنید؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. من 28 سالمه. دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر. راستش میخوام برای کار به روسیه بروم نه برای تحصیل. آیا مدرک من که از دانشگاه آزاد هست معتبره؟ حالا فرض که مدرک من ارزش هم نداشته باشه؟ برای یک ایرانی چه کارهای در روسیه وجود داره مثلا میشه کارخونه کار کرد؟ البته میدونم اول باید زبان یاد گرفت و بعد هم یک نفر رو برای ازدواج پیدا کرد تا اقامت گرفت. فقط یک شانسی که دارم یکی از بستگان من که حدود 20 سال پیش به روسیه مهاجرت کرد و الان زن و بچه روس داره اونجا تا حدودی قرار بهم کمک کنه. البته ایشون اونجا تحصیل کرد و الان حدود 20 سال اونجا زندگی میکنه. من میدونم که خارجیا اجازه کار در روسیه ندارند مگر اینکه ازدواج کنند و اقامت بگیرند. سوال دیگم اینه آیا پاسپورت روسی در اروپای غربی ارزش داره که بشه مثلا اگر از زندگی در روسیه خوشت نیومد بری به کشوری های اروپای غربی یا خیر. یه سوال دیگم اینه که تبدیل پول به چه صورته مصلا یک میلیون تومان چند روبل میشه؟ با تشکر

Junior Member

سلام
    من هم اواخر مرداد كازان هستم
    لطفا پيام هاي خصوصيتونو چك كنيد ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)