صفحه 8 از 33 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 325

موضوع: زندگی در روسیه

پیش فرض پاسخ : زندگی در روسیه

سپهر عزیز اومدی شماره های اینا رو گذاشتی دستت درد نکنه ولی به هیچ عنوان بدرد هیچکی نمیخوره چون هیچ زبونی بغیر روسی نمی فهمن یعنی اگه فارسی حرف بزنی بیشتر می فهمنن تا انگلیسی در کل فیلمیه براخودش

میگم دوستان مزیت ها و مشکلات زندگی در روسیه به نظرتون چیه؟!
    کسی اینجا نیست که در روسیه در حال تحصیل باشه؟ یا تحصیل کرده باشه؟
    مواد غذایی مثل مرغ و گوشت از ایران ارزونتره و بقیه مواد غذایی هم تقریبا با ایران یکیه یا بالا تر یا پایین تر توصیه میشه فقط از فروشگاههای آشان خرید کنید مشکل اصلی زبان نیفهمن اینا واسه همین کارِت همیشه لنگه و نمی تونی چیزی بفهمونی خدا مریضت نکنه که واقعا سخته چون دکتره هیچی نمی فهمه چی میگی مزیت اینکه تو اروپا داری زندگی می کنی زندگی خوبی دارن از زندگی ما ایرانی ها بهتره زندگیشون. خوابگاههای خوبی هم نداره ولی می تونی با هزینه ماهی 400 - 500 دلار یه اتاق از یه خونه رو بگیری واینکه واقعا استاد های خوب و باسوادی داره در ضمن اینک مردم باهوش و آرومی هستن البته آدم شر هم زیاد دیدیم

سلام دوستان
    مطالب فروم رو مطالعه کردم واقعا آدم نمیدونه چی بگه
    بعضی وقتها حرفها خیلی ضد و نقیض هستند ، من این نامه رو از یکی از دوستانم که تو یکی از کشورهای تازه استقلال یافته شوروی زندگی می کنند و مادرش روس هست دریافت کردم :

, hello!
    How are you?
    , Russia is not good country to study and live for you. 4 years ago there was killed the son of iranian ambassador. It happened at the middle of the day, at the street by neonazi russian guys. Many guys from middle asia, south america, africa, arabian countries are beaten and dissapeared often in Russian. Even my father don't want to go in Russia because of this awful situation there.
    All, who are not blond and blue eyed are in risk.
    Russians are the greatest chauvinists.

واقعا الان امنیت مسکو یا سن پطرزبورگ برای من یه علامت سئوال بزرگه، شما میتونید کمکی کنید؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط LordBahram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعضی وقتها حرفها خیلی ضد و نقیض هستند ، من این نامه رو از یکی از دوستانم که تو یکی از کشورهای تازه استقلال یافته شوروی زندگی می کنند و مادرش روس هست دریافت کردم :

, hello!
    How are you?
    , Russia is not good country to study and live for you. 4 years ago there was killed the son of iranian ambassador. It happened at the middle of the day, at the street by neonazi russian guys. Many guys from middle asia, south america, africa, arabian countries are beaten and dissapeared often in Russian. Even my father don't want to go in Russia because of this awful situation there.

واقعا الان امنیت مسکو یا سن پطرزبورگ برای من یه علامت سئوال بزرگه، شما میتونید کمکی کنید؟
    با سلام

دوست خوبم این صحبت ها و نژاد پرستی ها مربوط به چندین سال پیش هست الان روسیه خیلی خیلی در حال پیشرفت هست و روابطش روز به روز با ایران بهتر میشه.

این رو هم در نظر بگیرید اگر کسی کارهای غیر اخلاقی بکند نه تنها در روسیه بلکه در هر جای دنیا براش مشکل ایجاد میشه.

موفق باشید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط LordBahram نمایش پست ها
    سلام دوستان

, hello!
    How are you?

این که بلوند نباشن و چشم ابی مشکل پیش میاد واقعا ازون حرفاست!! می گفته روس ها همه بلوندن و چشاشون ابیه؟!اتفاقا من هرچی بازیگر و خواننده و فوتبالیست روس میبینم بیشترشون مو مشکی هستند!! یا اینکه دیگه خیلی مثل المانی ها بور نیستند!
    در ضمن یکی از دوستام که فعلا روسیه هست چندین بار درمورد این موضوع ازش پرسیدم و همش هم تکذیب کرده.تازه شام و ناهارم میره خونه دوستاش مهمونی!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

I found a HALAL butcher in petersburg!!!!
    6-*я ****я *****ь********** *****

سلام دوستان

من با يكي كه از سال 1975 روسيه بوده و اونجا شركت داره و استاد دانشگاه هست صحبت كردم
    ايشان به دليل هزينه هاي كمتر و فرهنگ بالاتر سن پترزبورگ را پيشنهاد كردند نسبت به مسكو

و شهرهاي ديگر را گفتند هزينه ها به شكل قابل توجهي پايينتر هست همچنين novosibrisk سومين شهر بزرگ روسيه هم خيلي خوبه ولي سرده

Junior Member

دوستان سلام
    تا اونجای که من تحقیق کردم برای زندگی دانشجویی تو اروپا مقدار هزینه ای که لازمه برای هر ماه بین 500 تا 1200 یورو متغییره اما اکثر دانشجوا ها مجردن الان سوال من اینه
    برای یه خانواده سه نفری(یک بچه) چه مقدار در یک ماه هزینه برای زندگی در روسیه لازمه؟

درود

از دوستاني كه در مسكو زندگي مي كنند مي شه خواهش كرد براي رفتن به آنجا با توجه به هواي سرد اونجا چه لباسهايي با خود بايد ببريم و يا اصلا اونجا مي شه تهيه كرد؟ مي شه راهنمايي كنيد

سپاسگذاريم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    درود

از دوستاني كه در مسكو زندگي مي كنند مي شه خواهش كرد براي رفتن به آنجا با توجه به هواي سرد اونجا چه لباسهايي با خود بايد ببريم و يا اصلا اونجا مي شه تهيه كرد؟ مي شه راهنمايي كنيد

سپاسگذاريم
    سينا جان سوالات جالبي ميپرسي ها!
    يك سري لباس معمولي از ايران بيار بعدا ميري مگاسنتر از اونجا لباسهاو تموم موارد موردنيازت را تهيه ميكني ديگه

درود
    در واقع منظورم اينه كه اگه خيلي اونجا گران هست همينجا تهيه كنيم اگر هم نيست كه هيچ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)