صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 2324252627282930313233
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 325 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    امنیت نسبتا بالاست. به این معنا که جرایم سبک مثل کیف قاپی و .. که در اکثر شهرهای بزرگ دنیا هست در مسکو هم اتفاق میفته اما اگر شما جوانب احتیاط رو رعایت کنید بعیده اتفاقی براتون بیفته.
    در مورد نژاد پرستی هم این موضوع یه مقداری در قشر با تحصیلات پایین و مسن اتفاق میفته. اما کلا در اکثر موارد حتی جوون ها ترجیحشون دوستی با یک اروپایی و آمریکایی هست تا یک ایرانی.
    البته منظور من بی حرمتی تحقیر بی محلی بی انصافی هست بیشتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    اما کلا در اکثر موارد حتی جوون ها ترجیحشون دوستی با یک اروپایی و آمریکایی هست تا یک ایرانی.
    حل المسائل :
    بند الف: وقتی ازت پرسیدن کجایی هستی، بگو کانادا.
    بند ب: به بقیه ایرانی ها بگو تو را لو ندن
    بند ج: نگو اسمت قلی هست، کسی ازت پاسپورت نمی خواد.

راه دیگه اش هم اینه که به ایران ببالی (بند ناف) و بزاری جوون ها با اروپایی ها و آمریکایی ها دوست بشن و تو همان دوستانی را در مسکو پیدا کنی که در تبعیض آباد هم می شد داشت.

دلیل اینکه کمتر می بینید همه آمریکایی ها دور هم جمع بشن اینه که همه با اونها دوست میشن، ولی فقط ایرانی با ایرانی دوست میشه.
    دلیل اینکه ایرانی ها می گن هیچ کس به اندازه ایرانی ها معرفت نداره، اینه که کانادایی نبودند تا ببینند همه معرفت دارند.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    البته منظور من بی حرمتی تحقیر بی محلی بی انصافی هست بیشتر.
    در کل خیر وجود نداره اما برای خود من پیش اومده. من برای یک پروژه ای به صورت تیمی با یک استادی کار میکردم که اون استاد وقتی فهمید ایرانی هستم هر چی سوال ازش میپرسیدم به من جواب نمیداد اما وقتی همون سوالات رو هم تیمی فرانسوی من میپرسید دو ساعت وقت میذاشت و جواب میداد. از اون طرف استادی هم داشتم که بین هیچ کس فرق نمیذاشت و حتی من رو به خونه اش هم دعوت کرد و با خانواده اش آشنا کرد. هدف من از این نوشته اینه خیلی نمیشه نسخه کلی پیچید. در کل ولی در محیط دانشگاه این موضوعات خیلی کمتره نه اینکه اصلا نباشه بنابراین توصیه من اینه آمادگی اش رو داشته باشید تا بعدا وقتی رفتید اونجا بهتون بر نخوره.

الان افتتاح حساب بانکی چطوریاست؟! مشکلی نداره؟! سقف پولی هم که نداره؟!

بعد وضعیت کار دانشجویی (با قانون جدید) چطوره؟! ۵ روز هفته آزادم. با زبان انگلیسی سطح عالی جهت فروشگاهها یا شرکتها امیدی هست؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    الان افتتاح حساب بانکی چطوریاست؟! مشکلی نداره؟! سقف پولی هم که نداره؟!

بعد وضعیت کار دانشجویی (با قانون جدید) چطوره؟! ۵ روز هفته آزادم. با زبان انگلیسی سطح عالی جهت فروشگاهها یا شرکتها امیدی هست؟!
    اکثر ایرانی ها در ازبر بانک بدون مشکل حساب باز میکنند. بعضی بانک ها من میدونم اذیت میکنند مثلا آلفا بانک میدونم تا یه مدت پیش برای ایرانی ها حساب باز نمیکرد. ازبر بانک مشکلی نیست سقف خاصی نداره اما اگر تراکنش های حسابتون از یه مبلغی در ماه بیشتر بشه احتمالا باید کارمزد بانکی بیشتری برای خدمات بانکی پرداخت کنید. در مورد قانون کار دانشجویی من اطلاعاتم زیاد نیست چون جدید هست و حتی هنوز اجرایی نشده ولی برای کار پیدا کردن خیلی مشکل هست بدون دونستن زبان روسی بتونید در فروشگاه ها مشغول به کار بشید. هر چه قدر زبان روسی اتون بهتر باشه شانس پیدا کردن کار هم بیشتر میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)